Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Aν ανεβάσω και εγώ picoules (όπως τις λένε στο facebook :P :lol: :lol:) με το σπίτι μου, θα μου την πέσετε κοπέλες; :P Μια-μια όμως. Όχι όλες μαζί!! :D :lol:
Όχι ρε, κουλ, δεν είναι τέτοιες. Μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι θα τηρηθεί η απόλυτη τάξη και δεν θα συμβεί κάτι τέτοιο ακόμα κι αν ανεβάσεις "picoules" από παλάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
βάιε, σε ποια περιοχή μένεις? :P (όχι δεν στην πέφτω, χαχαχαχ)
(να ζηλέψω λίγο, που μένεις κέντρο ξερωγω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
:confused:.Μόλις πληροφορήθηκα από το control ότι οι φωτογραφίες που ανέβασε ο Βάιος δεν ήταν δικές του αλλά ενός συμφοιτητή του.Για να μάθετε το τηλ. του pm me :D

Μετά από αυτό ξέρω ότι ο Βάιος θα με συμπαθεί περισσότερο :D
Μήπως κάνω λάθος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
:eek:
Αυτές οι φωτογραφίες δημιούργησαν ολόκληρο fan club γυναικών για το Βάιο!
Πώς τολμάς και αμαυρώνεις τη φήμη του!!!!:P
Τσ τσ τσ ζηλιάρηδες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
βάιε, σε ποια περιοχή μένεις? :P (όχι δεν στην πέφτω, χαχαχαχ)
(να ζηλέψω λίγο, που μένεις κέντρο ξερωγω)
Kαμάρα.:D
Εσένα σε παντρεύομαι κιόλας άμα μου την πέσεις.:redface: Μόνο φρόντισε ο Χρήστος να μην το μάθει! Δεν θα αντέξει την ντροπή όταν μάθει ότι τον κερατώνεις και μάλιστα με έναν ''καπιτάλα''...:whistle:
:P
:confused:.Μόλις πληροφορήθηκα από το control ότι οι φωτογραφίες που ανέβασε ο Βάιος δεν ήταν δικές του αλλά ενός συμφοιτητή του.Για να μάθετε το τηλ. του pm me :D
Μετά από αυτό ξέρω ότι ο Βάιος θα με συμπαθεί περισσότερο :D
Μήπως κάνω λάθος; :worry:
Nα πάρει, με ξεσκέπασε ο Lover.:redface: Why ρε Boy; :hmm:
Ο συμφοιτητής μου λέγεται norris, chuck norris.
Όμως, θέλω να προειδοποιήσω τους αγαπητούς συμφορουμίτες ότι το τηλέφωνο του τσακ νόρις δεν "χτυπάει" γιατί φοβάται! :bleh:

Δεν θα τό 'λεγα...
...ότι κάνεις λάθος :P
:eek:
Αυτές οι φωτογραφίες δημιούργησαν ολόκληρο fan club γυναικών για το Βάιο!
Πώς τολμάς και αμαυρώνεις τη φήμη του!!!!:P
Τσ τσ τσ ζηλιάρηδες!:P
Πές τα.:worry:
---
Ύστερα από τις παραπάνω συγκλονιστικές αποκαλύψεις, παρακαλείται όποια κιουρία επιθυμεί ακόμα να μάθει περισσότερα για το ποιόν μου να συνεχίσει την ανάγνωση αυτού του ποστ.
Σας αφήνω τώρα, πάω να κρυφτώ στη σπηλιά μου πάλι.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άντε βάλτε! -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το σαλονι μου

το δωματιο μου


αντε και η κουζινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ας παρουσιάσω κι εγώ το σπίτι μου! :D
Γραφείο



Την έχω και εγώ αυτή την καρέκλα γραφείου :P

Όλοι έχετε πάρα πολύ ωραία σπίτια ! Άντε να ποστάρουμε και εμείς τα δικά μας του χρόνου ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Την έχω και εγώ αυτή την καρέκλα γραφείου :P

Όλοι έχετε πάρα πολύ ωραία σπίτια ! Άντε να ποστάρουμε και εμείς τα δικά μας του χρόνου ! :D

αποκληεις να περασεις Αθηνα?

Υγ. Και εγω αυτη την καρεκλα εχω (ικεα ρουλς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Γιάννη πανέμορφο το σπιτάκι σου!!! :clapup:

Παρεμπιπτόντως, έχουμε ολόιδιο τραπεζάκι και καναπέ στο σαλόνι (IKEA RULEZZZ)

Επίσης κάτι λίγο άκυρο...κάπως έτσι φανταζόμουν τα ντουλάπια στην κουζίνα μου!! Αλλά....:/:
__________________

Θα βάλω κι εγώ!! Κάποια στιγμή... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
το σαλονι μου

το δωματιο μου


αντε και η κουζινα

Οοοοοοοοοοοο
Τελειο ειναι:clapup:

Τη βιολογια κατευθυνσης δεν την αποχωριζεσαι βλεπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
αποκληεις να περασεις Αθηνα?

Υγ. Και εγω αυτη την καρεκλα εχω (ικεα ρουλς)

Είναι λίγο περίπλοκη η κατάσταση μου και θέλω δε θέλω αναγκαστικά δικό μου σπίτι θα νοικιάσω όπου και να περάσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχα ευχαριστω πολυ.Κατερινα εννοειται πως δεν μπορω χωρις βιολογια :P Μαρια grv οι Νιρβανα ειναι θρησκεια :D Mαριαα ευχαριστω βρε αν και εφαγα και αρνητικη :P ε ναι ολοι ικεα χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Οι κουρτίνες σου μου αρέσουν :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
@Johnnaousa άφησες τίποτα στα ικεα ή τα πήρες όλα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε βολεψε το οτι εχει ικεα στη Λαρισα και τα περισσοτερα πραγματα ειναι απο εκει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δε θέλουν άλλοι να μας δείξουν τα σπίτια τουυυυυυυυυυυς ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top