10η Εντολή (2004)

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ποια είναι τα αγαπημένα σας επισόδεια;

Από αυτά που έχω δει (τελευταία άρχισα να τα βλέπω), ξεχωρίζω το κρεβάτι στο χώμα, το ψίθυροι, το λευκό πουλί, θέμα τιμής, .
Είναι συγκλονιστικά!!

Σκοτεινή θάλασσα, Απλή οικογενειακή ιστορία, Σημάδι, Καθ' οδόν, Το χρώμα του μίσους...το αγαπημένο βέβαια είναι Τα Αρραβωνιάσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelinaYouSuck

Νεοφερμένος

Η AngelinaYouSuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μερικοί φίλοι μου λιώνουν μπροστά στο PC γι' αυτή την σειρά.....μιας και στο μέλλον 8έλω να γίνω εγληματολόγος μου αρέσουν αυτές οι σειρές...αλλά εντάξει δεν 8α κα8όμουν και 10 ώρες μπροστά στο PC...;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πάααρα πολύ το "Κλειστές πόρτες"....Κι άλλα πολλά βέβαια,το "Σκοτεινή Θάλασσα",το "Κρυμμένη Αλήθεια"κ.λπ....Το "Ένοχο Μυστικό" μου φάνηκε κάπως περισσότερο διεστραμμένο από τα υπόλοιπα πρέπει να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε παιδια υπαρχουν πουθενα ολα μαζι τα επεισοδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Στο youtube έχει τα περισσότερα (για όλα δεν είμαι σίγουρος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Είχα δει ένα ωραίο επεισόδιο στο greektube με την ιστορία των σατανιστών της Παλλήνης (Κατσουλα και Δημητροκάλλη).Αρκετά καλο για τα Ελληνικά δεδομένα μπορώ να πω.

πως λεγεται αυτο το επεισοδιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
πως λεγεται αυτο το επεισοδιο ?

Έχω την εντύπωση ότι είναι το Αγγελικά Πρόσωπα.
https://www.youtube.com/user/entoliBlogspot?feature=mhee#p/c/2/aimc_vYv3qE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εύκολο θύμα,τα Αρραβωνιάσματα,οικογενειακή γιορτή,αποπλάνηση,μαινάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εμενα μ αρεσε πολυ και το "ενας ησυχος ανθρωπος" πολυ αληθινο αλλα ξεχωριζω πιο πολυ " λευκο πουλι" και "μανα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
+ Ψύθιροι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πάντως σα τα τραγουδάκια που παίζανε,δε βάζουνε πουθενά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Πιστευω οτι το ψιθυροι ειναι απο τα καλυτερα επεισοδια(για αυτο συγκρατησα κ το ονομα :P ).Πραγματικα αν ειχα τετοιους γονεις τα ιδια θα εκανα και χειροτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πάντως σα τα τραγουδάκια που παίζανε,δε βάζουνε πουθενά:D
Ναιι;D
Πιστευω οτι το ψιθυροι ειναι απο τα καλυτερα επεισοδια(για αυτο συγκρατησα κ το ονομα :P ).Πραγματικα αν ειχα τετοιους γονεις τα ιδια θα εκανα και χειροτερα!

Τελειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ψιθυροι,τεχνικη ποινη,σκοτεινη θαλασσα,μανια,αρραβωνιασματα...δε μου ερχονται αλλα...εχω φαει κολλημα κι εγω με τη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ειχα δει 2-3 επισοδεια αλλα ψυχοπλακωθηκα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ωραια σειρα!!! Αλλα ποτε δεν την βλεπω το βραδυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
10η Εντολή, Κόκκινος Κύκλος & 3ος νόμος, από τις πιο υπέροχες σειρές που έχουν προβληθεί ποτέ στην Ελληνική Τηλεόραση!
Προσωπικά είμαι φανατικός θαυμαστής αυτών των σειρών αλλά και του Πάνου Κοκκινόπουλου που σε σε κάθε επεισόδιο με τις καταπληκτικές μουσικές του επιλογές αλλά και με την σκηνοθεσία του, μαγεύει πραγματικά! Οι ηθοποιοί είναι επίσης πολύ καλοί και ο καθένας κατάλληλος για τον ρόλο του.....Μακάρι να υπήρχαν κι άλλες τέτοιες σειρές. Έχουμε γεμίσει με σκουπίδια! Άκουσα πριν λίγο καιρό πως θα γυριστεί παρόμοια ταινία όπου φυσικά θα σκηνοθετεί ο Π. Κοκκινόπουλος! Ξέρεις κανείς περισσότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τα τραγουδακια που παιζανε παντως ηταν απιστευτα.....Πολυ ψαγμενα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Και ο κοκκινος κυκλος και η 10η εντολη ηταν φοβερες σειρες και ειναι κριμα πλεον να μην υπαρχουν παρομοιες τωρα στην TV αλλα ενα ματσο Τουρκικα σκουπιδια. Για τους λατρεις του ειδους υπαρχει επισης η σειρα ιχνη στο mega αρκετα καλη και αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top