igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ μάγκες το μόνο μεγάλο λαθάκι που έκανα ήταν οι τίτλοι. Έβαλα ό,τι μαλακία φαντάζεστε 😂 ( 4 , 5/ 8 μου έβαλε ο φροντιστής -αν και σχετικό ). Έγραψα σε φάση "Απόψεις δύο νέων .. " αντί για τέσσερις νέους, ξέχασα την Στεφανία και την Τάνια , πως τις λένε..😂😂 Άρχισα να τις βρίζω μέσα στο φροντιστήριο, δράμα.. 😂 Έκθεση τέλος. Έλα Bolzano 😏
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
(Έχω βρει μαρτυρίες υποψηφίων που πράγματι έκαναν λάθος μέρος του κειμένου περίληψη...)



POV: Διόρθωση Γ' θέματος
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Για όποιον ενδιαφέρεται:
Οι ενδεικτικές απαντήσεις που έστειλε η Κεντρική Επιτροπή Εξετάσεων στα βαθμολογικά κέντρα εδώ
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Για όποιον ενδιαφέρεται:
Οι ενδεικτικές απαντήσεις που έστειλε η Κεντρική Επιτροπή Εξετάσεων στα βαθμολογικά κέντρα εδώ
Μετά από αυτές τις οδηγίες, τολμώ να πω ότι τα πήγα εξαιρετικά :hehe:

(Μέχρι και για συμμετοχή σε καμπάνιες/εκστρατείες έγραψα, που δεν έβαλε κανένα φροντιστήριο στις ενδεικτικές απαντήσεις :hehe:)
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Μετά από αυτές τις οδηγίες, τολμώ να πω ότι τα πήγα εξαιρετικά :hehe:

(Μέχρι και για συμμετοχή σε καμπάνιες/εκστρατείες έγραψα, που δεν έβαλε κανένα φροντιστήριο στις ενδεικτικές απαντήσεις :hehe:)
Κύριε φιλόλογε - αρχαιολόγε, περιμένουμε αναλυτική βαθμολογία από το site του υπουργείου όταν τελειώσετε με το καλό :P

Καλή συνέχεια <3
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top