Χρηματικά βραβεία στους επιτυχόντες των Πανελληνίων

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αυτους που περνουν τα 1000 ευρω..σας πηραν τηλεφωνο??? :confused:
Όχι. Εγώ στην τοπική εφημερίδα το είδα. Εξάλλου η εκδήλωση αργεί ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Όχι. Εγώ στην τοπική εφημερίδα το είδα. Εξάλλου η εκδήλωση αργεί ακόμα.

ενημερωνουν τ σχολειο αν δεν μας βρουν στο τηλ. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ενημερωνουν τ σχολειο αν δεν μας βρουν στο τηλ. ?
Τι να σου πώ μάλλον. Και για τον αδερφό μου στην τοπική εφημερίδα το είχαμε δεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Όχι. Εγώ στην τοπική εφημερίδα το είδα. Εξάλλου η εκδήλωση αργεί ακόμα.
αα οκ..και ανησύχησα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αα οκ..και ανησύχησα!!:P
Αν δίνεται στο σχολείο σου το συγκεκριμένο βραβείο, δές αν έχεις βγάλει τα περισσότερα μόρια. Αν ναι, το παίρνεις κανονικά το βραβείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ενημερωνουν τ σχολειο αν δεν μας βρουν στο τηλ. ?
λογικα!παντως εμενα το τηλεφωνο και κατι στοιχεια μου τα ζητησαν στο σχολειο..μαλλον για να τους τα πουν! επισης στελνουν και γραμμα απο οτι μου ειπαν..

Αν δίνεται στο σχολείο σου το συγκεκριμένο βραβείο, δές αν έχεις βγάλει τα περισσότερα μόρια. Αν ναι, το παίρνεις κανονικά το βραβείο.
για το βραβειο της eurobank λεω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
για το βραβειο της eurobank λεω..
Το κατάλαβα. Δεν ξέρω αν ισχύει για όλα τα σχολεία της Ελλάδας. Στο δικό μου σχολείο το 2010 άρχισαν να το δίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Το κατάλαβα. Δεν ξέρω αν ισχύει για όλα τα σχολεία της Ελλάδας. Στο δικό μου σχολείο το 2010 άρχισαν να το δίνουν.
αα..οχι πρεπει να ισχυει αφου απο το σχολειο μου μου το ειπαν και ζητησαν στοιχεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αα..οχι πρεπει να ισχυει αφου απο το σχολειο μου μου το ειπαν και ζητησαν στοιχεια..
Αααα οκ:P Εμένα δεν μου είπαν τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αααα οκ:P Εμένα δεν μου είπαν τίποτα.
μην νομιζεις και εγω αν δεν ρωτουσα σιγα μην ελεγαν τιποτα!:P και πως εμαθες οτι παιρνεις το βραβειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μην νομιζεις και εγω αν δεν ρωτουσα σιγα μην ελεγαν τιποτα!:P και πως εμαθες οτι παιρνεις το βραβειο?
Όπως σου είπα το είδα στην τοπική εφημερίδα και έβγαλα τα περισσότερα μόρια στο σχολείο μου.Αυτό γίνεται κάθε χρονιά εξάλλου.:P Είναι μικρή η περιοχή μου και δεν είναι τόσο δύσκολο να το μάθω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Tα χρηματα αυτα δινονται σε ολα τα σχολεια ή ας πουμε επιλεγονται περιοχες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Tα χρηματα αυτα δινονται σε ολα τα σχολεια ή ας πουμε επιλεγονται περιοχες;
νομιζω δινονται σε ολα τα σχολεια αρκει καποιος μαθητης να εχει βγαλει αριστα στο απολυτηριο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
μην ξύνετε πληγές:mad:.....
εγώ σε όλο το λύκειο έβγαζα τον μεγαλύτερο βαθμό απ όλους τους συμμαθητές του σχολείου.....και φέτος έβγαλα τα περισσότερα μόρια με ~18500 απο τεχνολογική 1 και τελικά μαθαίνω οτι τα χρήματα τα παίρνει ένα κορίτσι με μέτριες επιδόσεις απο την θεωρητική με ~18400(σίγουρα κάτω απο εμένα) γιατί είχε τον μεγαλύτερο Βαθμό Πρόσβασης......
θεωρώ πως αυτό είναι πάρα πολύ άδικο και προτιμότερο θα ήταν αν έδιναν 1000Ε σε κάθε μαθητη που έβγαζε τον μεγαλύτερο Βαθμό Πρόσβασης ή τα περισσότερα μόρια σε κάθε κατεύθυνση...το λέω αυτό γιατι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν διάβαζε τόσο για τον βαθμό της και έτυχε απλώς να διαβάσει στις τελευταίες μέρες πριν τις πανελλήνιες τα συγκεκριμένα κείμενα και κομμάτια που έπεσαν και να γράψει καλά...άλλωστε θεωρώ μεγάλη αδικία που συναγωνιζόμαστε την θεωρητική για αυτό το βραβείο(δεν μιλάω για τις σχολές γιατι εκει ειναι τελειως διαφορετικά τα πράγματα) διότι άλλο να είναι ο μεσος βαθμός της θετικής/τεχνολογικής στη φυσική και στα μαθηματικά 7 και άλλο να είναι στα κείμενα 16, είναι άδικο που βάζουν εύκολα θέματα στην θεωρητική και παιδιά που δεν ξέρουν τιποτα να γράφουν 12 ενώ στην θετικο-τεχνολογική καλοί μαθητές να γράφουν 10 επειδή τα θέματα ήταν τα δυσκολότερα των τελευταίων χρόνων...........
καταλαβαινω οτι εισαι πικραμμενος γιατι οντως εχει διαφορα τ0 18.5 της θεωρητικης με το 18.5 της θετικοτεχνολιγικης.πιστευω οτι τα λεφτα θα επρεπε να τα παιρνει αυτοςμε τα περισοοτερα μορια.αλλιως να μην υπηρχαν συντελεστες στα μαθηματα βαρυτητας.και πραγματι και εγω απο θεωρητικη εγραψα 18.5 και πιστευω οτι μπορουσα να αγγιξω το 19 κατι που δεν καταφερα για λογους που εξηγησα ηδη σε αλλο ποστ κια ειδα επισης μαθητες να γραφουν 18 απο θεωρητικη ενω ηταν για πολυ λιγοτερο.παντως δεν θεωρω οτι βαζουν γελοια θεματα στη θεωρητικη.κι ακομα κι αν τελικα φαινονται ευκολα απαιτουν φοβερο διαβασμα,ατελειωτες ωρες προσπαθειας αλλα και κριτικη ικανοτητα και φοβερη μνημη.τωρα το να δινονται τα χρηματα στον πρωτο καθε κατευθυνησης το θεωρω υπερβολικο με τα δεδομενα οικονομικα της χωρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
το να δινονται τα χρηματα στον πρωτο καθε κατευθυνησης το θεωρω υπερβολικο με τα δεδομενα οικονομικα της χωρας
Τα χρήματα δεν τα δίνει το κράτος.
Τα δίνουν οι τράπεζες.
Αυτές που μας γδύνουν τόσα χρόνια.
Αυτές που σακάτεψαν το ταμείο συνοχής.
Άρα αυτό που είπες μόνο επιχείρημα δεν είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Τα χρήματα δεν τα δίνει το κράτος.
Τα δίνουν οι τράπεζες.
Αυτές που μας γδύνουν τόσα χρόνια.
Αυτές που σακάτεψαν το ταμείο συνοχής.
Άρα αυτό που είπες μόνο επιχείρημα δεν είναι...
mea culpa!οντως δεν τα δινει το κρατος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Godric

Νεοφερμένος

Ο Godric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμενα παντως παιδια προσφατα με πηραν τηλεφωνο απο την eurobank για επιβεβαιωση στοιχειων προκειμενου να δοθει το χρηματικο επαθλο. Ρωτησα μαλιστα τον υπαλληλο και ειπε να μην περιμενουμε τα χρηματα νωριτερα απο την περιοδο των Χριστουγεννων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΘΗΣΕΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΘΗΣΕΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Mηπως θα μπορουσε καποιος να μου απαντησει στο εξης ερωτημα:εγω συγκεντρωσα στο(γενικο) λυκειό μου το μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης καθως επισης και τα περισσοτερα μορια.Διαβασα λοιπον στον κανονισμο της EYROBANK πως δικαιουται να λαβει χρηματικο επαθλο (1000Ε) αυτος που εχει αριστα στο απολυτηριο και το μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης.Εγω πηρα το απολυτήριο μου με 18,2 ενω ένα αλλο παιδι στο λυκειο μου με 18,4 αλλα αυτος εχει χαμηλοτερο βαθμο προσβασης και λιγοτερα μορια απο εμενα.Ο διευθυντης του λυκειου αποφασισε να δωσει σε αυτον το επαθλο.Τελικα, ποιος απο τους δυο δικαιουται να το λαβει και ποιο απολυτηριο θεωρειται αριστο?Ευχαριστω εκ των προτερων!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Δημήτρη το να στρέφεσαι στα παιδιά της θεωρητικής με τα ''εύκολα'' θέματα τους δεν βοηθάει.
Αν είσαι τόσο πικραμένος πήγαινε και ρώτα τους ανάλογους υπεύθυνους για τη διαδικασία και ρώτησε τους γιατί δεν βραβεύτηκες εσύ. Και μην ακούω ότι το 18400 είναι μέτρια επίδοση γιατί ανοίγω την μπαλκονόπορτα και αυτοκτονώ..... Και εμένα μια φίλη μου με 19124 μόρια δεν βραβεύεται γιατί έχει μικρότερο βαθμό πρόσβασης από το συμμαθητή της που βραβεύεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Και μην ακούω ότι το 18400 είναι μέτρια επίδοση γιατί ανοίγω την μπαλκονόπορτα και αυτοκτονώ.....

Καραμετριάρα του κερατά.:P Χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top