Φοιτητική ζωή στη Σάμο

Holy

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ έχω ζήσει κάποια χρόνια στη Σάμο και τώρα εκεί πάω κάθε καλοκαίρι διακοπές..Δεν ξέρω πολύ από Καρλόβασι γιατί μένω Βαθύ αλλά είναι μια χαρά δεν νομίζω ότι της λείπει τίποτα!Και στη Σάμο έχω ζήσει τα πιο γαμάτα σκηνικά...όποιος θέλει πληροφορίες (κυρίως για μετακινήσεις και διασκέδαση) ας μου στείλει μύνημα!Από Καρλόβασι δεν ξέρω και πολλά πάντως....Α! έχει και γαμώ τις παραλίες πάντως...
-----------------------------------------
Α και μην ανησυχήτε!Εγώ όταν έφευγα(έκανα εκεί την τρίτη γυμνασίου) είχα πλαντάξει στο κλάμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios_thess

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
και εγω σαμο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

stelios_thess

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σε ποιό τμήμα?
Μαθηματικο..σαν πολλοι να ειμαστε τελικα για σαμο!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

thanos-master

Νεοφερμένος

Ο thanos-master αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λαοθάλασσα :D
Αντε να μαζευομαστε και να κανονισουμε καμια συναντηση...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios_thess

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αντε να μαζευομαστε και να κανονισουμε καμια συναντηση...!!!
ναι ρε να το κανονισουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakos

Νεοφερμένος

Ο mariakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,μιας και πλησιαζουν οι πανελληνιες εφτιαξα το θεμα αυτο για οποιον ενδιαφερεται να περασει σε ενα απο τα τμηματα τις Σαμου..για οποιαδηποτε ερωτηση μη διστασετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina92

Νεοφερμένος

Η katerina92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά μάλλον περνάω Σάμο Στατιστική ή μαθηματικό και θα ήθελα να μαθω πως είναι τα πράγματα εκεί? ήρεμα πολύ??? Διασκέδαση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ντινος yoyo

Νεοφερμένος

Ο ντινος yoyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
yo παιδια.εδωσα πανgreek φετος και το κοβω για πολυτεχνειο στη σαμο.αναρωτιεμαι ομως.....τι θα γινει οικονομικα?ακριβη πολη?ενοικια φαγητο κ.τ.λ. οποιος μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα. ααα και κατι τελευταιο....παιζει μηπως τιποτα διατροφη απο το πολυτεχνειο ή εστια.με ενδιαφερουν πραγματικα.εχω προβληματαρα και παλι ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GasGGkis

Νεοφερμένος

Ο GasGGkis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σου :) έκανα λογαριασμό για να σου απαντήσω γιατι και γω πέρυσι έψαχνα στα sites για την φοιτητική ζωή τις σάμου και έβλεπα απωθητικά σχόλια σε γενικές γραμμές. εγώ θα σου πω ότι δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από κάθε άλλη πόλη, αν κάτι λείπει , τότε το αντικαθιστάς με κάτι άλλο. δεν έχει cinema ας πούμε. κατέβασε ταινία και δες την με τα φιλαράκια απτήν σχολη. σιγά. σου φέρνω απλό παράδειγμα, είναι πολύ όμορφα στην σάμο και έχει και αρκετό κόσμο. είμαστε 3 σχολες και ειδικά το χειμώνα, που ναι, είναι ήσυχα, είμαστε εμείς και εμείς... το καλοκαίρι είναι γεμάτο :P ... μια χαρά διασκέδαση έχει, για κάθε γούστα. αν θες λεπτομερείς μιλάμε και ιδιαιτέρως σε κάνα msn, fb κλπ :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
αν δεν εχεις εναλακτικες λυσεις ή λεφτα για να ανεβαινεις καθε σαβατοκυριακο στην Θεσσαλονικη,στην Σαμο το μονο που σου μενει περαν του να διαβαζεις για την σχολη,ειναι να αυτοκτονησεις
το ιδιο και στην Αλεξανδρουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Δεν ειναι απολυτο αυτο!!! Ειναι αναλογα τον ανθρωπο και το χαρακτηρα του! Αλλος μπορει να κοβει φλεβες και αλλος να περναει γαματα!!! Μην ειμαστε τοσο απολυτοι και αγχωνουμε τα παιδια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
καλα πιαδια στη Σαμο ειναι για κλαματα!!
σκετη ζουγκλα οποιος παει θα τις κοψει!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina92

Νεοφερμένος

Η katerina92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τελικά πέρασα Σάμο και σε 3 μέρες φεύγω για την εγγραφή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Καλά να περάσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

linaskleiza11

Νεοφερμένος

Ο linaskleiza11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το θέμα είναι η παρέα. Το μέρος περνάει σε 2η μοίρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλησπερα κατα πασα πιθανοτητα περναω στην Σαμο στο Μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων....
Η ζωη εκει εχω ακουσει οτι ειναι πολυ διαφορετικη σε σχεση μα τις μεγαλουπολεις, αλλα πολυ γοητευτικη....
τι λετε κι εσεις ????
Ο αδελφος μου περασε εκει.Εγω οταν ειχα παει να τον δω ημουν μικρος αλλα θυμαμαι πολλα

Λοιπον για μενα η Σαμος ειναι η καλυτερη πολη για φοιτιτης.Και συγκεκριμενα το Καρλοβασι.Ειναι μικρη περιοχη,χωρις τις τυμπανοκρουσιες μιας μεγαλης πολης.Δεν γινετε χαμος απο κοσμο και απο μπαρακια και ολες αυτες τις βλακειες που συχναει ο νεο-ελληνας.Εγω θα την ελεγα μια κλειστη κοινωνια οποτε αυτο ειναι καλο για να φτιαξεις φιλιες και παρεες

Δεν ξερω αλλα εμενα πολυ με αρεσε.Τωρα ειναι και αναλογα το ατομο βεβαια.Αν εσυ θες πολυκοσμια και τα σχετικα μπορει να μην σε αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unknown_gr

Νεοφερμένος

Ο unknown_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πολοι συμφοιτιτες μαζευτικαν εδω..!! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top