Χρωστούμενα μαθήματα/σχολή

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Μπαινω στο 3ο έτος της σχολής μου (θεωρητική) με 14 χρωστούμενα απο τα 21. Το ενα απο τα 21 ειναι ελευθερης επιλογης, αρα μετραω τα 20.

14 κομμένα απο τα 20;

Σοβαρα; Παω καλα; Εχω πανικοβληθεί, τι να κάνω; Δεν μπορώ να σκεφτώ καθαρά, μου εχω θυμωσει απειρα
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,841 μηνύματα.
Καλημέρα. Όντως είναι αρκετα. Όχι όμως βουνό. Τώρα δεν ξέρω και σε ποια σχολή είσαι ακριβώς και πόσο δύσκολα είναι τα μαθήματα που χρωστάς(σίγουρα θα είναι και κάποια δύσκολα).
Σου αρέσει η σχολή σου;
Αν ναι,
Μόνο ένα πράγμα μπορείς να κάνεις.
Αφού καταρχάς, ηρεμήσεις, να βάλεις κάτω τον εαυτό σου και ΔΙΑΒΑΣΕ.
Ο,τι έγινε έγινε τώρα. Βάλε στόχο να πέρασες 5-6 μαθήματα χρωστούμενα τον Σεπτέμβρη και 1-2 σε κάθε αντίστοιχη εξεταστική (Χ&Ε).
Καλό κουράγιο και ηρεμία
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
14 χρωστούμενα φεύγουν σε 2 καλές εξεταστικές περίπου. Μαζί με ό,τι άλλο υπάρχει στο εξάμηνο βέβαια.
Είναι σκληρό αλλά παλεύεται.
Κοίτα μήπως έχεις απαλλακτικές εργασίες τπτ τέτοιο.
Ελπίζω τουλάχιστον να άξιζε ο κόπος λολ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Δεν αποτελεις εξαιρεση, εσυ και η πλειονότητα,ψυχραιμια.
Καθε μαθημα μπορει να ειναι δυσκολο ή ευκολο. Εξαρτατε απο το αν εχεις εστιασει σε αυτο , η ιδιαιτεροτητα του και κυριως η θεματοθεσια του καθηγητη.
Μελετησε τα προηγουμενα θεματα του καθηγητη.
Βρες ποια ειναι βατα και ποια παλουκια ,ποιος ειναι ο καθηγητης ''κοφτης'' και κανε πλανο επιτυχιας.
Τα βατα θα τα βαλεις ιανουαριο- ιουνιο και τα παλουκια το σεπτεμβρη.
Μεχρι 3 το πολυ στις κανονικες και μεχρι 4-5 τον σεπτεμβρη αναλογως. Υποθετω οτι ο σεπτεμβρης δεν θα ειναι παρθενος θα εχει και αυτος τα υπολοιπα του ετους. Υπολογισε οτι το μεσο μυαλο δεν μπορει να δουλεψει πανω απο 10 διαφορετικα θεματα στην συγκεκριμενη συτη περιοδο του ενος μηνα και αυτα οχι ολα δυσκολα, παραπανω στουμπωνει.
Και το κυριότερο ,μην ερθεις σε αντιπαραθεση με τον εαυτο σου αν αυτο που μελετας( μαθημα) σου ειναι χρησιμο ή οχι. Αυτοι που το εβαλαν κατι ξερουν παραπερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
καταρχην πρεπει να το αντιμετωπισεις με ψυχραιμια και να μην σε παρει απο κατω.θα σου πω τη δικια μου εμπειρια στην ιατρικη.καθως ημουνα στο πεμπτο ετος και δεν μου πολυαρεσε η σχολη χρωσταγα το αστρονομικο νουμερο των 33 ή 35 μαθηματων δεν θυμαμαι καλα.οσο και να λεει κατα καιρους ο φοκος οτι η ιατρικη ειναι ευκολη δεν παυει να ειναι ιατρικη αρα για μενα που δεν μου αρεσε δυσκολη σχολη.ξεκινησα λοιπον δειλα δειλα απο το σεπτεμβρη και μετα και περναγα σταθερο αριθμο μαθηματων.αρχικα περναγα 5 με 6 κατα μεσον ορο μεχρι να πω στα μισα και μετα απο 3 το πολυ 4.ετσι λοιπον κατι που φαινοταν απιθανο εγινε πραγματικοτητα και τελειωσε με μολις 1 χρονο καθυστερηση και θα μπορουσα αν δεν ηταν υπερβολικα αυστηροι σε καποια μαθηματα να καθυστερησω μολις 1 εξαμηνο.Το ξερω πολλοι δε θα το πιστεψουν αλλα το καταφερα.Και σε πληροφορω με διαβασμα για τα δεδομενα της ιατρικης κυριολεκτικα της πλακας.Με διαβασμα την εβδομαδα της εξεταστικης χωρις τις υπερβολες που ακουω συνεχεια.Αρα λοιπον εφοσον στην ιατρικη γινεται αυτο γτ να μην γινει στην καθε σχολη?Βεβαια σε σχολες στυλ μαθηματικων,φυσικων,πολυτεχνικες εχω καποια επιφυλαξη αν μπορεις να κανεις τετοια γερη μπαζα αν και γιατι οχι.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
καταρχην πρεπει να το αντιμετωπισεις με ψυχραιμια και να μην σε παρει απο κατω.θα σου πω τη δικια μου εμπειρια στην ιατρικη.καθως ημουνα στο πεμπτο ετος και δεν μου πολυαρεσε η σχολη χρωσταγα το αστρονομικο νουμερο των 33 ή 35 μαθηματων δεν θυμαμαι καλα.οσο και να λεει κατα καιρους ο φοκος οτι η ιατρικη ειναι ευκολη δεν παυει να ειναι ιατρικη αρα για μενα που δεν μου αρεσε δυσκολη σχολη.ξεκινησα λοιπον δειλα δειλα απο το σεπτεμβρη και μετα και περναγα σταθερο αριθμο μαθηματων.αρχικα περναγα 5 με 6 κατα μεσον ορο μεχρι να πω στα μισα και μετα απο 3 το πολυ 4.ετσι λοιπον κατι που φαινοταν απιθανο εγινε πραγματικοτητα και τελειωσε με μολις 1 χρονο καθυστερηση και θα μπορουσα αν δεν ηταν υπερβολικα αυστηροι σε καποια μαθηματα να καθυστερησω μολις 1 εξαμηνο.Το ξερω πολλοι δε θα το πιστεψουν αλλα το καταφερα.Και σε πληροφορω με διαβασμα για τα δεδομενα της ιατρικης κυριολεκτικα της πλακας.Με διαβασμα την εβδομαδα της εξεταστικης χωρις τις υπερβολες που ακουω συνεχεια.Αρα λοιπον εφοσον στην ιατρικη γινεται αυτο γτ να μην γινει στην καθε σχολη?Βεβαια σε σχολες στυλ μαθηματικων,φυσικων,πολυτεχνικες εχω καποια επιφυλαξη αν μπορεις να κανεις τετοια γερη μπαζα αν και γιατι οχι.
Καλη σοδια μπραβο.
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Συμμαζεύεται η κατάσταση αλλά με πολύ κόπο και επιμονή αν ξεκινήσεις από τώρα με μεθοδικό, συστηματικό και οργανωμένο διάβασμα. Απλά θα πρέπει να ζοριστείς και να στερηθείς εξόδους. Έχω δει παιδιά στη σχολή μου (νομική) που αντιμετώπιζαν ένα αντίστοιχο πρόβλημα και παρ' όλα αυτά τα κατάφεραν. Στόχευε να περνάς 3 ή 4 μαθήματα σε κάθε εξεταστική (Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου, Ιουνίου-Ιουλίου, επαναληπτική Σεπτεμβρίου=9 έως 12 μαθήματα κάθε έτος). Αν το κάνεις αυτό σε 3-3,5 χρόνια θα έχεις τελειώσει. Βάλε πρόγραμμα και όλα θα πάνε καλά!
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Συμμαζεύεται η κατάσταση αλλά με πολύ κόπο και επιμονή αν ξεκινήσεις από τώρα με μεθοδικό, συστηματικό και οργανωμένο διάβασμα. Απλά θα πρέπει να ζοριστείς και να στερηθείς εξόδους. Έχω δει παιδιά στη σχολή μου (νομική) που αντιμετώπιζαν ένα αντίστοιχο πρόβλημα και παρ' όλα αυτά τα κατάφεραν. Στόχευε να περνάς 3 ή 4 μαθήματα σε κάθε εξεταστική (Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου, Ιουνίου-Ιουλίου, επαναληπτική Σεπτεμβρίου=9 έως 12 μαθήματα κάθε έτος). Αν το κάνεις αυτό σε 3-3,5 χρόνια θα έχεις τελειώσει. Βάλε πρόγραμμα και όλα θα πάνε καλά!
και οπως ειπα και παραπανω ουτε αυτο πολυισχυει απολυτα.εγω με διαβασμα μεσα στην εξεταστικη μονο τα καταφερα.κατα τη διαρκεια δεν ανοιγα βιβλιο!
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
και οπως ειπα και παραπανω ουτε αυτο πολυισχυει απολυτα.εγω με διαβασμα μεσα στην εξεταστικη μονο τα καταφερα.κατα τη διαρκεια δεν ανοιγα βιβλιο!
Θα έχει όμως επίπτωση στο βαθμό. Αν θέλει από 7 και πάνω (εξαρτάται βέβαια τη σχολή γιατί από 7 και πάνω δεν μπαίνει το ίδιο εύκολα σε όλες τις σχολές) θα πρέπει να διαβάζει πιο νωρίς. Ειδάλλως θα γεμίσει με πεντάρια και εξάρια.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Θα έχει όμως επίπτωση στο βαθμό. Αν θέλει από 7 και πάνω (εξαρτάται βέβαια τη σχολή γιατί από 7 και πάνω δεν μπαίνει το ίδιο εύκολα σε όλες τις σχολές) θα πρέπει να διαβάζει πιο νωρίς. Ειδάλλως θα γεμίσει με πεντάρια και εξάρια.
καλα φιλε αυτο εννοειται.εδω σου λεω χρωσταγα τοσα μαθηματα δεν ειμαι και ο θεος να εβγαζα και πτυχιο πανω απο 7.στην ιατρικη ομως σιγα μην παιζει ρολο αυτο ο βαθμος οτι και να λενε διαφορα κομπλεξακια.βεβαια σε καποιες ιατρικες ακομα και τα απολυτα φυτα πανω απο 8 δεν βγαζουν οποτε τρεχα γυρευε
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ, θα συνεχίσω σίγουρα, όπως και να εχει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΣΟΣ
Ξεχασα να πω επισης, ότι απο τα 14, περιμενα 2 αποτελέσματα τα οποία είδα τα αποτελέσματα σήμερα, μόλις. Τα πέρασα με 5 το ένα και 7 το άλλο. αρα έμειναν 12!!!:shablon_03:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και σε πληροφορω με διαβασμα για τα δεδομενα της ιατρικης κυριολεκτικα της πλακας.Με διαβασμα την εβδομαδα της εξεταστικης χωρις τις υπερβολες που ακουω συνεχεια.Αρα λοιπον εφοσον στην ιατρικη γινεται αυτο γτ να μην γινει στην καθε σχολη?Βεβαια σε σχολες στυλ μαθηματικων,φυσικων,πολυτεχνικες εχω καποια επιφυλαξη αν μπορεις να κανεις τετοια γερη μπαζα αν και γιατι οχι.
εδω σου λεω χρωσταγα τοσα μαθηματα δεν ειμαι και ο θεος να εβγαζα και πτυχιο πανω απο 7.στην ιατρικη ομως σιγα μην παιζει ρολο αυτο ο βαθμος οτι και να λενε διαφορα κομπλεξακια.
και οπως ειπα και παραπανω ουτε αυτο πολυισχυει απολυτα.εγω με διαβασμα μεσα στην εξεταστικη μονο τα καταφερα.κατα τη διαρκεια δεν ανοιγα βιβλιο!

Μετά παραπονιέσαι ότι στη λέω!
Ρε γμτ ποιος άνθρωπος με κοινή λογική θα διάβαζε τα παραπάνω και δεν θα έβγαζε καπνούς;
Τα θέλεις και τα λες ή σου ξεφεύγουν;
Συγκεντρώσου λίγο! (θα έλεγα σοβαρέψου αλλά έχεις πάρει διαζύγιο μ΄αυτό το ρήμα!)
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Μετά παραπονιέσαι ότι στη λέω!
Ρε γμτ ποιος άνθρωπος με κοινή λογική θα διάβαζε τα παραπάνω και δεν θα έβγαζε καπνούς;
Τα θέλεις και τα λες ή σου ξεφεύγουν;
Συγκεντρώσου λίγο! (θα έλεγα σοβαρέψου αλλά έχεις πάρει διαζύγιο μ΄αυτό το ρήμα!)
να πω δηλαδη οτι διαβαζα ολο το εξαμηνο να σε ευχαριστησω.την αληθεια λεω.αν εσυ δεν το πιστευεις δικαιωμα σου δε θα σου επιβαλλω τι να πιστεψεις ή οχι
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Πράγματι όσο κυνικό και να ακούγεται για να βγάλεις πτυχίο ιατρικής ένα κριτήριο υπάρχει και μόνο. Υπομονή. Η υπομονή να κάτσεις να διαβάσεις σελίδες και τομους. Όποιος έχει όρεξη για διάβασμα έχει και πτυχίο ιατρικής τέλος. Δεν απαιτεί την παραμικρή νοητική ικανότητα σαν σχολή απλά διάβασμα και μόνο. Ο οποιοσδήποτε κυριολεκτικά ο οποιοσδήποτε καθόταν να διαβάσει θα την έβγαζε. Και ειδικά αν σου κόβει και λίγο και έχεις καλή μνήμη αυτές οι ώρες διαβάσματος που απαιτούνται μειώνονται κατακόρυφα και βγαίνει κυριολεκτικά στο ρελαντί σε σχέση με άλλες σχολές.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Πράγματι όσο κυνικό και να ακούγεται για να βγάλεις πτυχίο ιατρικής ένα κριτήριο υπάρχει και μόνο. Υπομονή. Η υπομονή να κάτσεις να διαβάσεις σελίδες και τομους. Όποιος έχει όρεξη για διάβασμα έχει και πτυχίο ιατρικής τέλος. Δεν απαιτεί την παραμικρή νοητική ικανότητα σαν σχολή απλά διάβασμα και μόνο. Ο οποιοσδήποτε κυριολεκτικά ο οποιοσδήποτε καθόταν να διαβάσει θα την έβγαζε. Και ειδικά αν σου κόβει και λίγο και έχεις καλή μνήμη αυτές οι ώρες διαβάσματος που απαιτούνται μειώνονται κατακόρυφα και βγαίνει κυριολεκτικά στο ρελαντί σε σχέση με άλλες σχολές.
οταν τα λεω εγω αυτα γινομαι κακος ομως.και ουτε αυτο για τους τομους δεν ισχυει.απο διαφανειες διαβαζεις και εισαι κομπλε
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
@Αλκης Κ. @eukleidhs1821 @Λένω
Αν και δεν έχω αποφανθεί ακόμη αν ο ευκλείδης είναι απλά τρολλ (αν ήταν πώς γίνεται να γράφει συνεχώς εδώ μέσα οσο τρολλ και να σαι καταντάει βαρετό) θα συμφωνήσω μαζί του. Και ειδικά όπως θέτει το ζήτημα ο Άλκης.

Πολλά παιδιά στη σχολή διαβάζουν από διαφάνειες και σος θέματα και παίρνουν βαθμάρες. Δυστυχώς χάνω χρόνο γτ ποτέ δεν μπόρεσα να διαβάσω από διαφανειες και πρέπει να ξεψαχνίσω το βιβλίο. Αλλά είναι ευθεία συνάρτηση εργατοωρών-απόδοσης αυτή η σχολή..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
@Αλκης Κ. @eukleidhs1821 @Λένω
Αν και δεν έχω αποφανθεί ακόμη αν ο ευκλείδης είναι απλά τρολλ (αν ήταν πώς γίνεται να γράφει συνεχώς εδώ μέσα οσο τρολλ και να σαι καταντάει βαρετό) θα συμφωνήσω μαζί του. Και ειδικά όπως θέτει το ζήτημα ο Άλκης.

Πολλά παιδιά στη σχολή διαβάζουν από διαφάνειες και σος θέματα και παίρνουν βαθμάρες. Δυστυχώς χάνω χρόνο γτ ποτέ δεν μπόρεσα να διαβάσω από διαφανειες και πρέπει να ξεψαχνίσω το βιβλίο. Αλλά είναι ευθεία συνάρτηση εργατωορών-απόδοσης αυτή η σχολή..
οταν τα λεω εγω αυτα γινομαι κακος ομως.και ουτε αυτο για τους τομους δεν ισχυει.απο διαφανειες διαβαζεις και εισαι κομπλε
Πραγματικα δεν ισχυει αυτο με τους τομους που ειπα. Και εγω τωρα που το ξαναδιαβαζω μου φαινεται υπερβολη. Δεν θελω να φανω υποτιμητικος κλπ αλλα θεωρω οτι ανηκει ανετα στις πιο ευκολες σχολες στις οποιες μπορει να φοιτησει καποιος απο αποψη ικανοτητων και γνωστικου background (ελαχιστη χημεια αρκει να ξερεις οχι κατι ακραιο για βιολογια νταξει ουτε λογος απο τα ευκολοτερα μαθηματα οποισδηποτε το κατανοει). Ο τροπος διαβασματος ειναι κυριολεκτικα ο ιδιος με κλασικες σχολες του πρωτου πεδιου.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά συγγνώμη αλλά εγώ αυτά δεν τα καταλαβαίνω!
Δεν έχω ιδέα από Ιατρική οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.
Εσείς που ξέρετε και εκφράζετε την άποψή σας ασφαλώς και τη δέχομαι αφού κανένα λόγο δεν έχετε να πείτε ψέματα.
΄Ομως μιλάω γενικά για την αντιμετώπιση των σπουδών.
Αυτά περί διαβάσματος της πλάκας, διάβασμα την παραμονή των εξετάσεων, sos θέματα, σκονάκια, αντιγραφές κτλ πάντα με εκνεύριζαν και συνεχίζουν να το κάνουν.
Υποτίθεται ότι επιλέξαμε το αντικείμενο σπουδών μιας Σχολής επειδή μας ενδιαφέρει. Δεν μας έβαλε κανένας το μαχαίρι στον λαιμό να το κάνουμε!
΄Αρα προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε όχι για να πάρουμε καλό βαθμό όπως κάναμε στο Δημοτικό αλλά επειδή εμείς το θέλουμε.
Εγώ πχ θα διάβαζα τα βιβλία που διάβασα για τη Σχολή μου ακόμα και αν δεν είχα μπει σ΄αυτήν. Επειδή μου αρέσουν βρε αδερφέ και επειδή ήθελα όταν θα έπαιρνα το ρημάδι το πτυχίο να είμαι όσο πιο καταρτισμένη γινόταν πάνω στο αντικείμενό μου.
΄Οταν ορκιστήκαμε κοιτούσα τους συμφοιτητές μου και μέτραγα πόσοι θα ήταν αυτοί που θα απαντούσαν σε μια βασική ερώτηση αν τους σταματούσαν στον δρόμο. Πιστέψτε με, δεν ήταν πάνω από 5!
Και όχι βρε παιδιά, δεν είναι κατάσταση αυτή!
Μετά μας φταίει το ένα και το άλλο και το παράλλο. Εντάξει, δεν είμαι χαζή να μην βλέπω τις δυσκολίες γύρω μου! Ασφαλώς υπάρχουν και τις ξέρουμε όλοι μας!
Αλλά βρε χρυσό μου παιδί κάνε εσύ πρώτα αυτό που πρέπει από τη δική σου πλευρά και μετά έχεις το δικαίωμα να κρίνεις και τους άλλους παράγοντες που σου δυσκολεύουν τη ζωή!
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Παιδια, ηρεμα, δεν τρεχει και κατι. Εγω γενικα δεν χρησιμοποιώ το '' αα διαβασα λιγο'', θεωρω οτι οσος και να εισαι ο κοπος καποιου ειναι σεβαστος γιατι ειναι δικος τουυ. Αλλα ας μην βγαίνουμε εκτός θέματος :)


Πειτε και εσεις ποσα χρωστατε, μην απελπιζομαι :hi:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
@Αλκης Κ. @eukleidhs1821 @Λένω
Αν και δεν έχω αποφανθεί ακόμη αν ο ευκλείδης είναι απλά τρολλ (αν ήταν πώς γίνεται να γράφει συνεχώς εδώ μέσα οσο τρολλ και να σαι καταντάει βαρετό) θα συμφωνήσω μαζί του. Και ειδικά όπως θέτει το ζήτημα ο Άλκης.

Πολλά παιδιά στη σχολή διαβάζουν από διαφάνειες και σος θέματα και παίρνουν βαθμάρες. Δυστυχώς χάνω χρόνο γτ ποτέ δεν μπόρεσα να διαβάσω από διαφανειες και πρέπει να ξεψαχνίσω το βιβλίο. Αλλά είναι ευθεία συνάρτηση εργατοωρών-απόδοσης αυτή η σχολή..
οι βαθμαρες οπως το θετεις ειναι συναρτηση αποκλειστικα του καθηγητη.σε καποιες ιατρικες πχ βιοχημειες-φαρμακολογιες περνας για πλακα,σε αλλες φτυνεις αιμα για ενα πεντε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top