Φοιτητική ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Λογικά θα βγάλουν προσφορά για τους πρωτοετείς που θα δικαιούστε μισο με την επιδειξη της βεβαίωσης πρόσβασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ναι οκ, απλά όταν θα κατέβω για σπίτι θα πληρώσω κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Ωραία είναι και απο πλευρας διασκέδασης. Αν σου αρέσουν τα ρακάδικα εχει πολλά και ωραία (δεν πολυ ειναι του γουστου μου) αλλα προτεινω Αρρένων-Θηλέων και Τεμπέλης. Για clubs εχει αρκετα ανάλογα με τη μουσικη που ακούς και απο καφετέριες ενα σωρο βεβαια μια ειναι η Καφετέρια για χειμώνα το Μπισκότο! Όσο για το καλοκαιρι και την εποχη που θα κατεβεις για εγγραφες προτεινω ταράτσα, βεράντα και mare. :)


Καλα τα λες αλλα αυτο το ταρατσα που ειναι και εγω δεν εχω παει ακομα?:hmm::P Επισης κροπ για πανκεικς και μπεργκερ:redface::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλα τα λες αλλα αυτο το ταρατσα που ειναι και εγω δεν εχω παει ακομα?:hmm::P Επισης κροπ για πανκεικς και μπεργκερ:redface::clapup:
Η ταράτσα είναι στο ξενοδοχείο Αστόρια στον τελευταιο όροφο (στην ταράτσα δηλαδή :P ), είναι ανοικτα μόνο το καλοκαίρι όμως. Ναι και το κροπ, μαλλον το ξέχασα γτ τις περισσότερες φορες που πηγαιναμε ήταν γεμάτο και δε βρισκαμε τραπέζι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia95

Νεοφερμένος

Η Sofia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και Beer O'clock ρε παιδιά! Πολύ ωραίο μαγαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κλειστε αεροπλανο να φτασετε σε τρια τεταρτα απο τον Βενιζελο, δινεις κατι παραπανω (50-55€ one way) αλλα πας σαν ανθρωπος. Βγαζει και πολλες προσφορες η Aegean και μπορεις να πετυχεις καλες τιμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Η ταράτσα είναι στο ξενοδοχείο Αστόρια στον τελευταιο όροφο (στην ταράτσα δηλαδή :P ), είναι ανοικτα μόνο το καλοκαίρι όμως. Ναι και το κροπ, μαλλον το ξέχασα γτ τις περισσότερες φορες που πηγαιναμε ήταν γεμάτο και δε βρισκαμε τραπέζι! :P


αα ωραιο ειναι οντως!Πηγαιναμε για χαλαρο μπανακι στην πισινα μετα την εξεταστικη:P οπωσδηποτε να πας καποια στιγμη κροπ:redface::D:P

Επισης παιζει αυτος ο διαγωνισμος για minoan https://www.facebook.com/MinoanLines.gr?sk=app_180831178637950
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έχει το Ηράκλειο ΙΚΕΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Potentia

Νεοφερμένος

Η Potentia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Έχει. Είναι λίγο πριν το αεροδρόμιο :)

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά στο Ηράκλειο νομίζω έχει μόνο κατάστημα παραλαβών και παραγγελιών, δηλαδή δεν είναι μεγάλο, με εκθέματα κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά στο Ηράκλειο νομίζω έχει μόνο κατάστημα παραλαβών και παραγγελιών, δηλαδή δεν είναι μεγάλο, με εκθέματα κλπ...

ισχυει αυτο εχει καποια βασικη ποικιλια οπου την παραγελνεις απο εκει με καποια extra χρεωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δηλαδή δεν μπορώ να πάω να ψωνίσω από εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Ναι έχετε απόλυτο δίκιο.
Μπορείς να παραγγείλεις από τον κατάλογο Loreley και απ όσο γνωρίζω η ελάχιστη παραγγελία είναι 70 ευρώ.
Αν θες βέβαια κάτι παρόμοιο με το ΙΚΕΑ, μπορείς να κοιτάξεις και στο Makro ή στο Praktiker.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έχω μία δωροεπιταγή 60 ευρώ, αλλά από ότι φαίνεται δεν μπορώ να την εξαργυρώσω, αφού έχουν έτσι τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Δηλαδή δεν μπορώ να πάω να ψωνίσω από εκεί;

και βεβεια μπορεις να ψωνισεις και να πας να τα δεις απο κοντα.Θα παραγειλεις οτι θελεις και μετα απο 2 μερες λογικα θα τα εχεις και στο praktiker να πηγαινες την επομενη μερα και αν θα στα εφερναν,επειδη εγω εχω ψωνισει απο εκει θελω να πω οτι ειναι πολυ κακης ποιοτητας επιπλα σε σχεση με αντιστοιχα της ικεα.Επισης πριν πας ηρακλειο μπορεις να πας σε ενα ικεα της αθηνας (αν πας με καραβι πηγαινε στον κηφισο στο ικεα,αεροπορικος πηγαινε ικεα αεροδορομιου) να δεις τι σου αρεσει ετσι ωστε να εχεις τους κωδικους απο αυτα που θες και να τα παρεις απο ηρακλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θα πληρώσω μεταφορικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Θα πληρώσω μεταφορικά;

ναι,και στην αθηνα να ησουν θα πληρωνες να στα φερουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Το ποδήλατο νοείται; Ενδιαφέρομαι για τους δρόμους που πάνε προς παραλίες. Από την πλευρά που είναι το λιμάνι.
Επίσης, το αστικό & υπεραστικο δέχεται το ποδήλατο εντός λεωφορείων ; Στα πλοία νομίζω θεωρείται ως αποσκευή, οπότε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
ναι,και στην αθηνα να ησουν θα πληρωνες να στα φερουν.
Δεν εννοώ μεταφορικά για να μου φέρουν τα πράγματα στο σπίτι, εννοώ, θα έχω κάποια χρέωση εφόσον θα παραγγείλω τα πράγματα και αυτά θα πρέπει να έρθουν στο ΙΚΕΑ του Ηρακλείου από Αθήνα;
Στο σπίτι τα κουβαλάω και εγώ, μικροπράγματα θα πάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top