[12/6/2017] Φυσική Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.

t3mp

Νεοφερμένος

Ο t3mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
όταν έχω σωστά όλα τα άλλα και για κάποιο λόγο έβαλα στο Δ θέμα την ταχύτητα της του Γ. Προφανώς και είμαι για σφαλιάρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Περιέργη επιλογή θεμάτων. Ξανά Doppler και Ρευστό στο Β' Θέμα. Το Doppler πολύ πιο εύκολο απ'το περσινό.
Το Β1 με τη ταλάντωση είναι καλή παγίδα, αν βιαστείς δεν παρατηρείς οτί ζητά την δυναμική ενέργεια του ελατηρίου.
Το Θέμα Γ νομίζω πολύ καλό για Γ. Για το Δ έχω αντίθετη άποψη. Δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο. Πιο εύκολο και απ'το περσινό.
Μάλλον οι βαθμολογίες στη Φυσική θα είναι παρόμοιες με πέρσι και τα λάθη θα είναι κυρίως απροσεξίας.

Αχ τι μου το θύμησες αυτό.Κι εγώ πιστεύω οι βαθμοί θα είναι όπως και πέρυσι στην φυσική ίσως με μια μικρή αύξηση.Αλλα το γεγονός που έβαλαν πιο δύσκολα θέματα στα μαθηματικά ίσως ισοσταθμισει τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
ωραια θεματα σας εβαλαν, πιστευω οποιος ειχε καταλαβει φυσικη το ειχε με ολα τα θεματα ,εφτανε και ο χρονος ,μου αρεσε που στο θεμα γ επεσε κυμα,ακριβως στο ιδιο επιπεδο με τα περσινα θεματα ,ευκολα θεματα,τα πιο δυσκολα ερωτηματα το Β1,Δ4. Γενικη εντυπωση : καπως ετσι πρεπει να ειναι τα θεματα ,ισως για καλυτερη κατανομη στο 15-20 ενα πιο δυσκολο ερωτημα Β,σιγουρα με αυτα τα θεματα εφτανε η συγκεντρωση για ενα γαματο βαθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Μόλις γύρισα! Τα θέματα κου φάνηκαν καλά όπως πρέπει να είναι κάθε χρόνια! Ελάχιστα πιο δύσκολα απο τα περσίνα, γιατί το δ4 θα ξεχωρίσει πιστευω τον καλό απο τον άριστο! Τώρα που κοιτάζω απαντήσεις έχω βρει σε όλα τα ίδια αποτελέσματα, ανακούφίση!! Ελπίζω και οι αιτιολογήσεις μου να είναι σωστές! Καλή συνέχεια παιδιά!! Άντε λίγες μέρες έμειναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Το Δ4 ήταν σχετικά εύκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Το Δ4 ήταν σχετικά εύκολο

Στο σχολείο μου αρκέτοι καλοί μαθήτες υπολόγισαν νέα ω και απο εκει έβγαλαν άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desmond

Νεοφερμένος

Ο Desmond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έλεος απλά

Μετά το 98 + στα μαθηματικά πήγα και έχασα το Β1.

Εκανα και ενα Σ-Λ λαθος κλασικα και τωρα αν δεν γραψω 19+ Χημεια δεν με βλεπω να περναω Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
οι επιτροπες θεματων ειναι οι ιδιες με περυσι σε καθε μαθημα,βγαζει ματι,αρα ευκολα θα σας βαλουν και στη χημεια...συγκεντρωμενοι να ειστε μονο να μη κανετε χαζα,οχι τιποτα αλλο απλα αν δε γραφεις και στα ευκολα νιωθεις και βλακας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Έγραψα γύρω στο 18 και οι περισσότεροι από το σχολειο έγραψαν καλύτερα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevibar

Νεοφερμένος

Η paraskevibar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εχασα ενα ΣΛ, και δεν εβαλα το πλην στην ταχυτητα στο Γ4, ποσο λετε να κοψουν γι αυτο? Οι περισσοτεροι που ρωτησα το ξεχασαν..Παντως μετα τα μαθηματικα, χρειαζοντουσαν τετοια θεματα για να παρουμε λιγο τα πανω μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Εχασα ενα ΣΛ, και δεν εβαλα το πλην στην ταχυτητα στο Γ4, ποσο λετε να κοψουν γι αυτο? Οι περισσοτεροι που ρωτησα το ξεχασαν..Παντως μετα τα μαθηματικα, χρειαζοντουσαν τετοια θεματα για να παρουμε λιγο τα πανω μας.
το μισο θα σου κοψουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Straight forward θέματα, αν είχαν βάλει 1 πιο δύσκολο στο Β και 1 πιο απαιτητικό ερώτημα στο Δ, θα τα θεωρούσα ιδανικά για την περίσταση, και σε ποσότητα και σε εύρος και σε περιεχόμενο. Ήταν αρκετά εύκολα για κάποιον που είχε διαβάσει την ύλη.

Jean, όχι και το μισό, 2 μόρια πες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Διαφορετικό Β3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Αρκετά εύκολα θέματα, αλλά δυσκολότερα από πέρυσι. Ο πολύ καλά προετοιμασμένος θα χτυπήσει 95+, ο λιγότερο 85+, ο μέτριος κανά 70 και λοιπά. Αρκετά καλή κλιμάκωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Στο σωστό λάθος στο Δ νομίζω Αυτό με τον τροχό δεν θα έπρεπε να λέει κυλιέται Χωρίς να ολισθαίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Στο σωστό λάθος στο Δ νομίζω Αυτό με τον τροχό δεν θα έπρεπε να λέει κυλιέται Χωρίς να ολισθαίνει;

Είτε ολισθαίνει είτε όχι όταν ένας τροχός κυλίεται η κίνηση του είναι αποτέλεσμα επαλληλίας μεταφορικής και στροφικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
οχι ,ειναι πιο γενικο αυτο που λεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Μπορεί να το είδα Εγώ λάθος..τουλάχιστον ηταν Στο Σ Λ όχι στην πολλαπλή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εσείς που γράψατε πάνω από 95 καλό είναι να μην το λέτε στο φορουμ γιατί αποθαρύνετε τους άλλους χρήστες να γράψουν και έτσι δημιουργείται μια ψευδή εικόνα ότι τα θέματα είναι πολύ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top