Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Έρχομαι να μείνω ΤΩΡΑ! ΑΧ0ΑΧ0Α0ΧΑΧ0Α Ντιβοσπιτο!!!!
Παιδάκι έχουμε το ίδιο λάπτοπ...σχεδόν! Ο καναπές είναι όλα τα λεφτά. Ελπίζω μόνο το σπίτι να είναι φωτεινό! Πολύ φωτεινό :P Όσο για τα ράφια, τα βλέπω να είναι γεμάτα βιβλία και χαρτιά απο δω και απο κει σε κανένα μήνα. αχ0α0χ0αχ0α0χα :*)
συμφωνω απολυτως αθηνα!!! μετα απο κανα χρονο μου φαινεται θα κανω στιβα τα βιβλια και πανω απο την βιβλιοθηκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
συμφωνω απολυτως αθηνα!!! μετα απο κανα χρονο μου φαινεται θα κανω στιβα τα βιβλια και πανω απο την βιβλιοθηκη

αχαχαχαχαχα...επίσης το λάπτοπ θα το βάζεις στο γραφείο μόνο για διακοσμητικό και όταν θα θες να διαβάσεις πραγματικά. Τον υπόλοιπο καιρό θα το έχεις ή στον καναπέ ή στο κρεβάτι!
Και επίσης...πάρε περισσότερα κεριά! Φτιάχνουν ατμόσφαιρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Τι με λες τωρα! να την βαλεις εκει μεσα την γκομενα θα πεσει μονη της στο κρεβατι χωρις πολυ προσπαθεια!
χαχαχα τι λες ρε σιγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το σαλόνι...αν και είναι πρόχειρα φτιαγμένο! :)
Το υπνοδωμάτιο δεν πρόλαβα ακόμα να το φτιάξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC08563 (1280x960).jpg
    DSC08563 (1280x960).jpg
    572 KB · Εμφανίσεις: 192
  • DSC08564 (1280x960).jpg
    DSC08564 (1280x960).jpg
    564.6 KB · Εμφανίσεις: 166
  • DSC08565 (1280x960).jpg
    DSC08565 (1280x960).jpg
    519.2 KB · Εμφανίσεις: 152

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Το σαλόνι...αν και είναι πρόχειρα φτιαγμένο! :)
Το υπνοδωμάτιο δεν πρόλαβα ακόμα να το φτιάξω :)

ωραιο σπιτι ...οποιος το διακοσμησε εχει γουστο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ωραιο σπιτι ...οποιος το διακοσμησε εχει γουστο!!:P
Οι επιλογές είναι δικές μου... :Ρ Απ τις κουρτίνες και τα έπιπλα μέχρι και τα κεριά :Ρ χαχαχα
Δεν το χω τελειώσει ακόμα!Τώρα που θα ανέβω μόνιμα θα το τελειώσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΒΑΛΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣΣ!!!!!:clapup:
νταξ, τέλος το παραλήρημα :P
Νίκο, δεν έχω λόγια!!! Είναι πολύ ωραίοοοοο :happy:
Btw, μάλλον έχουμε ίδιο λάπτοπ και τις ίδιες μπαλίτσες στο τραπεζάκι:D:P

Μάκη, επίσης πολύ ωραίο!!:D Φαντάζομαι πως όταν το τελειώσεις θα είναι ακόμα πιο ωραίο!!!:clapup::clapup:

Κι εγώ ψήνομαι να ποστάρωωωω, όχι όμως τώραααα:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Nίκο, νομίζω ότι ερωτεύτηκα τον καναπέ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ΠΩΠΩ βλέπω τα σπίτια σας και σκέφτομαι το δικό μου στη σαλονίκα και απελπίζομαι.....:( Ούτε εγώ δεν χωράω εκεί μέσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τα μαθήματα της Γ' Λυκείου, και ειδικά τη Λογοτεχνία Γενικής, γιατί τα πήρες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Τα μαθήματα της Γ' Λυκείου, και ειδικά τη Λογοτεχνία Γενικής, γιατί τα πήρες;:P
Πήρα μερικά να γεμίσει η Βιβλιοθήκη :Ρ χαχαχα :P:P:P:P

Τα αλλα της Κατεύθυνσης έχω σημειώσεις σ αυτα και διάφορα άλλα και τα ηθελα μαζί μου :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και πηρες των πανελληνιων? πωπω βιτσια που εχει ο κοσμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Σήμερα θα βάλω και εγώ :D Im on my way :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
To σπιτάκι μου. :redface:


Βάζω μόνο υπνοδωμάτιο. Σόρρυ για την άθλια ποιότητα,είναι από κινητό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σήμερα θα βάλω και εγώ :D Im on my way :P

Ακομη βαζεις τσουφου :sly:

:hehe::hehe:

@Στην απο πανω

Πολυ λευκο,μακρια απο τα γουστα μου(αφου να φανταστεις εγω εχω γκρι τοιχους) αλλα μαρεσει το Design :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
To σπιτάκι μου. :redface:
Βάζω μόνο υπνοδωμάτιο. Σόρρυ για την άθλια ποιότητα,είναι από κινητό. :redface:

Τι ωραίο! Μίνιμαλ!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
To σπιτάκι μου. :redface:

Βάζω μόνο υπνοδωμάτιο. Σόρρυ για την άθλια ποιότητα,είναι από κινητό. :redface:

Τελειο ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
To σπιτι μου :redface:
(το δωματιο μου και το σαλονι)

100_2588.jpg

100_2590.jpg

100_2589.jpg

100_2596.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
To σπιτι μου :redface:
(το δωματιο μου και το σαλονι)

View attachment 49325

View attachment 49326

View attachment 49327

View attachment 49328
To έχεις και περιποιημένο, μπράβο σου!:D Άλλο γραφείο για διάβασμα, άλλο για τον υπολογιστή, αρχόντισσα.:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
To έχεις και περιποιημένο, μπράβο σου!:D Άλλο γραφείο για διάβασμα, άλλο για τον υπολογιστή, αρχόντισσα.:P:D

Σε ευχαριστω πολυ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top