Γενικό -  Φροντιστήριο για Θεωρητική στη Λάρισα

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Καλημερα. Θα ήθελα να μου πειτε όσοι ξέρετε απο προσωπική εμπειρία , πολυ καλα φροντιστήρια (για Β κ Γ λυκειου) στη Λάρισα για θεωρητική κατεύθυνση. Και γιατι... πλιζζ σος
 

JohnS

Νεοφερμένος

Η JohnS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τα φροντιστήρια Ντόλκου είναι πολύ καλά και επίσης τα ενωμένα φροντιστήρια
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Καλημερα. Θα ήθελα να μου πειτε όσοι ξέρετε απο προσωπική εμπειρία , πολυ καλα φροντιστήρια (για Β κ Γ λυκειου) στη Λάρισα για θεωρητική κατεύθυνση. Και γιατι... πλιζζ σος
Σύγχρονο, ο Καραγεωργοπουλος ειναι οτι καλύτερο και η Λαγού επισης καλη.
 

JohnS

Νεοφερμένος

Η JohnS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σύγχρονο, ο Καραγεωργοπουλος ειναι οτι καλύτερο και η Λαγού επισης καλη.
Συμφωνώ. Και αυτό πολύ καλό. Ένας φίλος μου που πήγαινε εκεί πριν 2 χρόνια έμεινε αρκετά ευχαριστημένος. Και πέρασε και στην 1η του επιλογή
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Για Αθήνα ξέρει κανείς να προτείνει φροντιστήριο για θεωρητική;!
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πέρασα αλλά θέλω σωματα ασφαλειας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top