Χορός

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εννοείται, ή εδώ στο thread ή pm me γιατί δεν μπαίνω συχνά στο φόρουμ, να το ξέρω από τα mail. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Bump!

Λόγω πανελληνίων αν και δεν έχω πάρει ακόμα πρόγραμμα για το φροντιστήριο, ο ελεύθερός μου χρόνος θα είναι κάπως περιορισμένος. Θέλω, λοιπόν, να βρω κάποια σχολή/studio κάπου προς Καλλιθέα μεριά (πλ.Δαβάκη) για να είναι κοντά στο φροντ και να χώσω καμιά ώρα μπαλλέτου κάπου μέσα στην εβδομάδα, αφού το studio που είμαι τώρα δεν με βολεύει καθόλου. =/

Όσα καλά παιδάκια ξέρουν λοιπόν σχολές/studio χορού στην καλλιθέα, που να θεωρούν από προσωπική τους εμπειρία καλά ας ρίξουν ένα pm. (Μην πουν ότι κάνουμε και διαφήμιση! :P)

Ευχαριστώ. =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ο χορος ειναι εκφραση συναισθηματων δινει ζωντανια, ενεργεια
...και το κυριοτερο ειναι εκτονωση!!!:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Μηπως ξερετε καμια καλη σχολη χορου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ψάχνω μια σχολή χορού στη Θεσσαλονίκη,για street dance.
Έχω βρει αρκετές στο ίντερνετ και από Σεπτέμβρη θα αρχίσω να τις επισκέπτομαι,αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω προσωπικές γνώμες.
Οποιαδήποτε λοιπόν εμπειρία σας με σχολή χορού στην συμπρωτεύουσα,ακόμα και αν δεν αφορά το συγκεκριμένο είδος χορού,είναι ευπροσδεκτη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πηγαίνω χορό από την τετάρτη δημοτικού...

Έχω κάνει 4 χρόνια μοντέρνο χορό και από πέρυσι μαθαίνω παραδοσιακούς χορούς.

Ο χορός για εμένα είναι ζωή, γιατί μέσα από αυτόν εκφράζω τα συναισθήματα μου και όταν χορεύω νιώθω υπέροχα!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Περυσι μαθαινα ποντιακους χορους σε συλλογο αν και δεν ειμαι ποντια! Κι ενω στην αρχη δυσταζα και λογω καταγωγης ελεγα οτι ολοι ποντιοι θα ειναι εκει εκτος απο εμενα και οντως δηλαδη ολοι ποντιοι ηταν αλλα και γιατι δεν ειχα ιδεα απο ποντιακους χορους...τελικα,ομως ηταν ωραια παρολο που εκεινο το τρεμουλο και την ολη κινηση δε μπορουσα να τα πετυχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αγαπω τον χορο...ειμαι θυμωμενη..χορευω...ειμαι χαρουμενη...χορευω...
Κανω κλασικο μπαλετο εδω κ κτ χρονια...συγχρονο εδω κ ενα χρονο..και τωρα θα ξεκινησω και χιπ χοπ...δεν χορευω ωραια..ουτε ιδιαιτερο ρυθμο εχω...απλα μαρεσει το συναισθημα εκεινης της στιγμης...χωρις να με νοιαζει τι πιστευουν οι αλλοι γιαυτο...Δν ξερω αν θα το βαρεθω ολο αυτο καποια στιγμη..παντως ΤΩΡΑ νιωθω ετσι =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιω_αννα

Νεοφερμένος

Η ιω_αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Dance dance otherwise we are lost!!!:)

σκεφτεται καποιος να δωσει εξετασεις στο υπουργειο πολιτισμου για κρατικη σχολη ορχηστικης τεχνης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάω σε μια σχολή χορού για να μάθω κρητικούς χορούς. Έχω όμως δύο ερωτήσεις.
Μπορώ να αρχίσω αυτόν τον καιρό σε κάποιο τμήμα ενηλίκων (είμαι 18 ) ή θα έχει δημιουργηθεί τμήμα, οπότε δεν θα μπορώ να συμμετέχω;
Ποιες είναι οι καλές σχολές χορού στο Ηράκλειο Κρήτης (αν θεωρείται διαφήμιση η απάντηση στο ερώτημα αυτό, στείλτε μου pm);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoLapalooza

Νεοφερμένος

Η LoLapalooza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και εμένα μου αρέσει ο χορός :) τον αγαπώ και ελπίζω να ξεκινήσω και πάλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Φετος ξεκινησα λατιν χορους και μου αρεσουν πολυ, ειδικα το τανγκο :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κανω μπαλετο και πιστευω πως ο χορος ειναι ο καλυτερος τροπος να εκφρασεις τα συναισθηματα σου χωρις να μιλησεις... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top