10η Εντολή (2004)

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Το καλυτερο επεισοδιο παντως το εχω δει στον κοκκινο κυκλο και ειναι το τρωικος πολεμος
https://www.imdb.com/title/tt1398204/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
αν και βλεπω οτι κανεις δεν εγραψε στο θεμα εδω και μισο χρονο εγω θα την κανω την ερωτηση μου.δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν στη 10 εντολη η στον κοκκινο κυκλο το επεισοδιο που ψαχνω.δυστυχως δεν θυμαμαι ποιοι ηθοποιοι ηταν.το πιθανοτερο ειναι να ηταν στον κοκκινο κυκλο γιατι διαβασα ολες τις περιληψεις της 10 εντολης και δεν μου θυμησαν κατι.ηταν 1 μαθητρια και την σταματησε στο δρομο 1 ντυμενος δηθεν ατυνομικος.εκεινη προσεξε τα παπουτσια του η κατι στα ρουχα του και καταλαβε οτι δεν ηταν αστυνομικος.νομιζω εδεσε τα κορδονια της,του εδωσε τα βιβλια που κρατουσε και προσπαθησε να φυγει.ομως την επιασε και την πηγε σε 1 μεγαλο χωραφι-κτημα-αγροκτημα οπως θελετε πειτετο.το τελευταιο που θυμαμαι ειναι οτι 1 απο τους απαγωγεις ηθελε να παει μαζι της ομως αυτη για να το αποφυγει κοπηκε με κατι γυαλια και γεμισε αιμα για να νομισει ο αλλος οτι εχει περιοδο.οταν καταλαβε ο αλλος οτι του ελεγε ψεματα πηγε να την σκοτωσει ομως τελικα τον σκοτωσε αυτη μαχαιρωνωντας τον.το επεισοδιο το ειχα δει μονο μια φορα πριν 5 χρονια παραμονη αγιασμου στο σχολειο.δυστυχως δεν θυμμαι τιποτε αλλο.οποιος καταλαβε ποιο επεισοδιο ειναι ας απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
αν και βλεπω οτι κανεις δεν εγραψε στο θεμα εδω και μισο χρονο εγω θα την κανω την ερωτηση μου.δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν στη 10 εντολη η στον κοκκινο κυκλο το επεισοδιο που ψαχνω.δυστυχως δεν θυμαμαι ποιοι ηθοποιοι ηταν.το πιθανοτερο ειναι να ηταν στον κοκκινο κυκλο γιατι διαβασα ολες τις περιληψεις της 10 εντολης και δεν μου θυμησαν κατι.ηταν 1 μαθητρια και την σταματησε στο δρομο 1 ντυμενος δηθεν ατυνομικος.εκεινη προσεξε τα παπουτσια του η κατι στα ρουχα του και καταλαβε οτι δεν ηταν αστυνομικος.νομιζω εδεσε τα κορδονια της,του εδωσε τα βιβλια που κρατουσε και προσπαθησε να φυγει.ομως την επιασε και την πηγε σε 1 μεγαλο χωραφι-κτημα-αγροκτημα οπως θελετε πειτετο.το τελευταιο που θυμαμαι ειναι οτι 1 απο τους απαγωγεις ηθελε να παει μαζι της ομως αυτη για να το αποφυγει κοπηκε με κατι γυαλια και γεμισε αιμα για να νομισει ο αλλος οτι εχει περιοδο.οταν καταλαβε ο αλλος οτι του ελεγε ψεματα πηγε να την σκοτωσει ομως τελικα τον σκοτωσε αυτη μαχαιρωνωντας τον.το επεισοδιο το ειχα δει μονο μια φορα πριν 5 χρονια παραμονη αγιασμου στο σχολειο.δυστυχως δεν θυμμαι τιποτε αλλο.οποιος καταλαβε ποιο επεισοδιο ειναι ας απαντησει

Καταλαβα ποιο ειναι :D και στο τελος γραφει οτι περασε φοιτητρια νομικης η κοπελα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
δεν το θυμαμαι αυτο.ειναι η 10 εντολη η ο κυκλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
δεν το θυμαμαι αυτο.ειναι η 10 εντολη η ο κυκλος?

Τωρα το ψαχνω :P

Αλλα το χω δει και γω το επεισοδιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
μπραβο ρε θηριο.απλα θυμομουνα μονο την νεαρη κοπελα οχι οσες προηγηθηκαν και νομιζα οτι ηταν 1 ο αστυνομικος και οχι 3 οποτε δεν μπορουσα να καταλαβω κατι απο τις περιληψεις.ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Eγω το θυμομουν ακριβως απο το περιστατικο που ειπες παραπανω.Οτι προσποιηθηκε οτι ειχε περιοδο,κανοντας πληγη με ενα γυαλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Mερικα επεισοδια ειναι πολυ διεστραμμενα. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
κι εγώ είμαι φανατικη με τη σειρά αλλά πρέπει να το κόψω γιατι απο σεπτέμβρη που θα μένω μόνη θα φοβούμαι...:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
γνωριζει κανεις ποιου η φωνή ακούγεται στους τίτλους της 10ης εντολής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
μου αρεσε παρα πολυ!! Απο τις αγαπημένες μου..!!!<3
εμενα μ αρεσει πολυ αυτο=> https://www.youtube.com/watch?v=iq4HFw_yoxw
οπως και αυτό = > https://www.youtube.com/watch?v=BXkr06661gE&feature=fvsr
Γ@μ@τα και τα δυο!Και εμενα είναι από τα αγαπημένα μου!

Ωραίο ειναι και το παρακάτω.Είχε συμβεί στο Πολύτεχνειο της Κρήτης πριν καμια 20αρια χρόνια!

https://www.youtube.com/watch?v=mamUsJwxa7E&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μου αρεσε παρα πολυ!! Απο τις αγαπημένες μου..!!!<3
εμενα μ αρεσει πολυ αυτο=> https://www.youtube.com/watch?v=iq4HFw_yoxw
οπως και αυτό = > https://www.youtube.com/watch?v=BXkr06661gE&feature=fvsr
Οι ψίθυροι είναι.. το αγαπημένο μου!!!
γνωριζει κανεις ποιου η φωνή ακούγεται στους τίτλους της 10ης εντολής?
Νομίζω του Κοκκινόπουλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
μου αρεσε παρα πολυ!! Απο τις αγαπημένες μου..!!!<3
εμενα μ αρεσει πολυ αυτο=> https://www.youtube.com/watch?v=iq4HFw_yoxw
οπως και αυτό = > https://www.youtube.com/watch?v=BXkr06661gE&feature=fvsr
Το πρωτο εχει παρομοιο στορυ με το Ντεξτερ, και ο πρωταγωνιστης ειναι ιδιος ο Ντεξτερ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiDaCtoRaKoS

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια θυμαστε ενα επεισοδειο που ηταν ενα ζευγαρι κ ο αντρας βρηκε ερωμενη κ στο τελος κατι εγινε δεν θυμαμαι καλα και εβαλε την ερωμενη μεσα σε μια αποθηκη την εχτισε και την αφησε να πεθανει εκει....αν θυμαστε πειτε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top