[1ο πεδίο] Επιλογή σχολής

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Υπάρχουν κάποιες σχολές που σε ενδιαφέρουν;

Γιατί το να προτείνουμε απλώς κάποιες σχολές, μη γνωρίζοντας τα ενδιαφέροντά σου δεν έχει ουσία.

Επίσης, να μάς πεις ορισμένα πράγματα για το πώς έγραψες, τι στόχους έχεις. Το να προτείνει κάποιος Ψυχολογία ή Νομική π.χ., αν έχεις γράψει περίπου 10000-12000 μόρια, δεν έχει κάποια σημασία.
Γενικα μ αρεσει τα ενστολα , η νομικη , η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη τι να βαλω πρωτο και γενικα τι μ
Περίπου πόσο υπολογίζεις ότι έγραψες;;;; Κ εγώ με το παλιό είμαι,ο στόχος μου είναι η ψυχολογία,αλλά μετά θα δηλώσω κοινωνική εργασία κ όλα τα κοινωνικό -πολιτικα, γτ πιστεύω ότι ανοίγουν μεγάλο εύρος επαγγελματων. Εσύ σε ποια επαγγέλματα περίπου εστιάζεις;;;

Πιστεω οτι εχω γραψει 17 και μου αρεσουν τα ενστολα η νομικη η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη ποιο να διαλεξω γτ λιγο πολυ μου αρεσουν ολα
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Γενικα μ αρεσει τα ενστολα , η νομικη , η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη τι να βαλω πρωτο και γενικα τι μ

Πιστεω οτι εχω γραψει 17 και μου αρεσουν τα ενστολα η νομικη η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη ποιο να διαλεξω γτ λιγο πολυ μου αρεσουν ολα
Δες τα προγράμματα σπουδών, τις προοπτικές, τ μεταπτυχιακα τους , τα επαγγελματικά δικαιώματα και φαντασου τον εαυτό σου σε 20,30 χρονια πως θέλεις να είναι
 

Nefeli01

Νεοφερμένος

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γενικα μ αρεσει τα ενστολα , η νομικη , η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη τι να βαλω πρωτο και γενικα τι μ

Πιστεω οτι εχω γραψει 17 και μου αρεσουν τα ενστολα η νομικη η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη ποιο να διαλεξω γτ λιγο πολυ μου αρεσουν ολα
Το έχεις με τα αθλήματα;;; Γτ δυστυχώς για τα σώματα ασφαλείας, παίζει σημαντικό ρόλο κ η επίδοση σου σε αυτά...έχεις κάνει προπονήσεις;;;
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,657 μηνύματα.
Γενικα μ αρεσει τα ενστολα , η νομικη , η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη τι να βαλω πρωτο και γενικα τι μ

Πιστεω οτι εχω γραψει 17 και μου αρεσουν τα ενστολα η νομικη η ψυχολογια αλλα δεν ειμαι σιγουρη ποιο να διαλεξω γτ λιγο πολυ μου αρεσουν ολα


Κοίτα ο.τι σ'αρέσει περισσότερο.
Έδωσες αθλήματα;
Αν ναι τα γενικα τα σώματα το ξέρεις οτι έχουν άμεση αποκατάσταση και σίγουρη αλλα πάνω απο ολα θα δεις τι σαρεσει :)
 

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Το έχεις με τα αθλήματα;;; Γτ δυστυχώς για τα σώματα ασφαλείας, παίζει σημαντικό ρόλο κ η επίδοση σου σε αυτά...έχεις κάνει προπονήσεις;;;
Ν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα,

Υπάρχουν κάποιες σχολές που σε ενδιαφέρουν;

Γιατί το να προτείνουμε απλώς κάποιες σχολές, μη γνωρίζοντας τα ενδιαφέροντά σου δεν έχει ουσία.

Επίσης, να μάς πεις ορισμένα πράγματα για το πώς έγραψες, τι στόχους έχεις. Το να προτείνει κάποιος Ψυχολογία ή Νομική π.χ., αν έχεις γράψει περίπου 10000-12000 μόρια, δεν έχει κάποια σημασία.
Μου αρεσουν τα ενστολα η νομικη η ψυχολογια αλλα δεν ξερω με ποια σειρα να τα βαλω στο μηχανογραφικο γιατι μου αρεσουν λιγο πολυ ολα . Αλλα θα ηθελα κατι με επαγγελματικη αποκατασταση σιγουρα αλλα και που αν μου ταιριαζει. Υπολογιζω οτι εχω βγαλει 17000 μορια . Φετος μαλιστα θα υπαρχουν ισοβαθμιες για αυτο προβληματιζομαι τοσο.
 

MarcoReus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μου αρεσουν τα ενστολα η νομικη η ψυχολογια αλλα δεν ξερω με ποια σειρα να τα βαλω στο μηχανογραφικο γιατι μου αρεσουν λιγο πολυ ολα . Αλλα θα ηθελα κατι με επαγγελματικη αποκατασταση σιγουρα αλλα και που αν μου ταιριαζει. Υπολογιζω οτι εχω βγαλει 17000 μορια . Φετος μαλιστα θα υπαρχουν ισοβαθμιες για αυτο προβληματιζομαι τοσο.
Αμα σου αρεσουν τα ενστολα μην το σκεφτεσαι καν. Προφανως και θα τα δηλωσεις πρωτα. Για τα αλλα 2 εχει να κανει καθαρα με τι σου αρεσει περισσοτερο σαν αντικειμενο και ως τι φανταζεσαι τον εαυτο σου σε 10 χρονια απο τωρα. Προσωπικα θα προτιμουσα ψυχολογια γιατι μου φαινεται πολυ πιο ενδιαφερουσα αν και η νομικη σου ανοιγει περισσοτερες πορτες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top