Φοιτητική ζωή στην Tρίπολη

John007

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδες, επειδη παιζεται να περασω τριπολη εχω διαβασει προηγουμενες αναρτησεις για τη ζωη στη πολη αλλα επειδη ειναι καπως παλιες χρεαζομαι ενα refresh. :D
ποσοι ειναι οι φοιτητες συνολικα? ισχυει ακομα ο αριθμος των 3 club ή μηπως εχει γινει καμια προσθαφαιρεση??
κατα τη διαρκεια της μερας βλεπεις καθολου φοιτητες???,,,,κινειται καθολου η ζωη το βραδυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
για φοιτητες δεν γνωριζω αν έχει πολλους.....για κλάμπ,πλέον μόνο ένα λειτουργει!
τωρα η κίνηση το βράδυ...δεν είναι και πολυ!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδια μαλλον απο ειδικη κατηγορια περναω οικονομικων επιστημων στην τριπολη, αλλα αυτα που διαβασα δεν με ξετρελαναν και τοσο :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( πειτε τπτ καλο για αυτην την πολη, 1 μονο club;;;;;;;; :(:(:(:(:( δεν ειμαι απο αυτους που θα λιωνουν συνεχεια στα club αλλα οχι να εχει και μονο 1........ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John007

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
@kit-kat : εισαι φοιτητρια ή ζεις μονιμα στην Τριπολη? Oταν ειπες οτι εχει μονο 1 κλαμπ,,, μου ακουστηκε καπως υπερβολικο... :blink:

@ μαρακι139 : Αν δεν εχεις επισκεφτει ποτε σου την Τριπολη, δες ενα προσφατο video-tour : https://www.youtube.com/watch?v=92ybiiozXfY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ρε με τον νεο δρομο καλαματα-τριπολη σε 40 λεπτα εισαι καλαματα.. στην καλαματα δεν θα βρεις ενα club αλλα 101.. μερα με νυχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εχει 2 club. Στο ένα πάνε οι μαθητές κυρίως (ECHO) και στο άλλο πιο μεγάλοι, φοιτητές και άνω ηλικίες (BAILAR). Τα club γεμίζουν φοιτητικές βραδιές και σαββατοκύριακα, τις άλλες μέρες ψόφια πράγματα.

Την ημέρα βλέπεις κόσμο, στο κέντρο. Στα περίχωρα θυμίζει χωριό κυριολεκτικά. Οι φοιτητές είναι δεν είναι 800-1000, αλλά φεύγουν συχνά για αθήνα οι περισσότεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ρε παιδια τη βλεπω τη δουλεια μονη μου θα ειμαι εκει κατω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ε επαρχιακη πολη ειναι.

Τι περιμενες να βρεις,παρισι ή λονδινο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Παρεα θα βρεις. Και γενικα οι φοιτητές είμαστε πολύ δεμένοι μιας και είμαστε και ολίγοι. Απλά δε έχει αυτό το κάτι παραπάνω, στον τομέα της διασκέδασης, που ζητάει ένας νέος-φοιτητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
οχι απλα κατι σαν τις αλλες πολεις οπως γιανεννα και διαφορα αλλα! τι να πω δεν ξερω, ειναι κανενας απο δω στο οικονομικο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
ε,τα γιαννενα ηταν το 3ο πανεπιστημιο της χωρας .Αρα,δεν μπορει να συγκριθει με αυτο της τριπολης που μετρα 1 δεκαετια...

Τα μετραμε ολα στο μηχανογραφικο πριν τα βαλουμε.Αλλα,σημασια εχει να σου αρεσει η σχολη.Μετα απο αυτο ολα τα αλλα φτιαχνουν.Αλλα η ζωη εκει δεν θα εχει τιποτα το ιδιαιτερο,μια -πολυ-μικρη πολη ειναι.Και μαλιστα ορεινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κοιτα ζαχο, εγω γενικα δεν ειμαι απο τα ατομα που θελω να χτυπιεμαι καθε μερα σε clubs μεχρι τις 6 το πρωι, μη σου πω οτι προτιμω την παρεα στο σπιτι η σε κανα φαγαδικο απο το να ειμαστε σε club, ο λογος που ρωταω αν εχει club ειναι γιατι ενταξει ειμαστε ανθρωποι και δεν ξερεις πως μας την καρφωνει, μπορει αν ερθω εκει κατω να μου αλλαξει και να θελω να ειμαι συνεχεια σε club(που δεν το νομιζω).... κατι αλλο τωρα! μαγαζια με ρουχα και γενικα καπου που να μπορει να ψωνισει καποιος εχει;;;;;;;; (ελπιζω η απαντηση να μην ειναι οχι :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγω ηθελα οπωςδηποτε οικονομικο! απλα επειδη ο αρχικος μου στοχος ηταν στα γιανεννα και δεν τα επιασα εβαλα ολα τα οικονομικα που υπαρχουν... εννοειται οτι σημασια εχει η σχολη που περνας, αλλα και το μερος πρεπει κατι να λεει! οποτε προσεξα πολυ καλα το μηχανογραφικο μου! αλλα δυστυχως οι βασεις στα οικονομικα ανεβαινουν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
δεν ειμαι ο ζαχος,ουτε με λενε ετσι :P

Για μαγαζια ρουχα δεν θα εχει;;Πολη αλλα μικρη ειναι.Ειπαμε...αυτα ειναι ανοησιες.Τις βασικες ανεσεις τις εχει,τις ανεσεις των ιωαννινων,της θεσσαλονικης ,της πατρας κλπ οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Αμα είσαι τέτοιος άνθρωπος, του στυλ παρέα στο σπίτι και περνάμε καλά, νομίζω η τρίπολη θα σε καλύψει. Κι εγώ έτσι είμαι, απλά ώρες ώρες, σου τη βαράει που λες και θες να πας να τα σπάσεις. Ε εκεί τρως το ξενέρωμα........

Από μαγαζιά με ρούχα είναι φουλ, έχει μπόλικες επιλογές αλλά είναι λίγο τσιμπημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Pupilloscope καλε αφου υπαρχει ζαχος που μου μιλουσε :P δεν ηταν για σενα εκεινο το μηνυμα που ξεκιναει με το ονομα ζαχος :D


zaxosm αυτο ακριβως, ειναι οταν σου τη βαραει και δεν εχεις που να πας, εσυ εχεις φιλους και σε αλλα μερη εκει γυρω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Pupilloscope καλε αφου υπαρχει ζαχος που μου μιλουσε :P δεν ηταν για σενα εκεινο το μηνυμα που ξεκιναει με το ονομα ζαχος :D


zaxosm αυτο ακριβως, ειναι οταν σου τη βαραει και δεν εχεις που να πας, εσυ εχεις φιλους και σε αλλα μερη εκει γυρω;;

δεν ειχα δει το μηνυμα :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
δεν πειραζει :) παιδια μολις ειδα οτι το οικομικο στην τριπολη με τα κοινωνικα κρητηρια περνει μονο 6 :( αν το ειδα και σωστα δλδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ε αμα περασεις,περασες.Τωρα δεν αλλαζει κατι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top