Φοιτητικό σπίτι στα Ιωάννινα

panmat

Νεοφερμένος

Η panmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορεί κανείς να βοηθήσει? ποιες περιοχές πρέπει να κοιτάξω αν έχω περάσει Ιατρική Ιωαννίνων? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
μπορεί κανείς να βοηθήσει? ποιες περιοχές πρέπει να κοιτάξω αν έχω περάσει Ιατρική Ιωαννίνων? ;)

Αδιάφορο. Είναι εκτός πόλης.
Όπου έχει στάση, είναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κ εγώ Γιάννενα μάλλον περνάω και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έχουν μπανιέρες στα μπάνια τους κ έχουν ένα τετραγωνάκι! :hmm::mad:

Δεν ξέρω πώς να σε βοηθήσω, πάντως πολλοί φίλοι μου που σπουδάζουν Γιάννενα μένουν Δωδώνης (αν θυμάμαι καλά πως λέγεται)

Πάντως ρίξε μια ματιά εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κάτσε καλέ ποιός είπε ότι δεν έχουν μπανιέρες στα σπίτια τους; χαχαχαχα
Αυτά που είδες μέχρι τώρα μάλλον δεν είχαν :P
Αλλά και πάλι... αυτό έχεις να σχολιάσεις; Όχι ότι είναι πανάκριβα; ΟΛΑ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κι εγώ ντουζιέρα έχω και να σας πω καλύτερα γιατί θα σιχαινόμουν να απλώσω το κορμάκι μου εκεί που μπορεί να άπλωνε ο οποιοσδήποτε την κωλάθρα του. :P

Καλές περιοχές είναι Ναπ. Ζέρβα, Πλατεία Πάργης και γενικά γύρω από την πλατεία. Μακριά από Σεισμόπληκτα, Αμπελόκηπους και Ανατολή. Είναι μακριά και θα θέλει ταξί/λεωφορείο για να πας για καφέ σαν άνθρωπος. Εγώ μένω στην ΚΑ Φεβρουαρίου. Η στάση είναι ακριβώς κάτω από το σπίτι μου και γενικά βολεύει πολύ. Έχει πάρα πολλούς φοιτητές στο δρόμο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δεν υπάρχει συγκεκριμένη περιοχή που να θεωρείται φοιτητική, μιας και το πανεπιστήμιο είναι εκτός πόλης. Οπότε κοίτα παντού.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κάτσε καλέ ποιός είπε ότι δεν έχουν μπανιέρες στα σπίτια τους; χαχαχαχα
Αυτά που είδες μέχρι τώρα μάλλον δεν είχαν :P
Αλλά και πάλι... αυτό έχεις να σχολιάσεις; Όχι ότι είναι πανάκριβα; ΟΛΑ! :P


Κι εγώ ντουζιέρα έχω και να σας πω καλύτερα γιατί θα σιχαινόμουν να απλώσω το κορμάκι μου εκεί που μπορεί να άπλωνε ο οποιοσδήποτε την κωλάθρα του. :P

Καλές περιοχές είναι Ναπ. Ζέρβα, Πλατεία Πάργης και γενικά γύρω από την πλατεία. Μακριά από Σεισμόπληκτα, Αμπελόκηπους και Ανατολή. Είναι μακριά και θα θέλει ταξί/λεωφορείο για να πας για καφέ σαν άνθρωπος. Εγώ μένω στην ΚΑ Φεβρουαρίου. Η στάση είναι ακριβώς κάτω από το σπίτι μου και γενικά βολεύει πολύ. Έχει πάρα πολλούς φοιτητές στο δρόμο μου.

χαχαχαχαχα είδα μερικά σπίτια στο ιντερνετ και δεν είχαν καν ντουζιέρα μόνο ένα "τετραγωνάκι" δίπλα από τη λεκάνη σαν να μου λέει ο ιδιοκτήτης "Ναι, καλά κατάλαβες Νατασσα θα κάθεσαι στη λεκάνη και θα λούζεις το μαλλί σου":hehe::hehe: Καλά είναι γνωστό οτι είναι πολύ ακριβά, 2 φίλες μου που η μια ήταν Σαλόνικα σε ένα σπίτι με 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα =280ε και η άλλη Γιάννενα με γκαρσονιέρα =300ε! Πάντως όπου κ αν περάσω θα ήθελα ένα σπιτάκι στο κέντρο... ΜΕ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!:mpinelik::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Βρε τι 300 μου λες; Και για 380 ξέρω! :P To σύνηθες βέβαια είναι το 350! :P
Kαλά όχι μόνο κέντρο, έχει και άλλες καλές περιοχές.
Σε ποιά σχολή περνάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Βρε τι 300 μου λες; Και για 380 ξέρω! :P To σύνηθες βέβαια είναι το 350! :P
Kαλά όχι μόνο κέντρο, έχει και άλλες καλές περιοχές.
Σε ποιά σχολή περνάς;

:eek:350 για γκαρσονιέρα;:eek:
Πάρτε δάνειο και αγοράστε ένα δικό σας αξιοπρεπές διαμέρισμα όσοι πάτε Γιάννενα.
Πιο φθηνά θα σας βγει.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
:eek:350 για γκαρσονιέρα;:eek:
Πάρτε δάνειο και αγοράστε ένα δικό σας αξιοπρεπές διαμέρισμα όσοι πάτε Γιάννενα.
Πιο φθηνά θα σας βγει.:confused:
Μωρέ γενικά είναι πανάκριβα! Αλλάξτε πόλη πες καλύτερα!
Αλλά είναι ωραία! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
γιατί τα σπίτια στα Γιάννενα είναι τόσο ακριβά??

ας μου εξηγήσει κάποιος :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
γιατί τα σπίτια στα Γιάννενα είναι τόσο ακριβά??

ας μου εξηγήσει κάποιος :confused:
Γιατί από αυτό ζούνε και ξέρουν να βαράνε καλά! ;) Αλλά υπάρχουν και καλοί ντάξει.
Και γενικά είναι ακριβή πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μωρέ γενικά είναι πανάκριβα! Αλλάξτε πόλη πες καλύτερα!
Αλλά είναι ωραία...*! :redface:

* για όσους το φυσάνε το χρήμα

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
* για όσους το φυσάνε το χρήμα

:P
χαχαχα! Αν κάνεις κάποια πράγματα με μέτρο νομίζω καλά είναι και να μη το φυσάς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Βρε τι 300 μου λες; Και για 380 ξέρω! :P To σύνηθες βέβαια είναι το 350! :P
Kαλά όχι μόνο κέντρο, έχει και άλλες καλές περιοχές.
Σε ποιά σχολή περνάς;


Μάλλον περνάω Βρεφονηπιοκο και Λογοθεραπεία. Εσύ τι σπουδάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
γιατί τα σπίτια στα Γιάννενα είναι τόσο ακριβά??

ας μου εξηγήσει κάποιος :confused:
Είναι τραγικοί γενικά οι Γιαννιώτες. Έχει ξαναγίνει συζήτηση για τα ενοίκια τους σε άλλο θέμα.

Θεσσαλονίκη έχεις σπίτι πάνω στη Χαριλάου δίχωρο και δίνεις 280,και στα Γιάννενα για μια τρύπα να δίνεις 350 ευρώ.

Όσο για το πόσο καλά είναι στα Γιάννενα,έχω πολλές αμφιβολίες.
Καλά είναι για να πάς και να τελειώνεις,δηλαδή παλεύεται,αυτό μόνο.

Γενικότερα,δεν είναι και το κάτι τρομερό,όπως το παρουσιάζουν. Για κανά διήμερο είναι μια χαρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Είναι τραγικοί γενικά οι Γιαννιώτες. Έχει ξαναγίνει συζήτηση για τα ενοίκια τους σε άλλο θέμα.

Θεσσαλονίκη έχεις σπίτι πάνω στη Χαριλάου δίχωρο και δίνεις 280,και στα Γιάννενα για μια τρύπα να δίνεις 350 ευρώ.

Όσο για το πόσο καλά είναι στα Γιάννενα,έχω πολλές αμφιβολίες.
Καλά είναι για να πάς και να τελειώνεις,δηλαδή παλεύεται,αυτό μόνο.

Γενικότερα,δεν είναι και το κάτι τρομερό,όπως το παρουσιάζουν. Για κανά διήμερο είναι μια χαρά. :P
Ααα εμένα μ' αρέσουν πάρα πολύ τα Γιάννενα, γενικότερα!
Βασικά ισχύει το όπου περνάς καλά και έχεις καλή παρέα είναι ωραία. Εεε κάπως έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είναι τραγικοί γενικά οι Γιαννιώτες. Έχει ξαναγίνει συζήτηση για τα ενοίκια τους σε άλλο θέμα.

Θεσσαλονίκη έχεις σπίτι πάνω στη Χαριλάου δίχωρο και δίνεις 280,και στα Γιάννενα για μια τρύπα να δίνεις 350 ευρώ.

Όσο για το πόσο καλά είναι στα Γιάννενα,έχω πολλές αμφιβολίες.
Καλά είναι για να πάς και να τελειώνεις,δηλαδή παλεύεται,αυτό μόνο.

Γενικότερα,δεν είναι και το κάτι τρομερό,όπως το παρουσιάζουν. Για κανά διήμερο είναι μια χαρά. :P

Πραγματικά δεν ξέρεις πόσο συμφωνώ με αυτά που λες... Είναι σαν να ακούω εμένα!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panmat

Νεοφερμένος

Η panmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
περιμένω τα αποτελέσματα μάλλον Ιατρική περνάω
ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια τώρα θα ξέρω που να κοιτάξω όσο έψαχνα χωρίς βοήθεια αντιμετώπιζα μια χαοτική κατάσταση
πάντως είμαι πολύ ενθουσιασμένη και ελπίζω να μην απογοητευτώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top