Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μου βγαζει οτι δεινω λαθος κωδικο το μαμημενοοοοο............. Τι φταιει?? Μονο σε μενα το βγαζει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μου βγαζει οτι δεινω λαθος κωδικο το μαμημενοοοοο............. Τι φταιει?? Μονο σε μενα το βγαζει??

Νομιζω πως σου εχω τη λυση... Εκει που λεει προπτυχιακοι φοιτητες, πατας πανω στο κουμπι και δε συμπληρωνεις τα στοιχεια σου στη φορμα που σου βγαζει κατω ακριβως!! Μετα θα σε παραπεμψει σε μια αλλη σελιδα, οπου εκει πρεπει να βαλεις τα στοιχεια σου (αυτα ακριβως που χρησιμοποιεις και για τον Ευδοξο) και το ιδρυμα στο οποιο εισαι... Δοκιμασετο και πες μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μου βγαζει οτι δεινω λαθος κωδικο το μαμημενοοοοο............. Τι φταιει?? Μονο σε μενα το βγαζει??

μηπως θελεις βοηθεια απο καποιον απο μας;;;:whistle::whistle:αφου ειναι ευκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε ρε ελεος παλι την ιδια βλακεια μου βγαζει! παιδια εσας σας εδωσαν κωδικο απο τη σχολη? εμενα μου εδωσαν ενα Username και ενα συνθηματικο ανακτησης,,μπηκα σε μια σελιδα εβαλα αυτα τα στοιχεια και μου εβγαλε να δημιουργησω εγω εναν δικο μου κωδικο..ε το εκανα πηγα στη σελιδα του υπουργειου αλλα τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Νομιζω πως σου εχω τη λυση... Εκει που λεει προπτυχιακοι φοιτητες, πατας πανω στο κουμπι και δε συμπληρωνεις τα στοιχεια σου στη φορμα που σου βγαζει κατω ακριβως!! Μετα θα σε παραπεμψει σε μια αλλη σελιδα, οπου εκει πρεπει να βαλεις τα στοιχεια σου (αυτα ακριβως που χρησιμοποιεις και για τον Ευδοξο) και το ιδρυμα στο οποιο εισαι... Δοκιμασετο και πες μου!!

Να σε καλα ρε αλανι!! Τελικα ειμαι πολυ χωριατης :D γιολαντα οχι δεν θελωωωωωωωωωωωω..... ευχαριστω πολυ και παλι σκυλεεεεεεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Να σε καλα ρε αλανι!! Τελικα ειμαι πολυ χωριατης :D γιολαντα οχι δεν θελωωωωωωωωωωωω..... ευχαριστω πολυ και παλι σκυλεεεεεεε!!
:pfff::pfff:ναι το ειδαμε για αυτο σε βοηθησε το αλανι ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγω βαζω username-password και λεει οτι ειναι λανθασμενα.Μετα παταω στο ''προπτυχιακοι φοιτητες'' και ενω κανει την ταυτοποιηση των στοιχειων μου κανονικα (βαζωντας το ιδιο username-password με πριν:confused:) με παραπεμπει παλι στην αρχικη σελιδα.Παιζει ρολο το γεγονος οτι ειμαι πρωτοετης μηπως?Any ideas?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εγω βαζω username-password και λεει οτι ειναι λανθασμενα.Μετα παταω στο ''προπτυχιακοι φοιτητες'' και ενω κανει την ταυτοποιηση των στοιχειων μου κανονικα (βαζωντας το ιδιο username-password με πριν:confused:) με παραπεμπει παλι στην αρχικη σελιδα.Παιζει ρολο το γεγονος οτι ειμαι πρωτοετης μηπως?Any ideas?

Φίλε έχω και εγώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, από οτι έχω καταλάβει πρέπει να φταίει η πλατφόρμα του Πανεπιστημίου της Πάτρας, από ότι βλέπω και εσύ Πάτρα πας όπως και εγώ, Μηχανολόγους ομως,... οπότε κατι τέτοιο φταιει... ελπίζω μέχρι αύριο να το έχουν φτιάξει...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina-kar

Νεοφερμένος

Η korina-kar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμένα εκεί που λέει αριθμός μητρώου αντί να βγάζει τον αριθμό μου βγάζει το username που μου έδωσαν...πως μπορώ να το αλλάξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση επειδη δεν καταλαβα απο τις οδηγιες
αυτα τα 2.5 ευρω για το πασο θα τα πληρωσω μεσω paypal?????
βοηθατε μαγκες γιατι δεν βγαζω ακρη με 40 σελιδες οδηγιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoeyGolfi

Νεοφερμένος

Ο JoeyGolfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Φίλε έχω και εγώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, από οτι έχω καταλάβει πρέπει να φταίει η πλατφόρμα του Πανεπιστημίου της Πάτρας, από ότι βλέπω και εσύ Πάτρα πας όπως και εγώ, Μηχανολόγους ομως,... οπότε κατι τέτοιο φταιει... ελπίζω μέχρι αύριο να το έχουν φτιάξει...:hmm:

και εγω απο πάτρα το ιδιο προβλημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση επειδη δεν καταλαβα απο τις οδηγιες
αυτα τα 2.5 ευρω για το πασο θα τα πληρωσω μεσω paypal?????
βοηθατε μαγκες γιατι δεν βγαζω ακρη με 40 σελιδες οδηγιες.

οχι , οταν θα πάς στον Γερμανό να το πάρεις , εκει θα πληρώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελειωσα κι εγω με την αιτηση και περιμενω την εγκριση απο τη γραμματεια του τμηματος (ζητω που καηκαμε δηλαδη:P)!!
Το αστειο της υποθεσης ειναι πως επειδη με τη webcam οπου και να εβγαζα φωτογραφια, δεν εδινε τον καταλληλο φωτισμο και δε φαινοταν τα χαρακτηριστικα του προσωπου μου, αναγκαστηκα να βγαλω φωτογραφια με φοντο τα πλακακια του μπανιου μου:P!! Ευτυχως δε φαινεται πολυ... Κλασικα βγηκα σαν καταδικος, αλλα τουλαχιστον καταλαβαινεις ποιος ειμαι:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τελειωσα κι εγω με την αιτηση και περιμενω την εγκριση απο τη γραμματεια του τμηματος (ζητω που καηκαμε δηλαδη:P)!!
Το αστειο της υποθεσης ειναι πως επειδη με τη webcam οπου και να εβγαζα φωτογραφια, δεν εδινε τον καταλληλο φωτισμο και δε φαινοταν τα χαρακτηριστικα του προσωπου μου, αναγκαστηκα να βγαλω φωτογραφια με φοντο τα πλακακια του μπανιου μου:P!! Ευτυχως δε φαινεται πολυ... Κλασικα βγηκα σαν καταδικος, αλλα τουλαχιστον καταλαβαινεις ποιος ειμαι:P!!

Κάνεις και διαφήμιση στα πλακάκια σου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
όσοι φέτος θα ξεπεράσουν το ν+2-ο έτος, πρέπει να βγάλουν πάσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αυτός είναι ο 6ος χρόνος δηλαδή...;Αν ναι, μπορούν. Αν είναι ο 7ος δεν θα μπορούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
αν ξεπεράσει κάποιος το ν+2-ο έτος, μπαίνει στο 7ο έτος (για ν=4)

οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Ενταξη παντως η χρεωση λογικη μου φαινεται. Την φωτογραφια αυτοι δεν θα μας την βγαλουν ή πρεπει να τους την παμε?
Τις προηγουμενες χρονιες επρεπε να πηγαινουμε εμεις την φωτογραφια στην γραμματεια της σχολης μας, με αποτελεσμα να πρεπει να τρεχουμε σε φωτογραφεια και να δινουμε περιπου 6 με 7 ευρω για να μας βγαλει φωτο.. επομενως αν την βγαζουν οι ιδιοι την φωτογραφια τοτε μας ερχεται πιο οικονομικα σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ενταξη παντως η χρεωση λογικη μου φαινεται. Την φωτογραφια αυτοι δεν θα μας την βγαλουν ή πρεπει να τους την παμε?
Τις προηγουμενες χρονιες επρεπε να πηγαινουμε εμεις την φωτογραφια στην γραμματεια της σχολης μας, με αποτελεσμα να πρεπει να τρεχουμε σε φωτογραφεια και να δινουμε περιπου 6 με 7 ευρω για να μας βγαλει φωτο.. επομενως αν την βγαζουν οι ιδιοι την φωτογραφια τοτε μας ερχεται πιο οικονομικα σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες..

Καλημερίζω τον συναδελφο !! Οπως γραφει και στην σελιδα του υπουργειου
'' Η φωτογραφία μπορεί να προέλθει από οποιαδήποτε ψηφιακή φωτογραφική μηχανή ή κινητό τηλέφωνο. '' και επισης σε αλλη ιστοσελιδα

'' Μετά την εισαγωγή των ατομικών τους στοιχείων, όλοι οι φοιτητές θα πρέπει να ακολουθήσουν τα εξής βήματα:

α) Μεταφόρτωση αρχείου με την προσωπική φωτογραφία του φοιτητή στις προβλεπόμενες διαστάσεις και ανάλυση. Η φωτογραφία αυτή θα εκτυπωθεί από τον ανάδοχο του έργου στο δελτίο ειδικού εισιτηρίου του φοιτητή. ''
Με αυτα τα λεγομενα μαλλον μπορω να στειλω καμια με εμενα στον καθρεπτη , ξερεις , φουμπου φαση ... Εσεις τι καταλαβατε? Παντως για την χρεωση , και 0.01€ να ηταν , δεν μου αρεσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Παντως για την χρεωση , και 0.01€ να ηταν , δεν μου αρεσει :)

Η χρέωση δεν είναι κάτι καινούριο. Πολλές σχολές το πληρώνουν κανονικά χρόνια τώρα (1 και 2 ευρώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top