Ψυχολογικά Θρίλερ

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μια σημειωση λιγο:Θα ηταν καλυτερο πιστευω,εκτος απο την μονοτονη αναφορα του τιτλου της ταινιας,να βαζαμε και ενα λινκ με την περιγραφη και καμια εικονουλα απο το εξωφυλλο της.

Δικη μου γνωμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Δες ειδησεις στις 8 καλυτερο θριλερ δεν εχει βγει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
τη γυναικα με τα μαυρα το εχετε δει ??

καλο ειναι..κυριαρχει το σκοταδι και υποβαλλει ενα ανατριχιαστικο σκηνικο αλλα περιμενα περισσοτερο μετα απο τοση διαφημιση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω ειχα δει το ''orphan''.Εργαρα με τελος και πλοκη,που αφηνει αφωνο τον θεατη.




Η Κεητ (η κόρη Ουκρανων μεταναστών Vera Farmiga που έπαιξε και στο πρόσφατο Nothing But The Truth) και ο Τζων (Peter Sarsgaard απο το ακόμα πιο πρόσφατο In The Electric Mist) έχουν δυο παιδιά και απέτυχαν να φέρουν στο κόσμο άλλο ένα.

Αποφασίζουν λοιπόν να υιοθετήσουν και γι’αυτο πηγαίνουν στο ορφανοτροφείο να διαλέξουν.

Η 9χρονη Εσθερ (Isabelle Fuhrman) που ζωγραφίζει και τραγουδάει, γοητεύει εύκολα τους δυο γονείς και την παίρνουν σπίτι.

Γρήγορα καταλαβαίνουμε όμως ότι πίσω από το αγγελικό προσωπάκι κρύβεται ένα διαβολικό πλάσμα που έχει βαλθεί να ξεκληρίσει τη νέα της οικογένεια.


Εχει τελος που δεν παει ο νους του θεατη,δεν δινεται καν η ιδεα μεσα απο την εξελιξη του σεναριου,οτι μπορει να υπαρχει και ''εκεινο'' το ενδεχομενο.
https://www.filmboy.gr/2009/07/orphan.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αγαπημένο τόπικ.:D

Ρε χάουζ, πώς είναι έτσι αυτή στη φώτο;:P
Θα την κατεβάσω αυτή την ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αγαπημένο τόπικ.:D

Ρε χάουζ, πώς είναι έτσι αυτή στη φώτο;:P
Θα την κατεβάσω αυτή την ταινία!

Αμα δε σαρεσει ετσι καλοντυμενη,που να την δεις και...ουπς,δεν λεω,θα φανερωσω στοιχεια της ταινιας :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αμα δε σαρεσει ετσι καλοντυμενη,που να την δεις και...ουπς,δεν λεω,θα φανερωσω στοιχεια της ταινιας :rolleyes:

Shhh!
Mην πεις άλλα για την ταινία! Θέλω να τη δω πρώτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αφού πιάσαμε να μιλάμε για ορφανά, πάρτε και μια ισπανική παραγωγή...:


El Orfanato



Δε θα πω κάτι για την υπόθεση, εμένα με ξετρέλανε σαν ταινία. Δεν είχε πολύ ανατρεπτικό τέλος, αλλά ήταν καλό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αγαπημένο θρίλερ είναι το Dead Silence..! Πολύ καλή και έξυπνη υπόθεση..!
Το μεγάλο πατατρακ όμως το έπαθα με το Behind the mirrors ή κάπως έτσι λεγεται:redface: Ξέρετε αυτό που πιάνει φωτιά σε ένα πολυκατάστημα και οι νεκροί φυλακίζονται μέσα στους καθρέφτες...?! Δεν εννοώ ότι ήταν τρομακτικό..! Απλά αυτή την ταινία την είδα με την αδερφή μου(που την λένε Αίμυ) και στους βασικούς χαρακτήρες ήταν δύο αδελφές και μαντέψτε πως τις έλεγαν..!! Άντζυ και Έμιλυ...! Ω ναι..! Και να σας πω και ότι η Άντζυ πεθαίνει με όχι και πολύ καλό τρόπο...!:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αγαπημένο θρίλερ είναι το Dead Silence..! Πολύ καλή και έξυπνη υπόθεση..!
Το μεγάλο πατατρακ όμως το έπαθα με το Behind the mirrors ή κάπως έτσι λεγεται:redface: Ξέρετε αυτό που πιάνει φωτιά σε ένα πολυκατάστημα και οι νεκροί φυλακίζονται μέσα στους καθρέφτες...?! Δεν εννοώ ότι ήταν τρομακτικό..! Απλά αυτή την ταινία την είδα με την αδερφή μου(που την λένε Αίμυ) και στους βασικούς χαρακτήρες ήταν δύο αδελφές και μαντέψτε πως τις έλεγαν..!! Άντζυ και Έμιλυ...! Ω ναι..! Και να σας πω και ότι η Άντζυ πεθαίνει με όχι και πολύ καλό τρόπο...!:cold:

υπαρχουν πολλα θριλερ με θεμα τον καθρεφτη...εγω εχω δει 3 νομιζω...και μετα φοβομουν να κοιταχτω στον καθρεφτη μη μεινει το ειδωλο μου και με κοιταει :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
υπαρχουν πολλα θριλερ με θεμα τον καθρεφτη...εγω εχω δει 3 νομιζω...και μετα φοβομουν να κοιταχτω στον καθρεφτη μη μεινει το ειδωλο μου και με κοιταει :P :P
Αμα μείνει απλώς το έιδωλό σου και σε κοιτάει καλά είναι..! το θέμα είναι να μην σε σκοτώσει...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αμα μείνει απλώς το έιδωλό σου και σε κοιτάει καλά είναι..! το θέμα είναι να μην σε σκοτώσει...!:P


αυτο το θριλερ το εχεις δει???? δες στο τραιλερ απο το 1.40 μεχρι το 1.45..τα ειχα παιξει οταν το εβλεπα :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

αυτο το θριλερ το εχεις δει???? δες στο τραιλερ απο το 1.40 μεχρι το 1.45..τα ειχα παιξει οταν το εβλεπα :hypno:

Εκει που παει να βγαλει το προσωπο της ως μασκα :eek::eek::hypno::hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Εκει που παει να βγαλει το προσωπο της ως μασκα :eek::eek::hypno::hypno::hypno:

το εχεις δει ? :hypno:
αυτη ειναι πιο ανατριχιαστικη σκηνη θανατου που εχω δει :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Αμα μείνει απλώς το έιδωλό σου και σε κοιτάει καλά είναι..! το θέμα είναι να μην σε σκοτώσει...!:P

όσες φορές έχω δει ταινίες με καθρέφτες, ένας θεός ξέρει πως πάω για κατούρημα μετά χαχαχαχα με κλειστά τα μάτια :P
μια φορά είχα πάρει μέσα και τη φίλη μου μαζι όταν είχαμε δει τη κατάρα! :redface:
άλλη ταινία που μου ήρθε τώρα, chucky και εκεί χέσιμο αλλά και γέλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
το εχεις δει ? :hypno:
αυτη ειναι πιο ανατριχιαστικη σκηνη θανατου που εχω δει :hypno:

Οχι,αλλα μ'αρεσε η σκηνη,θελω να την δω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Οχι,αλλα μ'αρεσε η σκηνη,θελω να την δω :redface:

να τη δεις..υπαρχουν πολλες τετοιες σκηνες οπου γινεται ο κακος χαμος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.

αυτο το θριλερ το εχεις δει???? δες στο τραιλερ απο το 1.40 μεχρι το 1.45..τα ειχα παιξει οταν το εβλεπα :hypno:
Ακριβώς αυτό εννοούσα..!!:cold: Αυτή η ξανθιά κοπελίτσα που τη δίχνει στο 1.40 είναι η Άντζυ που σας έλεγα....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό εννοούσα..!!:cold: Αυτή η ξανθιά κοπελίτσα που τη δίχνει στο 1.40 είναι η Άντζυ που σας έλεγα....!

:cold: θελει πολυ γερο στομαχι για να δεις αυτη τη σκηνη :cold:
εγω ενιωσα μια αηδια...
creepy indeed :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
:cold: θελει πολυ γερο στομαχι για να δεις αυτη τη σκηνη :cold:
εγω ενιωσα μια αηδια...
creepy indeed :cold:
Καταλαβαίνεις τώρα τι πατατρακ έπαθα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top