Φροντιστήριο Αγγλικών

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Πολλά είναι τα 12-14 αλλά λιγότερα από άλλα νούμερα που έχω ακούσει για το συγκεκριμένο φροντιστήριο (20-22).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πάρα πολλά άτομα, δεν πιστεύω πως θα γίνεται σωστό μάθημα έτσι. Το δικό μου τμήμα αποτελούνταν από πέντε παιδιά μαζί με εμένα και ήταν αρκετά καλά. Και μάθημα κάναμε και περνάγαμε καλά. Θεωρώ πως δεν θα πρέπει να υπάρχουν τόσο μεγάλα τμήματα, τώρα ντάξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Όντως είναι πολλοί οι 12 μαθητές... αλλά για να έχεις χαμηλά δίδακτρα πρέπει να κόψεις κάτι από την ποιότητα, δεν γίνεται αλλιώς. Ο πιο εύκολος τρόπος να μειώσεις τα δίδακτρα είναι να βάλεις περισσότερους μαθητές στην τάξη.

Από προσωπική εμπειρία έχω να πω ότι μέχρι 8 μαθητές είναι καλά, μέχρι 10 παλεύεται, από εκεί και πέρα χάνεις την μπάλλα. 5-6 μαθητές είναι ιδανικός αριθμός για να δουλέψεις σωστά σε επίπεδο C1/C2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mstefanopoulou

Νεοφερμένος

Η mstefanopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα,

Με βεβαιότητα ψηφίζω μόνο ΕΥΡΩΔΙΑΣΤΑΣΗ.
1. Έχω κάνει με επιτυχία (με την πρώτη) δύο γλώσσες και μάλιστα τη δεύτερη σχεδόν δωρεάν
2. Μόνο ενήλικες
3. Φοβεροί καθηγητές
4. Πολλά ωράρια και όλα συμβαδίζουν (πολύ σημαντικό για μένα που δούλευα παλιά βάρδιες)
5. Τιμές πολύ καλές σε σχέση με τους υπόλοιπους που είχα πάει

Πήγαινα κέντρο όμονοια αλλά απ όσο θυμάμαι έχει και αλλού. Όποιον έχω στείλει έχει μείνει πολύ ευχαριστημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
για τα φροντιστηρια γραψα τι γνωμη εχετε???
δεν με ενθουσιασε γιατι ζηταγε αμεση προπληρωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Λίγα θετικά σχόλια, πολλά αρνητικά από υποψήφιους σπουδαστές και καθηγητές τους. Είναι γνωστοί για το πολύ επιθετικό τους μάρκετινγκ. Προσωπικά θα ήμουν επιφυλακτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
εχοντας γνωση μαρκετινκ αυτο ειπα και εγω...ντε και καλα να τους δωσεις σημερα προκαταβολη γιατι αυριο μπορει και καλα το τμημα να ειναι συμπληρωμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
εχοντας γνωση μαρκετινκ αυτο ειπα και εγω...ντε και καλα να τους δωσεις σημερα προκαταβολη γιατι αυριο μπορει και καλα το τμημα να ειναι συμπληρωμενο
Με την καμία... λες και άμα αύριο το τμήμα είναι συμπληρωμένο, δεν θα ξεκινήσουν άλλο... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicky7

Νεοφερμένος

Η vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος κάνενα καλο φροντιστηριο αγγλικων στην περιοχη της Ζωγραφου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akenef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη Ακεζίδη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ζωγράφου δεν γνωρίζω, είχα κάνει παλιά Αγγλικά στην Ευρωδιάσταση που είναι στην Κάνιγγος κ ψιλοβολεύει με το λεωφορείο και έμεινα αρκετά ικανοποιημένη! Κάνε κι εσύ μία έρευνα αγοράς, δεν ξέω τί άλλο υπάρχει προς τα εκεί! Πάντως σε όποιο φροντ κι αν καταλήξεις, απέφυγε το διδασκαλείο - αρχικά είχα ξεκινήσει εκεί και ήμασταν 25 άτομα σε ένα τμήμα το οποίο πήγαινε με ρυθμούς χελώνας! Απογοητεύτηκα και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Για το διδασκαλείο έχω ακούσει κι εγώ τα χειρότερα, ειδικά ότι χάνονται πολλά μαθήματα λόγω απεργιών, αποχών, αργιών κλπ. Και επειδή φέτος ενδέχεται η χρονιά να είναι ....θερμή ίσως το διδασκαλείο να είναι η χειρότερη λύση.

Για την Ευρωδιάσταση επίσης δεν έχω ακούσει καλά λόγια. Πολλά άτομα στο τμήμα, φτηνές τιμές, ότι πληρώσεις παίρνεις.

Ξέρω πως η Ευρωγνώση του Ζωγράφου έχει πολλούς φοιτητές. Δεν έχω προσωπική εμπειρία, απλά αυτό ακούω από συναδέλφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρυσα Πο.

Νεοφερμένος

Η Χρυσα Πο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά χωρίς μάρκετινκ και σπάμιν, μπορεί κάποιος να μου προτείνει ένα φροντιστήριο αγγλικών για Proficiency στην περιοχή της Καλλιθέας. Αν έχει κάποιος συγκεκριμένο δάσκαλο/δασκάλα που διδάσκει σε συγκεκριμένο φροντιστήριο να προτείνει, ακόμη καλύτερα! Και μην ακούσω για Ευρωδιάσταση, γιατί απλά έχω καεί, μόνο δάνειο δεν πήρα να πληρώσω τις πιεστικές τους δώσεις και τα άτομα στο τμήμα έφταναν τα 15! αλλαγές καθηγητών και τάξεων κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
κανα καλλο φροντιστηριο για proficency θεσσαλονικη κεντρο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
εγω παω σε αυτο σε γενικες γραμμες ικανοποιημενος ειμαι. https://www.facebook.com/mandmLearning?fref=ts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
εγω παω σε αυτο σε γενικες γραμμες ικανοποιημενος ειμαι. https://www.facebook.com/mandmLearning?fref=ts

εγω λεω να παω στο status στην τσιμισκη.Αλλα θελω να ακουσω γνωμες για αυτο ρωταω,:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Για μενα αξιζει να περασει μια βολτα απο αρκετα φροντιστηρια για να ακουσει τι εχουν να σε πουν ανεξαρτητα απο ποιο θα επιλεξει .Νομιζω οταν εψαχνα ειχα περασει και εγω απο αυτο που λες αλλα δεν με ειχε κανει κλικ αυτος που το ειχε ενω ειχα παει στις ωρες λειτουργεια που ελεγε 2 φορες αυτος ελειπε χωρις να εχει αφησει καποιο σημειομα στη πορτα η κατι αλλο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Για μενα αξιζει να περασει μια βολτα απο αρκετα φροντιστηρια για να ακουσει τι εχουν να σε πουν ανεξαρτητα απο ποιο θα επιλεξει .Νομιζω οταν εψαχνα ειχα περασει και εγω απο αυτο που λες αλλα δεν με ειχε κανει κλικ αυτος που το ειχε ενω ειχα παει στις ωρες λειτουργεια που ελεγε 2 φορες αυτος ελειπε χωρις να εχει αφησει καποιο σημειομα στη πορτα η κατι αλλο .

αχ δευτερη φορα που ακουω κακα λογια σημερα:(
Απλα συμπαθησα την καθηγητρια και μου αρεσε το προγραμμα τους για το proficency...
Ρωτησα και στον cosmoδιαλογο αλλα δεν συμπαθησα τον διευθυντη αν και γενικα ακουω πολυ καλα λογια.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ναι στο 2 που λες εγω ειχα μιλησει με μια γυναικα η οποια ειχε και αυτη εα τροπο να σε κανει να την αντιπαθησεις μαγικο.Και ηταν και ακριβο αν θυμαμαι καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Ναι στο 2 που λες εγω ειχα μιλησει με μια γυναικα η οποια ειχε και αυτη εα τροπο να σε κανει να την αντιπαθησεις μαγικο.Και ηταν και ακριβο αν θυμαμαι καλα.

βασικα ηταν και πολυ δηθεν.Και καλα "ειμαστε οι καλυτεροι"
Τελοσπαντων θα δω...θα ρωτησω και στο δικο σου.Ευχαριστω πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Τιποτα .Παντως ρωτα σε οσο ποιο πολλα μπορεις.Ακριβος αυτο που λες λιγο ακομα και θα εβγαζε κανα ματι με την υπεροψια της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top