Φοιτητικό στεγαστικό επίδομα

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Καλησπερα! έχει μπει σε κάποιον το στεγαστικό επίδομα? επίσης όσοι μενετε μα κάποιο άλλον φοιτητή σας έχουν πει να στείλετε δικαιολογητικά ώστε να φανεί η συγκατοίκηση για τα 2000€? ευχαριστώ

γιαννης_00

Διακεκριμένο μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 7,717 μηνύματα.
Καλησπερα! έχει μπει σε κάποιον το στεγαστικό επίδομα? επίσης όσοι μενετε μα κάποιο άλλον φοιτητή σας έχουν πει να στείλετε δικαιολογητικά ώστε να φανεί η συγκατοίκηση για τα 2000€? ευχαριστώ
Νικολετα δεν νομιζω να εχουν προχωρησει σε πληρωμες καθοτι ακομα ψαχνονται με τις προυποθεσεις.

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλησπερα .Το παν/μιο πατρων αρχισε τις πληρωμες!

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλησπερα.Γνωριζετε αν αδερφια που συγκατοικουν δικαιουνται το "αυξημενο"στεγαστικο επιδομα?Και το συμβολαιο σε ποιου το ονομα γινεται?Των παιδιων ή του πατερα?

γιαννης_00

Διακεκριμένο μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 7,717 μηνύματα.
Καλησπερα.Γνωριζετε αν αδερφια που συγκατοικουν δικαιουνται το "αυξημενο"στεγαστικο επιδομα?Και το συμβολαιο σε ποιου το ονομα γινεται?Των παιδιων ή του πατερα?
ναι μπορουν να παρουν 2000€ το καθενα.
το συμβολαιο μπορει να ειναι στο παιδι αν κανει δηλωση ή στον πατερα... που ουσιαστικα ειναι ο δικαιουχος.
αποψη μου ειναι οτι καλυτερα να υπαρχουν δυο συμβολαια

εδω ειναι οι τελευταιες πληροφοριες που εδωσε το υπουργειο για την περιπωση αυτη

eirinipap

Νεοφερμένος

Ευχαριστω Γιαννη

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ναι έπρεπε όμως να συμπληρώσεις τα στοιχεία συγκατοίκησης στην πλατφόρμα τώρα έχει λήξει η προθεσμία... εμένα εγκρίθηκε κιολας

eirinipap

Νεοφερμένος

Ναι έπρεπε όμως να συμπληρώσεις τα στοιχεία συγκατοίκησης στην πλατφόρμα τώρα έχει λήξει η προθεσμία... εμένα εγκρίθηκε κιολας
Ποια στοιχεια εννοειτε?Εγω τωρα θα κανω νεο συμβολαιο κ ρωταω για του χρονου

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
αφου εγκριθηκαμε τον Σεπτεμβριο μετα για 7 μερες επρεπε να κανουμε δηλωση οσοι ειχαμε συγκατοικο.Για του χρονου θα βγουν αλλες οδηγιες.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Για του χρόνου ναι δεν έχει σημασία αν έχετε ένα συμβόλαιο αρκεί το ΑΦΜ του κηδεμόνα που θα δηλώσετε να σας συμπεριλαμβάνει ως προστατευόμενα τέκνα στη δήλωση σας

eirinipap

Νεοφερμένος

Για του χρόνου ναι δεν έχει σημασία αν έχετε ένα συμβόλαιο αρκεί το ΑΦΜ του κηδεμόνα που θα δηλώσετε να σας συμπεριλαμβάνει ως προστατευόμενα τέκνα στη δήλωση σας
Ε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευχαριστω