Χρηματικά βραβεία στους επιτυχόντες των Πανελληνίων

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Η δική μου τελετή γίνεται στη Βέροια τη Δευτέρα (3 Νοεμβρίου). Μια άλλη κοπέλα που δεν θα μπορέσει να πάει στην τελετή βράβευσης, της είπαν ότι θα σταλεί ταχυδρομικά ένας φάκελος για το πώς θα παραλάβει τα χρήματα (πιθανώς τα στοιχεία του λογαριασμού Eurobank).

Η μαλακία πάντως είναι ότι ταξινομούν τους επιτυχόντες με βάση το Λύκειο αποφοίτησης και όχι τη σχολή επιτυχίας. Τα σαϊνια θεωρούν μικρότερη να παρευρεθώ στη Βέροια (ώντας από Γρεβενά), από το παρακολουθήσω την εκδήλωση εδώ, στη Θεσσαλονίκη... Τι να πεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Πρεπει να αρχισω να ανησυχω?
Εμενα μου ειπαν οτι θα επικοινωνησουν μαζι μου Οκτωβριο- Νοεμβριο κ ακομη τιποτα....
Και περιμενω πως κ πως να παρω υπολογιστη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πρεπει να αρχισω να ανησυχω?
Εμενα μου ειπαν οτι θα επικοινωνησουν μαζι μου Οκτωβριο- Νοεμβριο κ ακομη τιποτα....
Και περιμενω πως κ πως να παρω υπολογιστη....

Μήπως άμα πάρεις κανένα τηλέφωνο ή τη eurobank ή το διευθυντή σου; Και μια φίλη μου τα πήρε που ήταν σε άλλη περιοχή :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Πρεπει να αρχισω να ανησυχω?
Εμενα μου ειπαν οτι θα επικοινωνησουν μαζι μου Οκτωβριο- Νοεμβριο κ ακομη τιποτα....
Και περιμενω πως κ πως να παρω υπολογιστη....
Μπα και εμένα αυτό μου είπαν...υπομονή λογικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Λες να παιζει ρολο η περιοχη?
Ξερω απο φιλους οτι στην αθηνα κ στη βεροια εγιναν ηδη οι τελετες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Λες να παιζει ρολο η περιοχη?
Ξερω απο φιλους οτι στην αθηνα κ στη βεροια εγιναν ηδη οι τελετες...
Δεν έχω ιδέα Αθήνα μένω τι να σου πω;Εφόσον μου είπαν και για Νοέμβρη και ο Νοέμβρης μόλις μπήκε δεν υπάρχει λόγος να μην περιμένω απλά προς το παρόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ξέρετε αν θα ισχύσει και φέτος η βράβευση της eurobank?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Σε πολλα μερη δινουν χρηματικα ποσα και τοπικοι θεσμοι. Στον τοπο μου ας πουμε ειχαν δωσει αρκετα σε καποια κοπελα που περασε με 19k+ μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
παιδια τι θα γινει φετος με τη βραβευση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια τι θα γινει φετος με τη βραβευση;

Αν εννοείς στη eurobank, με πηραν σημερα τηλεφωνο και ζηταγαν τα στοιχεια μου και μου ειπαν οτι θα με παρουν τον ερχομενο μηνα για να παραλαβω τα χρηματα. :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αν εννοείς στη eurobank, με πηραν σημερα τηλεφωνο και ζηταγαν τα στοιχεια μου και μου ειπαν οτι θα με παρουν τον ερχομενο μηνα για να παραλαβω τα χρηματα. :D :clapup:
Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα και μου είπαν ότι μέχρι το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας θα τηλεφωνήσουν και σε μένα. Απλά αγχώνομαι δεν ξέρω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν εννοείς στη eurobank, με πηραν σημερα τηλεφωνο και ζηταγαν τα στοιχεια μου και μου ειπαν οτι θα με παρουν τον ερχομενο μηνα για να παραλαβω τα χρηματα. :D :clapup:

Και μένα ακριβώς το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Και μένα ακριβώς το ίδιο
Μίλησα με τον αρμόδιο της τράπεζας και μου είπε ότι τα τηλεφωνήματα για ενημέρωση δεν έχουν ξεκινήσει... ο, τι να ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σας έχουν πάρει κάνα τηλέφωνο παιδιά για το πότε θα γίνει η βράβευση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Όχι. Αλλά δε νομίζω να γίνει μέσα στον Οκτώβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michanikara

Νεοφερμένος

Ο Michanikara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μπήκα τρίτος στο τμήμα μου (Τ.Ε.Ι. Αθήνας). Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια βράβευση; Να ρωτήσω τη γραμματεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΡΜΕΛΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΚΑΡΜΕΛΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 9 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κι εγώ μπήκα από τους πρώτους και ψάχνομε εδώ και μήνες με την ελπίδα ότι θα κάτσει κάποια υποτροφία...πάντως διάβασα ότι στο πλαίσιο του γενικότερου υφεσιακου-τριτομνημονιακου κλίματος καταργούνται οι προπτυχιακές υποτροφίες του εική...η απορία μου είναι αν υποτροφίες από κληροδοτήματα μπορεί να προκηρυχθούν και τώρα(μέχρι την έναρξη του νέου ακαδημαϊκού έτους) 'η πρέπει να το πάρω απόφαση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΚΑΡΜΕΛΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΚΑΡΜΕΛΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 9 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κι εγώ μπήκα από τους πρώτους και ψάχνομαι εδώ και μήνες με την ελπίδα ότι θα κάτσει κάποια υποτροφία...Πάντως διάβασα ότι στο πλαίσιο του γενικότερου υφεσιακού-τριτομνημονιακού κλίματος καταργούνται οι προπτυχιακές υποτροφίες του ΙΚΥ...Η απορία μου είναι αν υποτροφίες από κληροδοτήματα μπορεί να προκηρυχθούν και τώρα(μέχρι την έναρξη του νέου ακαδημαϊκού έτους) ή πρέπει να το πάρω απόφαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
https://www.math. uoc.gr/el/

Τέσσερις υποτροφίες για πρωτοετείς φοιτητές του Πανεπιστημίου Κρήτης

Το Πανεπιστήμιο Κρήτης μετά από ευγενή χορηγία της COSMOTE αποφάσισε την χορήγηση υποτροφιών (εκάστη συνολικού ετήσιου ύψους 5000 Ευρώ) για 4 πρωτοετείς φοιτητές του 2017-18, δηλαδή εκείνον/η που θα συγκεντρώσει την υψηλότερη βαθμολογία εισαγωγής στο Τμήμα Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και
αντιστοίχως στα Τμήματα Οικονομικών Επιστημών,
Τεχνολογίας και Επιστήμης Υλικών καθώς και Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Σπουδών του Πανεπιστημίου Κρήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickddg

Νεοφερμένος

Ο nickddg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ειχα ακουσει οτι οι τρεις πρωτοι επιτυχοντες σε καποια ΑΕΙ παιρνουν καποιο χρηματικο επαθπλο ξερει κανενας που μπορω να βρω πληροφοριες για αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top