Φροντιστήριο για θεωρητική

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, είμαι απόφοιτος και ψάχνω φροντιστήριο ειδικά για τα αρχαία γιατί έχω πρόβλημα κυρίως με το διδαγμενο. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό φροντιστήριο στη περιοχή του Πειραιά που να έχει επιτυχίες στο μάθημα των αρχαίων; Ευχαριστώ πολύ!

Αν έχει να μου προτείνει κάνεις κάποιο καλό φροντιστήριο για αρχαία στον Πειραιά θα με βοηθούσε πολύ...
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πιστεύεις ότι είναι καλύτερο από τον πουκαμισά; Για την θεωρητική κατεύθυνση τουλάχιστον...
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Εννοώ τον στόχο στον Πειραιά... ή στην Ομόνοια που είναι....Ξεκάθαρα...Εγώ εκεί πήγα το 2009 και έβγαλα 18022, αρχαία έγραψα 18.8 με σοβαρά κενά.
Οι καθηγητές είναι οι ίδιοι στα 2 κέντρα δεν είναι όπως τα franchise που προσλαμβάνουν νέους καθηγητές χωρίς πολύ εμπειρία για να χουν χαμηλότερο κόστος....
Ειλικρινά στο συστήνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, είμαι απόφοιτος και ψάχνω φροντιστήριο ειδικά για τα αρχαία γιατί έχω πρόβλημα κυρίως με το διδαγμενο. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό φροντιστήριο στη περιοχή του Πειραιά που να έχει επιτυχίες στο μάθημα των αρχαίων; Ευχαριστώ πολύ!

Αν έχει να μου προτείνει κάνεις κάποιο καλό φροντιστήριο για αρχαία στον Πειραιά θα με βοηθούσε πολύ...
Στο πειραια εναι Ο Στοχος. Εκει πηγαινε η αδελφη μου . αλλα ειναι πολυ ακριβο. 500 πληρωναμε στην Γ , πριν βεβαια αρκετα χρονια , τωρα εχει τελειωσει και μεταπτυχιακο.
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Θα πάω να το ψάξω αν είναι... Έχω πρόβλημα στο γνωστό και ελπίζω να μπορέσουν να με βοηθήσουν. Παρόλο που το άγνωστο είναι το δύσκολο μέρος εκεί τα πηγαίνω καλά...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Θα πάω να το ψάξω αν είναι... Έχω πρόβλημα στο γνωστό και ελπίζω να μπορέσουν να με βοηθήσουν. Παρόλο που το άγνωστο είναι το δύσκολο μέρος εκεί τα πηγαίνω καλά...
Οτι ξερεις καλο ειναι , ε αμα εχεις προβλημα στο ευκολο πιο ευκολα θα το λυσεις. Δηλαδη τι ευκολα θα σου βγει ο κ@λος στο διαβασμα.
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα διαβάσματος πιστεύω...δεν έχω καταλάβει τη μεθοδολογία. Σίγουρα κάνω κάτι λάθος για αυτό ψάχνω κάτι καλό και έμπειρο...από αναζητήσεις είδα ότι ο στόχος ειδικεύεται στη θεωρητική και έχει αρκετές επιτυχίες. Ελπίζω να λυθεί το θέμα μου..
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Για το διδαγμενο παρε κ καποιο βοήθημα να διαβάζεις εξτρα σχόλια , παρε απο εκδόσεις Πατάκη
 

Αναστασία197

Νεοφερμένος

Η Αναστασία197 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Όταν έδινα, το 2013, φροντιστήριο πήγαινα μόνο για το αδιδακτο. Διδαγμενο διάβαζα μόνη μου, τα σχόλια του βιβλίου και ένα βοήθημα (δεν θυμάμαι ποιο)
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το γνωρίζω ότι το αδιδακτο είναι το δύσκολο μέρος του μαθήματος...κι όμως εκεί έχω καλή επίδοση, εκτός από κάποια λάθη που ξεφεύγουν στη γραμματική. Το θέμα μου βρίσκεται στο γνωστό. Πρέπει να βελτιωθώ στις ερμηνευτικές..γι αυτο ρώτησα για κάποιο φροντιστήριο που να έχει καλές επιδόσεις στο μάθημα των αρχαίων.
 

Αναστασία197

Νεοφερμένος

Η Αναστασία197 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Το γνωρίζω ότι το αδιδακτο είναι το δύσκολο μέρος του μαθήματος...κι όμως εκεί έχω καλή επίδοση, εκτός από κάποια λάθη που ξεφεύγουν στη γραμματική. Το θέμα μου βρίσκεται στο γνωστό. Πρέπει να βελτιωθώ στις ερμηνευτικές..γι αυτο ρώτησα για κάποιο φροντιστήριο που να έχει καλές επιδόσεις στο μάθημα των αρχαίων.
Για Πειραιά δεν γνωρίζω να σου προτεινω κάποιο
 

SMK

Νεοφερμένος

Ο SMK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γεια σε όλους! Θα ήθελα να μιλήσω με μαθητές της Θεωρητικής Κατεύθυνσης και να ρωτήσω αυτούς για τα φροντιστήρια της Αθήνας. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 

SMK

Νεοφερμένος

Ο SMK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γεια σε όλους! Αναζητώ μαθητές της Γ' Γενικού Λυκείου στην Αθήνα γιατί μόλις μετακόμισα και δεν ξέρω ποιο φροντιστήριο/ποιον καθηγητή για ιδιαίτερα να επιλέξω. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Γεια σε όλους! Αναζητώ μαθητές της Γ' Γενικού Λυκείου στην Αθήνα γιατί μόλις μετακόμισα και δεν ξέρω ποιο φροντιστήριο/ποιον καθηγητή για ιδιαίτερα να επιλέξω. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Καλησπέρα! Η εξωσχολική βοήθεια εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από την περιοχή διαμονής.
 

SMK

Νεοφερμένος

Ο SMK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

SMK

Νεοφερμένος

Ο SMK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Καλημέρα σας μπορείτε να μου πείτε κόστος φροντιστηρίων στην Αθήνα για μαθήματα θεωρητικής κατεύθυνσης; Πχ θέλω να κάνω λατινικά αρχαία ...αν δώσουμε τελικά κοινωνιολογία οι απόφοιτοι αρχαία και έκθεση
 
Top