Χουάνα η παρθένα

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μη μου πεις οτί είσαι με το μέρος αυτής της παρακατιανής απ'τη "μαρία της γειτονιάς"?

Ναι. Το βρήκες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
με chivas μπουκάλι άσπρο πάτο (με ανάμειξη μπύρας) ή χορό μέχρι πρωίας; :D:lol::lol:

υπάρχουν πολλοί τρόποι εκδίκησης μιας (βαμμένης "ξανθιάς") παρθένας!! :D:D:D:D

Ο νοών νοείτω για το πώς εκδικείται στην εν λόγω ταινία η παρθένα!!!
-----------------------------------------
δεν έβλεπα αλλά ξέρω το στόρυ...

ερώτηση κρίσεως... πως μπορεί κάποιος γιατρός να κάνει σε μια κοπέλα εξωσωματική κ να μην καταλάβει ότι είναι παρθένα?!
έλεος!

Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ... Βέβαια ο γιατρός διευκρινίζει στη συνέχεια τι πίστευε...
Από την άλλη αν σκεφτείς τι κάνουν οι γιατροί, μπορεί να πιστέψεις ότι αυτό υπάρχει πιθανότητα να συμβεί.
Καλή παρωδία ήταν η Juana, αλλά μέχρι εκεί, διότι οι αργοί ρυθμοί της την καθιστούσαν ανούσια (153 επεισόδια για μια ιστορία που σε 100 επεισόδια των 40 λεπτών θα μπορούσε να λυθεί!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πώς λεγόταν η Χουάνα η παρθένα μετά την γνωριμία της με τον Τσακ Νόρις; "Χουάνα"
χοχοχο
Ον τόπικ: όχι, αν και έβλεπα διάφορες τέτοιες χαζομαρούλες σαν παιδί και γω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Το είδα ένα καλοκαίρι.Α Λυκείου νομίζω πήγαινα.Κι από τότε με φωνάζουν "Χουανίτα".Βάσανα πολλά πάντως είχε αυτό το κορίτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Το είδα ένα καλοκαίρι.Α Λυκείου νομίζω πήγαινα.Κι από τότε με φωνάζουν "Χουανίτα".Βάσανα πολλά πάντως είχε αυτό το κορίτσι.

γιατί έμοιαζες στην Χουάνα; την παρθένα; :D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
ΜΜΜΜ κρυάδες.Όχι,επειδή με λένε Ιωάννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top