Χρηματικά βραβεία στους επιτυχόντες των Πανελληνίων

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ξεφτύλα ρε φίλε.... Απορώ πως μπαίνουν ΑΥΤΟΙ οι άνθρωποι σε σχολές....

Πέρα από την πλάκα, εγώ απορώ με κάποια μπάζα οικοδομής (που αν τους πεις φτιάξε κύκλο, θα κάνουν τρίγωνο) πώς πέρασαν σε σχολές τέτοιου μοριακού επιπέδου, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.:P

Όλα καλά στην υπέρτατη Φιλολογία;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, εγώ απορώ με κάποια μπάζα οικοδομής (που αν τους πεις φτιάξε κύκλο, θα κάνουν τρίγωνο) πώς πέρασαν σε σχολές τέτοιου μοριακού επιπέδου, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.:P

Όλα καλά στην υπέρτατη Φιλολογία;:D
Ναι όλα οκ αν κάναμε και μάθημα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Mηπως θα μπορουσε καποιος να μου απαντησει στο εξης ερωτημα:εγω συγκεντρωσα στο(γενικο) λυκειό μου το μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης καθως επισης και τα περισσοτερα μορια.Διαβασα λοιπον στον κανονισμο της EYROBANK πως δικαιουται να λαβει χρηματικο επαθλο (1000Ε) αυτος που εχει αριστα στο απολυτηριο και το μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης.Εγω πηρα το απολυτήριο μου με 18,2 ενω ένα αλλο παιδι στο λυκειο μου με 18,4 αλλα αυτος εχει χαμηλοτερο βαθμο προσβασης και λιγοτερα μορια απο εμενα.Ο διευθυντης του λυκειου αποφασισε να δωσει σε αυτον το επαθλο.Τελικα, ποιος απο τους δυο δικαιουται να το λαβει και ποιο απολυτηριο θεωρειται αριστο?Ευχαριστω εκ των προτερων!:hmm:
Noμίζω πως απο 18 και πάνω το απολυτήριο θεωρείται άριστο. Εγώ για παράδειγμα είχα τον μεγαλύτερο γενικό βαθμό πρόσβασης , συγκέντρωσα τα περισσότερα μόρια και πήρα απολυτήριο με 19 , ενω ένα άλλο παιδί πήρε απολυτήριο με 19.1 όμως είχε συγκεντρώσει λιγότερα μόρια και είχε μικρότερο γενικό βαθμό πρόσβασης. Τελικά εγώ θα πάρω το χρηματικό ποσό. Ελπίζω να σε βοήθησε το παράδειγμά μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι γίνεται στην εκδήλωση βράβευσης της Eurobank;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πάς στην εκδήλωση, θα σας βάλουν όλους να καθίσετε στο διάζωμα, όταν θα αρχίσει η εκδήλωση θα φωνάζουν ένα ένα τα παιδιά, θα αναφέρουν την σχολή επιτυχίας, θα ανεβαίνετε στο βήμα, θα σας δίνει ένας κάτι, θα βγάζετε φωτογραφία και μετά νομίζω πως θα πρέπει να πάτε για τα διαδικαστικά. Όσοι είμαστε μακρυά, μπορούμε να στείλουμε τους γονείς να παραλαβουν τα σχετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!
Πρέπει να έχω μαζί μου τίποτε χαρτιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτό δεν το θυμάμαι, νομίζω πως αν ζητηθεί κάτι θα είναι η ταυτότητα ή το πάσο. Εμένα που με πήραν , τους είπα πως θα πάει ο πατέρας μου και δεν μου ανέφεραν κάτι που να απαιτείται να προσκομίσει. Βασικά έχει σταλεί σε γράμμα αντίστοιχη ενημέρωση για την εκδήλωση, αλλά δεν μπήκα στον κόπο να ρωτήσω τους δικούς μου τι έγραφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Για τη δημιουργία του λογαριασμού ίσως χρειαστεί και ένα ΑΦΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μάλλον, αλλά εγω είμαι ακόμα και τυπικά ανήλικη. Φαντάζομαι υπάρχουν κι άλλοι που δεν θα έχουν ενηλικιωθεί και δεν θα έχουν ΑΦΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theoGfilis

Νεοφερμένος

Ο theoGfilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έχει ενημερωθεί κανείς, φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Kαλύτερα να βραβεύονταν οι τελευταίοι των σχολών με χρηματικό ποσό παρά οι πρώτοι. (οι πρώτοι συνήθως είναι γόνοι πλούσιων οικογενειών που έχουν οι γονείς του χρήματα για φροντιστήρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Μην ελπίζεις τίποτα . Πέρυσι στη σχολη μπήκα 2ος και πήρα τα 3 του καραμπελα . Πέρασαν αυτα μαγκες και μαγκισσες . Άλλες εποχές πια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αυτος που εχει μεγαλητερο ΓΒΠ και αριστα στο απολυτηριο παιρνει.Και πρωτος να εμπαινες παλι μπορει να μην επαιρνες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εμάς δε μας ενημέρωσαν ακόμα,και ούτε πρόκειται απ´ότι βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Αυτος που εχει μεγαλητερο ΓΒΠ και αριστα στο απολυτηριο παιρνει.Και πρωτος να εμπαινες παλι μπορει να μην επαιρνες.


Ουτε ο πρώτος της σχολής μου που μπήκε με 19,821 και απολυτήριο 20 πήρε . Μιλαγαμε πρόσφατα για αυτο τ θεμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Δεν λεω κατι αντιθετο

Καποιος αλλος θα ειχε περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Αυτος που εχει μεγαλητερο ΓΒΠ και αριστα στο απολυτηριο παιρνει.Και πρωτος να εμπαινες παλι μπορει να μην επαιρνες.

Και στο δικο μας το σχολειο ο διευθυντης μας ειπε για τον μεγαλυτερο γβπ και αριστα στο απολυτηριο και μαλιστα ,επειδη εγω ειχα τον μεγαλυτερο γπβ και αριστα, μου ειπε πως θα στειλει κατι σαν αιτηση στους υπευθυνους ,αλλα δεν το εψαξε και πολυ απ'οτι ειδα και δεν νομιζω να γινει κατι τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Δεν λεω κατι αντιθετο

Καποιος αλλος θα ειχε περισσοτερο

Οχι κανείς δεν ειχε . Γιατι η αμέσως επόμενη βαθμολογία ηταν η δικη μου . Άρα κανείς δεν ειχε μεγαλύτερη βαθμο πρόσβασης απο αυτόν . Επισης απολυτήριο πάνω απο 20 δεν γινεται :Ρ άρα απλα δεν δίνουν υποτροφίες , άλλωστε μας το είπαν όταν ρωτήσαμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top