Φοιτητική ζωή στο Βόλο

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εχουμε μαζευτει πολλοι στην αρχιτεκτονικη βλεπω...τελεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos05

Νεοφερμένος

Ο manos05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ναι πολλοί έχουμε μαζευτεί...το θέμα είναι πότε θ αρχίσουμε όμως!!!Μας βλέπω μέσα οκτώβρη!!:pp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ναι πολλοί έχουμε μαζευτεί...το θέμα είναι πότε θ αρχίσουμε όμως!!!Μας βλέπω μέσα οκτώβρη!!:pp
τι να πω αν και γενικα συμφωνω με τις καταληψεις θα ηθελα να αρχισουμε κανονικα δεν αντεχω αλλο να περιμενω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nίνα_ΠΤΠΕ

Νεοφερμένος

Η Nίνα_ΠΤΠΕ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ειιιι...και γω Βολο..παιδαγωγικο προσχολικης, Λια τα δικα μας τμηματα συστεγαζονται στο θολο εκει στο κτιριο στην παραλια :))

το τμημα αυτο ξερω οτι συστεγαζεται..μαζι με το παιδαγωγικο δημοτικης,προσχολικης,ειδικης αγωγης..αλλα και με το ιστορικο αρχαιολογικο (ΙΑΚΑ_) στο παραλιακο κτριριο..Αργοναυτων και Φιλελληνων, απεναντι απο το αγαλμα!!

Ξερω αρκετα απο Βολο..γιατι σπουδαζει εκει κι η αδερφη μου..οποιος θελει κατι ας μου πει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

heidi_kap

Νεοφερμένος

Η heidi_kap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια πηγε κανεις σας να γραφτει ? δεν εχω παει ακομα απο την επομενη εβδομαδα λεω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ειιιι...και γω Βολο..παιδαγωγικο προσχολικης, Λια τα δικα μας τμηματα συστεγαζονται στο θολο εκει στο κτιριο στην παραλια :))

το τμημα αυτο ξερω οτι συστεγαζεται..μαζι με το παιδαγωγικο δημοτικης,προσχολικης,ειδικης αγωγης..αλλα και με το ιστορικο αρχαιολογικο (ΙΑΚΑ_) στο παραλιακο κτριριο..Αργοναυτων και Φιλελληνων, απεναντι απο το αγαλμα!!

Ξερω αρκετα απο Βολο..γιατι σπουδαζει εκει κι η αδερφη μου..οποιος θελει κατι ας μου πει!!
Ναι οποτε ειμαστε διπλα,ωραιααα!
Γραφτηκες?εγω πηγα τν Τριτη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosz

Νεοφερμένος

Ο manosz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ρε παιδια τι γινεται δε βλεπω κανεναν σε αυτο το θεμα που να περασε γεωπονικο μονο εγω ειμαι?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τζότζο

Νεοφερμένος

Η τζότζο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μηχανικοι η/υ------->εργαστήρια:γκλαβάνη 37,κτήριο Δελιγιώργη,1ο όροφο,η γραμματεία στον 4ο,θεωρητικά:μαζί με παιδαγωγικό κ ιστορία-αρχαιολογία,δίκτυα:δεν γνωρίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Ελα ρε μορι Βολαρα,παμε CRYSTALLLLLL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Bedroommmm!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μακρια απο τους Πασπιτες,μακρια..................:mad:
Δεν ειμαι Πασπ αλλα γτ αυτος ο παραλληρισμος?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Αperto,Bedroom--> κανουν κουμαντο πασπιτες.Μπορει να ακουσεις σε μια στιγμη τραγουδι'' Σαν ανατελει ο ηλιος......''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αperto,Bedroom--> κανουν κουμαντο πασπιτες.Μπορει να ακουσεις σε μια στιγμη τραγουδι'' Σαν ανατελει ο ηλιος......''.
Αληθεια??Δεν τ ηξερα ομολογω :confused:
Ελα μωρε εμεις να περναμε καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pka

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω διαβάσει ότι ο Βόλος το βράδυ μετά τις 12 δεν έχει και πολύ κόσμο να κυκλοφορεί έξω. Αληθεύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Έχω διαβάσει ότι ο Βόλος το βράδυ μετά τις 12 δεν έχει και πολύ κόσμο να κυκλοφορεί έξω. Αληθεύει;
Ναι οντως ειναι αληθεια..!:P
Τα βραδια εχει ερημια στους δρομους,πραγμα που ωρες ωρες με τρομαζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liaaa <3

Νεοφερμένος

Η Liaaa <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Βεβαια για να λεμε τα συκα συκα ειδικα το καλοκαιρι ο Βολος ειναι πανεμορφος!
Αξιζει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παιδιά θα περάσει κανείς Βόλο....?? άντε να μαζευόμαστε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ναι οντως ειναι αληθεια..!:P
Τα βραδια εχει ερημια στους δρομους,πραγμα που ωρες ωρες με τρομαζει!

Καλοκαιριάτικα ο κόσμος πάει Αλυκές ή Αγριά! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top