Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
To έχεις και περιποιημένο, μπράβο σου!:D Άλλο γραφείο για διάβασμα, άλλο για τον υπολογιστή, αρχόντισσα.:P:D

χαχα όντως ο υπολογιστής έχει ξεχωριστή θέση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ας παρουσιάσω κι εγώ το σπίτι μου! :D

[/U]Κουζίνα :D


Uploaded with ImageShack.us


καλά δεν είπαμε να βγάλουμε τα πατρικά μας σπίτια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν έβαλα τελικά, οι φώτος ήταν σκοτεινές και δεν αξιώθηκε από τότε να ξανατραβήξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγω θα ανεβάσω όταν αξιωθώ να διακοσμήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Ας παρουσιάσω κι εγώ το σπίτι μου! :D


Γραφείο



Μου αρέσει το τετράδιο.... οτι και καλά διάβαζε..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Αν και έχουν περάσει μήνες, τώρα αξιώθηκα να φωτογραφίσω την φωλιά μου...
Παρακαλώ, αγνοήστε το μωσαϊκό και τους άσπρους τοίχους!! ;)
IMG_3070.jpg IMG_3072.jpg

IMG_3074.jpg IMG_3078.jpg

IMG_1905.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν και έχουν περάσει μήνες, τώρα αξιώθηκα να φωτογραφίσω την φωλιά μου...
Παρακαλώ, αγνοήστε το μωσαϊκό και τους άσπρους τοίχους!! ;)

Σαλονι, δωματιο φιλε μου τελεια! Μπαλκονι λιγο στενο αλλα οκ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πανέμορφο! Το υπνοδωμάτιο μού φαίνεται λίγο minimal, ίσως να έβαζες κάτι στον τοίχο που είναι το γραφείο. :) Υπέροχες κουρτίνες επίσης και έχω τρελή αδυναμία στον καναπέ που έχεις. :redface: Έπαιξες πολύ ωραία με τις αντιθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Σαλονι, δωματιο φιλε μου τελεια! Μπαλκονι λιγο στενο αλλα οκ....
μου αρεσε ιδιαιτερα το σαλονι... αλλα μου φαινεται λιγο ξεκαρφωτος ο καθρεφτης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
χαχα απλα μου θυμιζει καθρεφτη υπνοδωματιου... ενας τοιχου, νομιζω θα ταιριαζε περισσοτερο... αλλα αυτο ειναι θεμα προσωπικου γουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Πανέμορφο! Το υπνοδωμάτιο μού φαίνεται λίγο minimal, ίσως να έβαζες κάτι στον τοίχο που είναι το γραφείο. :) Υπέροχες κουρτίνες επίσης και έχω τρελή αδυναμία στον καναπέ που έχεις. :redface: Έπαιξες πολύ ωραία με τις αντιθέσεις.

Αυτό με τον τοίχο το έχω σκεφτεί...Βασικά, εδώ και καιρό ψάχνω να βρω την "μια" και "ιδανική" ταπετσαρία για να στολίσω τον τοίχο από την μεριά του γραφείου!
Και επίσης σκέφτομαι να βάψω τους τοίχους σε κόκκινο χρώμα το καλοκαίρι! :)

μου αρεσε ιδιαιτερα το σαλονι... αλλα μου φαινεται λιγο ξεκαρφωτος ο καθρεφτης :P
.

χαχαχα Είναι όντως ξεκάρφωτος! Γιατί αρχικά τον είχα στην κρεβατοκάμαρα, αλλά μετά έφερα το γραφείο από το πατρικό μου και δεν χωρούσε ο καθρέπτης και τον κότσαρα στο σαλόνι!! :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ωραιος ειναι στο σαλονι
γιατι οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
To σπιτάκι μου. :redface:


Βάζω μόνο υπνοδωμάτιο. Σόρρυ για την άθλια ποιότητα,είναι από κινητό. :redface:

φ α ν τ α σ τ ι κ ό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Ωραίο θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες...


Όπως είναι σήμερα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ώς πρός? Κάνε "SPOT THE DIFFERENCES"

1) Γλάστρα - Ναργιλές :P
2) Βάζο στο τραπέζι :P

Άσε που στην πρώτη ο φωτισμός δεν παίζεται , το κάνει να φαίνεται ονειρικό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top