Ψυχολογικά Θρίλερ

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
The machinist με τον Christian Bale!!!!! τέλεια ταινία και αγαπημένος ηθοποιός!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
2 αγαπημένες ταινίες-θρίλερ:
"Οι άλλοι" με τη Νικόλ Κίντμαν -εκεί να δείτε απρόσμενο τέλος-
"Κm31" ευρωπαικός κινηματογράφος (ισπανικο), μου φάνηκε πολυ ενδιαφέρον και με καλή υπόθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Silence of the Lambs
Straw Dogs
Black Swan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scorpion23

Νεοφερμένος

Ο scorpion23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τα καλύτερα για μένα είναι τα the ring1,2 και the grudge 1,2,3 και death silence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Τα αγαπημένα μου είναι το "Μemento" και το "Black Swan". Πολύ ωραίες ταινίες και οι δύο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τα αγαπημένα μου είναι το "Μemento" και το "Black Swan". Πολύ ωραίες ταινίες και οι δύο!!!
Μου πετάχθηκαν τα μάτχια όξω. :/:

Κάποιος σχετικός να μου δώσει καμιά ιδέα υπάρχει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ΤΡΟΜΕΡΗ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕ ΑΝΑΤΡΕΠΤΙΚΟ ΤΕΛΟΣ Αυτο και αν ειναι ψυχολογικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
το evil dead ειναι μια πολυ καλη τριλογια θριλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19DiMiTriS94

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Το Καταραμένο Νησί.Πολυ καλο.Πρωταγωνιστει ο Ντι Καπριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diaryofdreams

Νεοφερμένος

Ο diaryofdreams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
η 1η εχει Τελεια σκηνοθεσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ρε παιδια μν λετε σας παρακαλω οτι να ναι.ψυχολογικα thriller λεει να πουμε..με τις ταινιες που προτεινουν οι περισσοτεροι ο αναγνωστης θα παραπληροφορηθει...και απλα ΛΟΛ για το βλεπω το θανατο σου,το gothica το the ring και καποια αλλα που δν θυμαμαι..αυτες οι ταινιες πιστευω ειναι πολη κακες(γνωμη μου παντα).οπως και να χει οι προτιμησεις μου ειναι σε τυχαια σειρα:
1) 1408
2) seven
3) the prestige
4) america psycho
5) the silence of the lambs
6) sleuth
7) sixth sense
8 ) butterfly effect 1
9) the usual suspects
10) das experiment
TOP 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το Καταραμένο Νησί.Πολυ καλο.Πρωταγωνιστει ο Ντι Καπριο.

Εννοείς το Νησί των Καταραμένων...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εννοει το shutter island
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ρε παιδια μν λετε σας παρακαλω οτι να ναι.ψυχολογικα thriller λεει να πουμε..με τις ταινιες που προτεινουν οι περισσοτεροι ο αναγνωστης θα παραπληροφορηθει...και απλα ΛΟΛ για το βλεπω το θανατο σου,το gothica το the ring και καποια αλλα που δν θυμαμαι..αυτες οι ταινιες πιστευω ειναι πολη κακες(γνωμη μου παντα).οπως και να χει οι προτιμησεις μου ειναι σε τυχαια σειρα:
1) 1408
2) seven
3) the prestige
4) america psycho
5) the silence of the lambs
6) sleuth
7) sixth sense
8 ) butterfly effect 1
9) the usual suspects
10) das experiment
TOP 10
Ολα υπεροχα.Η σιωπη των αμνων βεβαια δεν ειναι και τοσοο ψυχολογικο:whistle:
Εννοείς το Νησί των Καταραμένων...:redface:

εννοει το shutter island
Που ουτε αυτο ειναι ψυχολογικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0054215/ δείτε Alfred Hitchcock.Από τους καλύτερους στο είδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
εγω θα πω τα 5 καλυτερα κατα τη γνωμη μου
vertigo (1958 )
psycho (1960 )
rear window (1954 )
corruption (1968 )
re-animator (1985 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missducaine

Νεοφερμένος

Η missducaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω σας προτεινω ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ....ρομπερτ ντε νιρο κ ντακοτα φαννινγκ....δειτε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0054215/ δείτε Alfred Hitchcock.Από τους καλύτερους στο είδος.

εγω θα πω τα 5 καλυτερα κατα τη γνωμη μου
vertigo (1958 )
psycho (1960 )
rear window (1954 )
corruption (1968 )
re-animator (1985 )
Παλιά αλλά καλά!!:)
εγω σας προτεινω ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ....ρομπερτ ντε νιρο κ ντακοτα φαννινγκ....δειτε το

Τέλειο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top