Φοιτητικό σπίτι στα Ιωάννινα

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά γνωρίζεται μαγαζιά όπως kotsovvos, praktiker στα Ιωάννινα με ηλεκτρικές συσκευές που να έχουν online σελίδες και να πουλάν με δώσεις;
Κωτσόβολος, praktiker, ikea, νομίζω ηλεκτρονική, electronet έχω την εντύπωση, public, e-shop. Αυτά σίγουρα θα ικανοποιούν το πρώτο. Όσο για τις δόσεις, δεν ξέρω ποιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντλεν

Νεοφερμένος

Η Μαντλεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζεται μαγαζιά όπως kotsovvos, praktiker στα Ιωάννινα με ηλεκτρικές συσκευές που να έχουν online σελίδες και να πουλάν με δώσεις;

Περάσεις Γιάννενα φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

Μαντλεν

Νεοφερμένος

Η Μαντλεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Στο Φυσικό. Γιατί ρωτάς;

Γιατί πέρασα και εγω φέτος Γιάννενα και ψάχνω μα βρω κανέναν να έχει περάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κatrin

Νεοφερμένος

Η Κatrin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω παντως βρηκα σπιτι στο κεντρο, αγιου κοσμα πισω απο την στρατολογια ..πολυ κοντα μου φανηκε μεσα σε ολα..αλλα τα σπιτια...τι σπιτια ειδαν τα ματια μου θεε μου και τι τιμες?? εμεις εδω στον καμπο ειμαστε λογικοι ανθρωποι!

και επισης μηπως γννωριζετε αν συμφερει και αν υπαρχει φοιτητικη καρτα για το αστικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Υπάρχει αλλά δε συμφέρει εκτός κι αν πηγαινοέρχεσαι δύο φορές τη μέρα Πανεπιστήμιο, δηλαδή όταν πας 3ο έτος. :P
Αν θυμάμαι καλά κοστίζει 30€ ενώ το εισιτήριο έχει 0.6€.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κatrin

Νεοφερμένος

Η Κatrin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
https://www.uoi.gr/gr/announcements/extended.php?post_id=6068 γνωριζει καποιος κατι για τους πρωτοετης? δηλαδη ποτε θα ξεκινησουμε μαθηματα? παραλληλα με τις εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια, ακουω πολλές διαφορετικες γνωμες για τα Γιαννενα και μπερδευομαι. :p

Tελοσπαντων, σε λιγο καιρο θα το διαπιστωσω μονη μου οποτε... δεν βιαζομαι, λιγος καιρος εμεινε ακομα!

Θελω να ρωτησω για το ΤΕΙ ποιες περιοχες ειναι κοντα; Ξέρω οτι ειναι στην Ανατολη, οποτε με συμφερει να βρω σπιτι εκει; Γιατι αν ειναι να παιρνω λεοφωρειο ουτως ή αλλως, να βρω στο κεντρο καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansy16

Νεοφερμένος

Η Sansy16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Να ρωτησω στο Τζαμι Ρωμα μπιζανιου 21ς φεβρουαριου στα Γιαννενα οι περιοχες αυτες θεωρουνται κακοφημες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Τζαμί, Ρωμα, και ένα τμήμα της 21ης Φεβρουαρίου θεωρούνται. Η Μπιζανίου μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή. Προσωπικά δεν κατάλαβα ποτέ γιατί θεωρούνται τέτοιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτ' εγώ κατάλαβα ποτέ γιατί έχουν τόσο κακό όνομα: οκ ίσως να βλέπεις πιο συχνά αλλοδαπούς αλλά αυτό δεν το καθιστά απαραίτητα επικύνδινο ή ξέρω γω τι άλλο. Υπάρχουν και 5-6 "ροζ" να τα πω μαγαζάκια αλλά και πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Απο την λεωφορο βαλαωριτου περνανε λεωφορεια για το πανεπιστημιο;;;
Κοιτουσα σπιτια γυρω στην βαλαωριτου ειναι μακρια απο το κεντρο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
τελικα ρε παιδια να ενοικια εχουν πεσει καθολου λογω κρισης η οχι;Ποσαα χρηματα χρειαζονται το μηνα για ενα αξιοπρεπες στουντιο η γκαρσονιερα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
η βαλαωρίτου δεν είναι μακρια από το κέντρο.περιπου 2 χιλιόμετρα με τα πόδια την κεντρική πλατεία.Κατω απο την πλατεία εχει και την αρχική σταση των κτελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ευχαριστω για την πληροφορια,επισης βολευει ποδηλατο να πηγαινεις στην σχολη?..και γενικοτερα στα γιαννενα γιατι λενε οτι βρεχει συνεχεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστω για την πληροφορια,επισης βολευει ποδηλατο να πηγαινεις στην σχολη?..και γενικοτερα στα γιαννενα γιατι λενε οτι βρεχει συνεχεια;
Επειδή βρέχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Παιδιά ψάχνω σπίτι και έχω απογοητευτεί με τις Μεσαιωνικές Ποντικότρυπες που βλέπω.....όποιος γνωρίζει, σε ποια περιοχή θα μου πρότεινε να μείνω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
κοιταξε για γυρω στην ναπολεων ζερβα δηλαδη στης διακλαδωσεις της και πλατεια παργης και για κιαφα οπως γραφει κατω ειναι κοντα στο κεντρο.τωρα ειναι και σε τι σπιτι θα τυχεις.καλη τυχη ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Στο κέντρο μόνο τέτοια θα βρεις, ίσως με ελάχιστες εξαιρέσεις. Αν σε ενδιαφέρουν καινούρια και φθηνά (πολύ σχετικό το φθηνά στα Γιάννενα) σπίτια κοίτα προς Σεισμόπληκτα, Αμπελόκηπους, Ανατολή. Το αρνητικό είναι ότι είναι μακρυά από το κέντρο. Άλλη επιλογή είναι στην περιοχή της Κιάφας, κοντά στις εστίες της Δόμπολης. Ρώτα κάποιον να σε κατατοπίσει.
Η τελευταία επιλογή έχει το θετικό ότι μπορείς να τρως στις εστίες που θα σε βολέψει πάρα μα πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Σπίτι καλό είναι να ψάξεις στο κέντρο κοντά στη Δωδώνης για να είσαι κοντά στα λεωφορεία. Έχει πολλά παλιά όντως, αλλά σίγουρα υπάρχουν και καινούρια. Έχει πολλά ενοικιαστήρια κολλημένα στην κεντρική πλατεία, σίγουρα κάτι θα βρεις.Ανατολή είναι ωραία περιοχή έξω από το κέντρο, αλλά δε βολεύει αν θες εξόδους.Από βροχή θα χορτάσετε και το χειμώνα θα έχει παγωνιά και ομίχλη.
Ό,τι άλλο θέλετε στείλτε μου μήνυμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top