[13/06/2018] Φυσική Προσανατολισμού - Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 6 23.1%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 19.2%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 11.5%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 2 7.7%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 3.8%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (δεν με αφορά - δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 9 34.6%

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Του χρόνου που θα τα βλέπετε και εσείς εκτός πρίσματος πανελλαδικών, ίσως να σας φαίνονται έτσι. Γενικά πάντως, φυσική και ιστορία υπάρχουν σχεδόν πάντα απαιτητικά θέματα απο άποψη χρόνου (ανεξαρτήτως δυσκολίας, γιατί αυτή διαβαθμίζεται συνεχώς). Τώρα όσον αφορά τη σχολή, και σε εμένα τα θέματα της δικής μου κατεύθυνσης μου φαίνονται τίμια (και στα αρχαία αρκετά εύκολα) αλλά μάντεψε, κι εγώ σε σχολή με 12.000 πέρασα (κι ας είχα γράψει παραπάνω). Πολλές φορές δεν έχει να κάνει η δυσκολία των θεμάτων με το πως έγραψες, αφού μπορεί ενώ τα ήξερες να σε κατέβαλε πλήρως το άγχος ή να μην έκανες καλή διαχείριση χρόνου... Τώρα σε τι σχολή θα περάσει κανείς, εξαρτάται, πέρα απο το βαθμό του, 1) απο το τι θα βάλει στο μηχανογραφικό του και 2) απο τη ζήτηση που έχει η συγκεκριμένη σχολή.:)

Με κάλυψε η σις μου <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Δεν ξέρω αυτό το Δ4 με έφαγε και δεν μπορώ να σταματήσω να το σκέφτομαι. Ήταν τόσο απλό και όμως δεν έβαλα τη διπλή επιτάχυνση. Λογικά πάνε όλες οι μονάδες. Και μου φάνηκε περίεργο ότι υπήρχαν ρίζες αλλά δεν μπορούσα να το δω τους. Πραγματικά νιώθω απαίσια και δεν το περίμενα ότι θα γίνει......

Νταξει το μάθαμε πήρε 17.8 αλλά νταξει κρατά το για τον εαυτό σου το βαθμό και μην το πετάς παρά έξω (νευριάζεις αυτούς που δεν έγραψαν καλά )...σορι για την έκφραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thanasis68

Νεοφερμένος

Ο thanasis68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά πείτε μου λίγο πόσα μόρια περίπου έχασα από τα εξής λάθη:
Στο δ2 εξηγησα γιατί παίρνω μόνο την ροπή του βάρους και όχι του άξονα ή του βάρους του δίσκου , είπα ρυθμοςμεταβολης=Στ(εξ)=w l/2 ΗΜΦ και όχι συνφ
Επίσης στο δ4 εξηγησα την φορά της Τστ, πήρα ένα σημείο κυλίνδρου και ένα τροχαλίας ,παραγωγισα λέγοντας ότι εχουν την ίδια ταχύτητα ιση με α=2acm , μετά πήρα τους δύο τύπους για την κίνηση του κυλίνδρου και τον 1 για την τροχαλία αντικαθιστώνας κάθε φορα με acm=αγωνR και κατέληξα σε μία σχέση που μάλλον είναι λάθος λόγω αυτής της λάθος αντικατάστασης . Επίσης εξεφρασα την ταχύτητα ως προς acm χωρίς να την έχω βρει .
Ευχαριστώ.
Υπάρχει καμία εκτίμηση ?γιατί έχω αγχωθει πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Νταξει το μάθαμε πήρε 17.8 αλλά νταξει κρατά το για τον εαυτό σου το βαθμό και μην το πετάς παρά έξω (νευριάζεις αυτούς που δεν έγραψαν καλά )...σορι για την έκφραση

Συγγνώμη φίλε αν φάνηκε κακοπροεραιτο η αλαζονικό. Απλά πραγματικά ένιωσα χάλια με τον εαυτό μου, πλήρως προσωπικά, και το έγραψα αρχικά για το αν υπάρχει κάποια εκτίμηση στο ποσό θα κοπεί,γιατί άρχισα να έχω αμφιβολίες για το αν θα περάσω αλλά γιατί η κοινότητα είναι πολύ φιλική και ήλπιζα να μου ανυψώσεις το ηθικό. Πραγματικά συγγνώμη αν φάνηκε αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Νταξει το μάθαμε πήρε 17.8 αλλά νταξει κρατά το για τον εαυτό σου το βαθμό και μην το πετάς παρά έξω (νευριάζεις αυτούς που δεν έγραψαν καλά )...σορι για την έκφραση

Συγγνώμη φίλε αν φάνηκε κακοπροεραιτο η αλαζονικό. Απλά πραγματικά ένιωσα χάλια με τον εαυτό μου, πλήρως προσωπικά, και το έγραψα αρχικά για το αν υπάρχει κάποια εκτίμηση στο ποσό θα κοπεί,γιατί άρχισα να έχω αμφιβολίες για το αν θα περάσω αλλά γιατί η κοινότητα είναι πολύ φιλική και ήλπιζα να μου ανυψώσεις το ηθικό. Πραγματικά συγγνώμη αν φάνηκε αλλιώς.

Σορι πραγματικά είμαι μες τα νεύρα ....αλλά δεν μπορώ ρε σι να ακουω 17.8 εκεί και αγχώνεσαι .....έπεσαν δύσκολα θέματα ,το ξέρεις και να σε διαβεβαιώσω ότι είσαι στους άριστους της φυσικής φέτος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Σορι πραγματικά είμαι μες τα νεύρα ....αλλά δεν μπορώ ρε σι να ακουω 17.8 εκεί και αγχώνεσαι .....έπεσαν δύσκολα θέματα ,το ξέρεις και να σε διαβεβαιώσω ότι είσαι στους άριστους της φυσικής φέτος ...

Μαν,καποιος που ηθελε φετος 16 αλλα πηρε 12 με καποιον που ηθελε 19.5 και πηρεε 17.8 εχουν τα ιδια νευρα.Προς αποφυγην παρεξηγησεων δεν λεω οτι ηθελες 16 αλλα καταλαβες τι θελω να πω,ο καθενας αναλογα τι σχολη θελει απογοητευεται η χαιρεται με αυτα που εγραψε,ειναι πολυ σχετικο το ποσο καλα η κακα τα πηγε καποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannischx

Νεοφερμένος

Ο Giannischx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια απο πραξεις στο γ ποσες μοναδες μπορουν να μας κοψουν. Εχω κανει βλακειες και αντι να βαλω 50 στο Κ εβαλα 100 και βρηκα 40 Ν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Φυσικά δεν παρεξηγώ φίλε και σε κατανοώ πλήρως. Αλλά είναι αυτό που λέει ο Samael. Είχα υψηλότερο στόχο και το θέμα ότι ήταν μέσα στις δυνατότητες μου να το βγάλω αλλά δεν βγήκε. Πιο εύκολα θα αποδεχόμουν κάτι που πραγματικά με δυσκόλεψε, παρά κάτι που μου διέφυγε. (Αν και αφου μετά από Μια ώρα δεν το είδα μάλλον με δυσκόλεψε). Απλά συνεχίζω να έχω νεύρα με τον εαυτό μου. Αλλά πρέπει να συγκεντρωθουμε για τη συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Μαν,καποιος που ηθελε φετος 16 αλλα πηρε 12 με καποιον που ηθελε 19.5 και πηρεε 17.8 εχουν τα ιδια νευρα.Προς αποφυγην παρεξηγησεων δεν λεω οτι ηθελες 16 αλλα καταλαβες τι θελω να πω,ο καθενας αναλογα τι σχολη θελει απογοητευεται η χαιρεται με αυτα που εγραψε,ειναι πολυ σχετικο το ποσο καλα η κακα τα πηγε καποιος.

Απόλυτα σωστά τα λες .....εγώ εννοώ ότι όλοι σχεδόν χάλια έχουμε γράψει ,οπότε είναι πλεονέκτημα για αυτήν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Φυσικά δεν παρεξηγώ φίλε και σε κατανοώ πλήρως. Αλλά είναι αυτό που λέει ο Samael. Είχα υψηλότερο στόχο και το θέμα ότι ήταν μέσα στις δυνατότητες μου να το βγάλω αλλά δεν βγήκε. Πιο εύκολα θα αποδεχόμουν κάτι που πραγματικά με δυσκόλεψε, παρά κάτι που μου διέφυγε. (Αν και αφου μετά από Μια ώρα δεν το είδα μάλλον με δυσκόλεψε). Απλά συνεχίζω να έχω νεύρα με τον εαυτό μου. Αλλά πρέπει να συγκεντρωθουμε για τη συνέχεια.

+1 σε αυτά που λες .....ελπίζω όχι χημεία στη χημεία να μην βάλουν μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
παιδιά μου είπε ο καθηγητής μου πως στο δ4 επειδή έπιανε πολλές μονάδες,δε θα κόψουν πολλά μορια απο τα αριθμητικά λάθη.λέτε να ισχυει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Λοιπόν.
Τα θέματα επιτέλους σωστής δυσκολίας.
Έχασα ένα ΣΛ και από το δ4 αριθμητικά. Περιμένω το κατώτερο 19 δηλαδή.
Το όλο ρεζουμε του δ4 ήταν να βρεις την σχέση των επιταχύνσεων. Αυτό ήταν το βασικό ζητούμενο. Τώρα τα αριθμητικά παιδιά πιάνουν 1 μόριο συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Παιδια απο πραξεις στο γ ποσες μοναδες μπορουν να μας κοψουν. Εχω κανει βλακειες και αντι να βαλω 50 στο Κ εβαλα 100 και βρηκα 40 Ν .


εκανα ακριβως το ιδιο :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Ναι αλλά αν έχεις κανει σωστά τις σχέσεις και δεν έβγαλες καλο νουμερο στην αcm θα σου κόψουν μονο ενα μόριο;;Εγω ας πουμε έγραψα τις σχέσεις σωστα και βρήκα εννοείται τις σχέσεις των επιταχύνσεων,αλλά δε ξέρω που ακριβώς το έχασα και δεν έβγαλα καλο νουμερο...ωστόσο για το ucm που ζητούσε πήρα το αποτέλεσμα που βρήκα αν και ηταν περίεργο και το εβαλα στις σχέσεις που έπρεπε s=1/2acmt^2 και ucm=acmt χωρίς να βρω καλο αποτέλεσμα κι εκει....μονο 1 μόριο απο εδώ;;είστε σίγουροι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι αλλά αν έχεις κανει σωστά τις σχέσεις και δεν έβγαλες καλο νουμερο στην αcm θα σου κόψουν μονο ενα μόριο;;Εγω ας πουμε έγραψα τις σχέσεις σωστα και βρήκα εννοείται τις σχέσεις των επιταχύνσεων,αλλά δε ξέρω που ακριβώς το έχασα και δεν έβγαλα καλο νουμερο...ωστόσο για το ucm που ζητούσε πήρα το αποτέλεσμα που βρήκα αν και ηταν περίεργο και το εβαλα στις σχέσεις που έπρεπε s=1/2acmt^2 και ucm=acmt χωρίς να βρω καλο αποτέλεσμα κι εκει....μονο 1 μόριο απο εδώ;;είστε σίγουροι;
αναλογα σε τι βαθμολογητη θα πεσεις..προσωπικα οταν εδινα ενα αριθμητικο ειχα κανει και μου εκοψαν και οι δυο απο 2 μορια..δυσκολο απο αριθμητικο να σου κοψουν πανω απο 2 μορια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Αμα κόβουν τόσο λίγο τότε υπάρχει σωτηρία?????? επίσης στο β3 μπορεί να μην πρόλαβα να βρω την απάντηση σωστα αλλα έγραψα σωστα το bernoulli την αρχή της συνέχειας για να βρω σχέση ταχυτήτων και τη σχέση για το βεληνεκές..θα πάρω κάνα μοριακι απο αυτα ή χλωμό το βλέπετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αμα κόβουν τόσο λίγο τότε υπάρχει σωτηρία������ επίσης στο β3 μπορεί να μην πρόλαβα να βρω την απάντηση σωστα αλλα έγραψα σωστα το bernoulli την αρχή της συνέχειας για να βρω σχέση ταχυτήτων και τη σχέση για το βεληνεκές..θα πάρω κάνα μοριακι απο αυτα ή χλωμό το βλέπετε;

Καλησπέρα Γιώτα! Μιλώντας σήμερα με φίλους που μίλησαν με καθηγητές, από ότι φαίνεται από τέτοια λάθη δεν χάνονται πολλά. Ελπίζω δηλαδή, καθώς όπως λένε κοιτάνε μεθοδολογία. Οπότε ας ελπίσουμε να μετρήσει αυτό. Τώρα σε συμβουλεύω γιατί βλέπω τον εαυτό μου που όλη μέρα δεν έκανε τίποτα, να πάμε δυναμικά χημεία και ας τα αφήσουμε τα άλλα για το όταν βγουν τα αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ήλια Γ.

Νεοφερμένος

Η Ήλια Γ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
είναι ένα άτομο στη περιοχή που μένω και έγραψε καλά και σήκωσε τον αμανε και δεν μπορεί να καταλάβει ότι ξέρεις κάτι οι αλλοι δεν έγραψαν τόσο καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα Γιώτα! Μιλώντας σήμερα με φίλους που μίλησαν με καθηγητές, από ότι φαίνεται από τέτοια λάθη δεν χάνονται πολλά. Ελπίζω δηλαδή, καθώς όπως λένε κοιτάνε μεθοδολογία. Οπότε ας ελπίσουμε να μετρήσει αυτό. Τώρα σε συμβουλεύω γιατί βλέπω τον εαυτό μου που όλη μέρα δεν έκανε τίποτα, να πάμε δυναμικά χημεία και ας τα αφήσουμε τα άλλα για το όταν βγουν τα αποτελέσματα!

η μεθοδολογια ειναι παπαγαλια , προφανως κοιτανε και το αποτελεσμα και αν ο μαθητης ειναι ικανος να ερμηνευσει το αποτελεσμα που βρηκε και να το αλλαξει σε περιπτωση που δε του φαινεται φυσικα λογικο , τωρα σε ερωτημα που δεν εχεις αντικαταστησει πουθενα με νουμερα , θα πρεπει να εχεις φτασει σε τελικο τυπο σωστο που περιεχει τις μεταβλητες των οποιων οι τιμες δινονται απο τη εκφωνηση και μονο αυτες για να κοπει ενα μονο μοριο. Σε καθε ερωτημα που δεν εχεις βρει το σωστο αποτελεσμα ειναι πιθανο το ενδεχομενο να κοπει ολο η σχεδον ολο με απο ορισμενους βαθμολογητες , υπαρχουν και οι πιο τιμιοι που ψαχνουν τι εχεις κανει λαθος, αν αυτο το λαθος μεταδιδεται στη συνεχεια και αν τελικα ειναι το μονο λαθος [αυτοι δινουν αρκετα μορια και σε ημιτελη( με λαθος τελικο αποτελεσμα) ερωτηματα].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ήλια Γ.

Νεοφερμένος

Η Ήλια Γ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα Γιώτα! Μιλώντας σήμερα με φίλους που μίλησαν με καθηγητές, από ότι φαίνεται από τέτοια λάθη δεν χάνονται πολλά. Ελπίζω δηλαδή, καθώς όπως λένε κοιτάνε μεθοδολογία. Οπότε ας ελπίσουμε να μετρήσει αυτό. Τώρα σε συμβουλεύω γιατί βλέπω τον εαυτό μου που όλη μέρα δεν έκανε τίποτα, να πάμε δυναμικά χημεία και ας τα αφήσουμε τα άλλα για το όταν βγουν τα αποτελέσματα!



Ισχύει πάμε δυναμικά και δεν είναι και το τέλος του κόσμου εν τω μεταξύ να το κοιτάτε συγκριτικά ελάχιστοι έγραψαν πάνω από 15 μην ανησυχειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top