Φροντιστήριο σε μαθητές από ...μαθητές!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ααχ τι ωραίο θέμα είναι ο Ρατσισμός ..είχα γράψει και για τη Βουλή των εφήβων...
Μακάρι να πέσει και σε μας...:D
Αλλά τώρα τι θα γράψουμε 10-12 μέσα στον καύσωνα είναι ένα θέμα..:whistle:

Ναι πολύ ωραίο θέμα απο τα αγαπημένα μου. Στο φροντηστήριο είχα γράψει 38 και 36 στις εκθέσεις που γράψαμε αλλα τώρα ελπίζω για ένα 30 γιατί δεν προλάβενα και την έκανα λίγο τσαπατσούλικα. :/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
καλά,στη φυσική γενικής σήμερα όποιος θετικοτεχνολογικός έγραψε κάτω από 16 είναι αδικαιολόγητος :P μέχρι κι εγώ που μια χρονιά δεν άνοιξα ούτε ΣΕΛΙΔΑ του συγκεκριμένου βιβλίου,τα έκανα χθες μιάμιση ώρα ανάγνωση έτσι πρόχειρα πρόχειρα και πλησίασα το 10...ενώ ήμουν ΕΝΤΕΛΩΣ ανίδεη πριν και με μιάμιση ώρα διάβασμα μπόρεσα κάπως να ανταποκριθώ στα θέματα (επειδή ηταν γελοια σαφως)..κι όχι μόνο εγώ,και άλλα παιδια της θεωρητικης κατι εστω γραψανε.πού να διάβαζα κι όλην τη χρονιά..

είχε με την ένταση/ταση/αντισταση (να τα βρουμε) σε κύκλωμα,είχε μια άσκηση επίσης που ζητούσε την ενέργεια coulomb των φορτίων,το δυναμικό,δυναμικη ενεργεια,κτλ.με λίγα λόγια εφαρμογή τύπων..δε θυμαμαι πολυ καλα τις εκφωνήσεις,αλλα πανω κατω αυτα ειναι τα πιο χτυπητα..επισης μπολικη θεωρια (Σ-Λ) σχετικά με τύπους,δυναμικές γραμμές,πυκνωτές,ηλεκτρικό πεδίο..είχε να αντιστοιχήσουμε επίσης τύπους (σε ποιον νόμο ποιανού υπάγεται ο καθένας..είχε και του Κίρχοφ μέσα)..γενικά είχε πάρα πολλά από το σημείο 'ένταση του ηλεκτρικού ρεύματος' και γενικές εφαρμογές τύπων..μετά είχε και κάτι με μήκος και σωληνοειδή (δεν τα έκανα εκείνα :P)..τώρα αν σας διαφώτισα.. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εγω εχω γραψει βιολογια(2ο μαθημα).μας ειχε βαλει πολυ αντισοσ πραγματα...δεν θυμαμαι και πολλα....ειχε ρολο πυρηνα,φωσφολιπιδια,εικονα χλωροπλαστων(?), πολλαπλης,Σ-Λ,4ο θεμα ειχε 2 απο τα κλασικα ερωτηματα-ασκησεις και τι ειναι κωδικονια νομιζω....

καλά,στη φυσική γενικής σήμερα όποιος θετικοτεχνολογικός έγραψε κάτω από 16 είναι αδικαιολόγητος :P μέχρι κι εγώ που μια χρονιά δεν άνοιξα ούτε ΣΕΛΙΔΑ του συγκεκριμένου βιβλίου,τα έκανα χθες μιάμιση ώρα ανάγνωση έτσι πρόχειρα πρόχειρα και πλησίασα το 10...ενώ ήμουν ΕΝΤΕΛΩΣ ανίδεη πριν και με μιάμιση ώρα διάβασμα μπόρεσα κάπως να ανταποκριθώ στα θέματα (επειδή ηταν γελοια σαφως)..κι όχι μόνο εγώ,και άλλα παιδια της θεωρητικης κατι εστω γραψανε.πού να διάβαζα κι όλην τη χρονιά..

είχε με την ένταση/ταση/αντισταση (να τα βρουμε) σε κύκλωμα,είχε μια άσκηση επίσης που ζητούσε την ενέργεια coulomb των φορτίων,το δυναμικό,δυναμικη ενεργεια,κτλ..δεν τα θυμαμαι πολυ καλα,αλλα πανω κατω αυτα ειναι τα πιο χτυπητα..επισης μπολικη θεωρια (Σ-Λ) σχετικά με τύπους,δυναμικές γραμμές,πυκνωτές,ηλεκτρικό πεδίο..είχε να αντιστοιχήσουμε επίσης τύπους (σε ποιον νόμο ποιανού υπάγεται ο καθένας..είχε και του Κίρχοφ μέσα)..γενικά είχε πάρα πολλά από το σημείο 'ένταση του ηλεκτρικού ρεύματος' και γενικές εφαρμογές τύπων..μετά είχε και κάτι με μήκος και σωληνοειδή (δεν τα έκανα εκείνα :P)..τώρα αν σας διαφώτισα.. xD
εγραψες και βιολογια επιλογης ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
γραψαμε θρησκευτικα
ειχε 2 ασκησεις σωστου λαθους και 1 ασκηση να κυκλωσουμε το σωστο
απο αναπτυξης ειχε ποιιες μορφες εχει ο φανατισμος και να γραψουμε τους 5 στυλους
αυριο αντιγονη κανενα σοσακι παιζει?

ΤΟ ΜΟΝΟΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΡΕΟΝΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!

εγραψες και βιολογια επιλογης ετσι??

ναιι και βιολογία επιλογής..λοιπόν,κι εκεί είχε Σ-Λ,αντιστοιχίες,ρωτούσε ποια είναι τα οστά της ωμικής ζώνης,άνω και κάτω άκρων,παθήσεις των οστών που προκαλούνται από κακή/λάθος στάση και σωματικές συνήθειες,λειτουργίες των οστών (γενικώς ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΣΤΑ),σχήμα του ματιού και να πούμε ποια τα μέρη του (είχε αριθμούς και έπρεπε να τα ονομάσουμε),αντιστοιχία μετά (πχ είχε το ήπαρ και το αντιστοιχούσες με τη χολή την οποία παράγει)..ρωτούσε επίσης..τι είναι το διάστρεμμα/μυωπία/υπερμετροπία/ομάδα αίματος (να πεις με 1-2 προτάσεις τι εννοούμε όταν κάποιος λέμε ότι έχει ομάδα αίματος)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ναιι και βιολογία επιλογής..λοιπόν,κι εκεί είχε Σ-Λ,αντιστοιχίες,ρωτούσε ποια είναι τα οστά της ωμικής ζώνης,άνω και κάτω άκρων,παθήσεις των οστών που προκαλούνται από κακή/λάθος στάση και σωματικές συνήθειες,λειτουργίες των οστών (γενικώς ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΣΤΑ),σχήμα του ματιού και να πούμε ποια τα μέρη του (είχε αριθμούς και έπρεπε να τα ονομάσουμε),αντιστοιχία μετά (πχ είχε το ήπαρ και το αντιστοιχούσες με τη χολή την οποία παράγει)..ρωτούσε επίσης..τι είναι το διάστρεμμα/μυωπία/υπερμετροπία/ομάδα αίματος (να πεις με 1-2 προτάσεις τι εννοούμε όταν κάποιος λέμε ότι έχει ομάδα αίματος)..
ρεεε εμεις απο ολα αυτα που ειπες εχουμε στην υλη μας μονο για το ηπαρ και για τις ομαδες αιματος.τα αλλα ουτε καν τα εχουμε κανει!!
(και μου φαινονται και τα πιο χρησιμα-.- )

Υ.Γ. μισω το πεπτικο συστημα!!:@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα παω 2α θεωρητικη και δεν θελω να κανω φυσικη και χημεια!! Λετε με προσπαθεια και διαβασμα να τα βγαλω περα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εξαρταται και απο τους καθηγητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Kείμενα σήμερα, Ρωμιοσύνη του Ρίτσου, σχετικά εύκολα. 18-20 περίπου γιατί δεν μπορείς ποτέ να ξέρεις τι γίνεται στα κείμενα. Αύριο Χημεία Γενικής !!! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ρεεε εμεις απο ολα αυτα που ειπες εχουμε στην υλη μας μονο για το ηπαρ και για τις ομαδες αιματος.τα αλλα ουτε καν τα εχουμε κανει!!
(και μου φαινονται και τα πιο χρησιμα-.- )

Υ.Γ. μισω το πεπτικο συστημα!!:@

από αίμα ΤΕΛΕΙΑ τις λειτουργίες θα μάθεις..είναι σοσ..σε εμάς αυτά πέσαν στο διαγώνισμα πρώτο τετράμηνο..
εγώ βαριόοοομουν τα οστά,αηδίασα έτσι όπως τα έγραφε στο πεπτικο (βλωμος,λες κι ηταν μυξα xD,χυλος στο στομαχι,μπλα μπλα μπλα)..έτρωγα και μπισκότα εκείνην τη στιγμή,αλλά σταμάτησα στο 3ο γιατί μου'ρθε να ξεράσω με αυτά που διάβαζα!αχαχαχα :Pχρήσιμα είναι,πραγματι..ολα ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχαχα μας εχει δωσει και σοσ απο τι αποτελουνται τα κοπρανα!:Ρ
(ελπιζω να μην τρως τωρα:Ρ)
ολο το χρονο γραφαμε καθε 2η φορα τεστ αλλα εγω το χαζο δεν διαβαζα και πολυ γιατι ειχα πολυ σημαντικοτερα μαθηματα να διαβασω...απο την επιλογη...-.-
(εχω μετανιωσει την ωρα και την στιγμη που την επελεξα-.-)
ναι νομιζω κι εμεις ειχαμε το αιμα για το 1ο τετραμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
χαχαχα μας εχει δωσει και σοσ απο τι αποτελουνται τα κοπρανα!:Ρ

Ο Χριστός κι η Παναγία!!!!!!!:eek::eek::eek: Τέτοια πράγματα έχει η Βιολογία επιλογής??????? Κάτι ξέρουν που σ' εμάς δε διάλεξε κανένας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ναι εχει πολυ υπεροχα πραγματα! γενικα δεν νομιζω πως υπαρχει ατομο που να μην μετανιωσε...την επιλογη του!:/ (κι εγω μαζι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχαχα μας εχει δωσει και σοσ απο τι αποτελουνται τα κοπρανα!:Ρ
(ελπιζω να μην τρως τωρα:Ρ)
ολο το χρονο γραφαμε καθε 2η φορα τεστ αλλα εγω το χαζο δεν διαβαζα και πολυ γιατι ειχα πολυ σημαντικοτερα μαθηματα να διαβασω...απο την επιλογη...-.-
(εχω μετανιωσει την ωρα και την στιγμη που την επελεξα-.-)
ναι νομιζω κι εμεις ειχαμε το αιμα για το 1ο τετραμηνο

καλή μου μην τα λες αυτά όταν τρώω μακαρόνια!:whistle:
τώρα πέτυχες φάση!ααχαχαχ..κάνω ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ περί κοπράνων..
α,καλά,πολύ σο΄βαρά το'χε πάρει αυτή η δική σασ :P εμείς τεστ ποτε,χαλαρους μας ειχε..πολλη θεωρια βρε παιδι μου..και δυσκολη κιολας :/ δυσκολα διατυπωμενη βασικα,όχι δυσκολη..εκτός από το αίμα τι ΄΄αλλο έχετε;
εγώ το επέλεξα και δε μετάνιωσα γιατί ήμουν με καλά άτομα φέτος...σε καλό τμήμα =) αλλά το μάθημα ήταν λίγο σπαστικό κάποιες φορές..

Ο Χριστός κι η Παναγία!!!!!!!:eek::eek::eek: Τέτοια πράγματα έχει η Βιολογία επιλογής??????? Κάτι ξέρουν που σ' εμάς δε διάλεξε κανένας!

θες το καλύτερο;παλιά 'ηταν βιολογια θετικης κατευθυνσης β' λυκείου..από το 2005 και μετά έγινε επιλεγόμενο!αχαχα :P
ούρα,κόπρανα και κακό εδώ μαζεμένα :P οι περισσότεροι το διαλέξαν γιατί εχει και αναπαραγωγικο συστημα παντως:whistle: -εγώ τη διάλεξα για να μην είμαι στο τμήμα μαζί με κάτι άλλους που δεν ήθελα..ήταν μονόδρομος για πολλά άτομα..-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
καλή μου μην τα λες αυτά όταν τρώω μακαρόνια!:whistle:
τώρα πέτυχες φάση!ααχαχαχ..κάνω ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ περί κοπράνων..
α,καλά,πολύ σο΄βαρά το'χε πάρει αυτή η δική σασ :P εμείς τεστ ποτε,χαλαρους μας ειχε..πολλη θεωρια βρε παιδι μου..και δυσκολη κιολας :/ δυσκολα διατυπωμενη βασικα,όχι δυσκολη..εκτός από το αίμα τι ΄΄αλλο έχετε;
εγώ το επέλεξα και δε μετάνιωσα γιατί ήμουν με καλά άτομα φέτος...σε καλό τμήμα =) αλλά το μάθημα ήταν λίγο σπαστικό κάποιες φορές..
ασε ρε εμεις της το ειχαμε πει κι ολας οτι ειναι επιλογη και δεν γινεται να γραφουμε καθε φορα τεστ και μας ελεγε κατι μαλακιες οτι ειναι σημαντικα και οτι δεν προκειται να τα μαθουμε αλλιως(την ιδια καθηγητρια ειχα και βιολογια γενικης και χημεια γενικης και εκει μας εβαζε συνεχεια τεστ, οποτε μαλλον καποιο κομπλεξ ειχε-.-
εχουμε χοντρικα 1,5,6,7 κεφαλαια αν δεν κανω λαθος...αλλα εχει βγαλει αρκετα απο το καθενα..και σε καποια εχουμε μονο εικονες(τις οποιες ειμαι το μονο ατομο που τις μισω-.-

θες το καλύτερο;παλιά 'ηταν βιολογια θετικης κατευθυνσης β' λυκείου..από το 2005 και μετά έγινε επιλεγόμενο!αχαχα :P
ούρα,κόπρανα και κακό εδώ μαζεμένα :P οι περισσότεροι το διαλέξαν γιατί εχει και αναπαραγωγικο συστημα παντως:whistle: -εγώ τη διάλεξα για να μην είμαι στο τμήμα μαζί με κάτι άλλους που δεν ήθελα..ήταν μονόδρομος για πολλά άτομα..-
κι απο εμας νομιζω οι περισσοτεροι το διαλεξαν επειδη δεν πηγαιναν τους καθηγητες που εκαναν αστρονομια και λογοτεχνια και την πληροφορικη την φυλαμε για του χρονου(μονο αυτες τις επιλογες ειχαμε εμεις)
ναι ηταν κατευθυνσης!:P τωρα ειναι το ιδιο βιβλιο στην βιολογια Α' Λυκειου απο οσο ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Θα παω 2α θεωρητικη και δεν θελω να κανω φυσικη και χημεια!! Λετε με προσπαθεια και διαβασμα να τα βγαλω περα;

και να φιλοτιμηθείς στην αρχη της χρονιας(οπως εγω) θα τα σιχαθεις στην πορεια..γενικώς η β΄λυκείου είναι η αρχή της παρωδίας,,της γ' λυκείου :P άπαντες κοιτάνε την κατεύθυνσή τους και τα γενικής είναι σε χειρότερη μοίρα (αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό απ'ότι γίνεται στη γ')


ασε ρε εμεις της το ειχαμε πει κι ολας οτι ειναι επιλογη και δεν γινεται να γραφουμε καθε φορα τεστ και μας ελεγε κατι μαλακιες οτι ειναι σημαντικα και οτι δεν προκειται να τα μαθουμε αλλιως(την ιδια καθηγητρια ειχα και βιολογια γενικης και χημεια γενικης και εκει μας εβαζε συνεχεια τεστ, οποτε μαλλον καποιο κομπλεξ ειχε-.-
εχουμε χοντρικα 1,5,6,7 κεφαλαια αν δεν κανω λαθος...αλλα εχει βγαλει αρκετα απο το καθενα..και σε καποια εχουμε μονο εικονες(τις οποιες ειμαι το μονο ατομο που τις μισω-.-

κι απο εμας νομιζω οι περισσοτεροι το διαλεξαν επειδη δεν πηγαιναν τους καθηγητες που εκαναν αστρονομια και λογοτεχνια και την πληροφορικη την φυλαμε για του χρονου(μονο αυτες τις επιλογες ειχαμε εμεις)
ναι ηταν κατευθυνσης!:P τωρα ειναι το ιδιο βιβλιο στην βιολογια Α' Λυκειου απο οσο ξερω...

δεν είχε με τι ν'ασχοληθεί κι αυτη:whistle: μισείς τις εικόνες;να σε πω ανώμαλη τώρα;:P:P ο κόσμος ψοφάει να μην έχει κειμενάρες να μάθει!εγώ του χρόνου οικονομία θέλωω:/: δεν ξέρω αν θα πάρω πληροφορική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
και να φιλοτιμηθείς στην αρχη της χρονιας(οπως εγω) θα τα σιχαθεις στην πορεια..γενικώς η β΄λυκείου είναι η αρχή της παρωδίας,,της γ' λυκείου :P άπαντες κοιτάνε την κατεύθυνσή τους και τα γενικής είναι σε χειρότερη μοίρα (αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό απ'ότι γίνεται στη γ')




δεν είχε με τι ν'ασχοληθεί κι αυτη:whistle: μισείς τις εικόνες;να σε πω ανώμαλη τώρα;:P:P ο κόσμος ψοφάει να μην έχει κειμενάρες να μάθει!εγώ του χρόνου οικονομία θέλωω:/: δεν ξέρω αν θα πάρω πληροφορική...
βασικα εμας μας ψηλοτρελεναν φετος και στα γενικης-.- και ειναι ενας κααπως psycho που λεει οτι αν μας εχει του χρονου ιστορια γενικης θα μας πεθανει εμας του θετικοτεχνολογικους!τον σκοτωνεις ή οχι?!-.-
βασικα εγω ουτε τα κειμενα μπορω...δεν ειμαι με τιποτα ευχαριστημενη το ξερω:redface: ασκησεις ασκησεις και παλι ασκησεις!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
βασικα εμας μας ψηλοτρελεναν φετος και στα γενικης-.- και ειναι ενας κααπως psycho που λεει οτι αν μας εχει του χρονου ιστορια γενικης θα μας πεθανει εμας του θετικοτεχνολογικους!τον σκοτωνεις ή οχι?!-.-
βασικα εγω ουτε τα κειμενα μπορω...δεν ειμαι με τιποτα ευχαριστημενη το ξερω:redface: ασκησεις ασκησεις και παλι ασκησεις!!!:D
έχουν θέματα οι καθηγητές σας,δεν εξηγείται...ευτυχώς οι δικοί μας είναι αρκετά νορμάλ σε τέτοια θέματα ειδικά...τον άλλον το φιλόλογο τον γράφεις απλάα!εγώ του χρόνου σκέφτομαι από τη μία να προσέχω στα γενικής για να τα συγκρατήσω και να γράψω στο τέλος ενδοσχολικές (πιάνειι,πίστεψέ με),αλλά από την άλλη μήπως να τα έγραφα; :P δεν ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
έχουν θέματα οι καθηγητές σας,δεν εξηγείται...ευτυχώς οι δικοί μας είναι αρκετά νορμάλ σε τέτοια θέματα ειδικά...τον άλλον το φιλόλογο τον γράφεις απλάα!εγώ του χρόνου σκέφτομαι από τη μία να προσέχω στα γενικής για να τα συγκρατήσω και να γράψω στο τέλος ενδοσχολικές (πιάνειι,πίστεψέ με),αλλά από την άλλη μήπως να τα έγραφα; :P δεν ξέρω..
του χρονου θα κανουν τα 4 τμηματα 3 και θα ειμαι στο τμημα του ΧΑΟΥΣ! και απο την μια σκεφτομουν οτι ''χαλια'' γιατι θα μπορουσα να παρακολουθω κατι μεσα στην ταξη αλλα απο την αλλη ετσι θα χαλαρωνω (αν δεν με πιανει πονοκεφαλος δηλαδη:P)
αυτο που με αγχωνει περισσοτερο ειναι πως ο συγκεκριμενος δεν προκειται να μας βαζει 19-20 στα τετραμηνα οπως συνηθιζεται στην γ΄-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
του χρονου θα κανουν τα 4 τμηματα 3 και θα ειμαι στο τμημα του ΧΑΟΥΣ! και απο την μια σκεφτομουν οτι ''χαλια'' γιατι θα μπορουσα να παρακολουθω κατι μεσα στην ταξη αλλα απο την αλλη ετσι θα χαλαρωνω (αν δεν με πιανει πονοκεφαλος δηλαδη:P)
αυτο που με αγχωνει περισσοτερο ειναι πως ο συγκεκριμενος δεν προκειται να μας βαζει 19-20 στα τετραμηνα οπως συνηθιζεται στην γ΄-.-

να πας σε τμήμα που δεε θα έχει αυτός!καλά,ντιπ κατανόηση;τόσο διάβασμα και αυτός το βιολί του:whistle:
εκτός αν τα λέει για πλάκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
καθοολου πλακα!και δεν νομιζω να μπορω να αλλαξω τμημα!:/

μια ερωτηση λιγο οφφ τοπικ:$ βλεπω οτι σας εχουν βαλει στην εκθεση θεματα που εμεις δεν εχουμε κανει καν..του χρονου που θεωρητικα στην εκθεση για τις πανελληνιες εχουμε ολα τα θεματα που εχουμε κανει στο λυκειο τι παιζει??:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top