Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ευχαριστώ,δεν το έβλεπα το ούφο!:D

Τίποτα! Τι σόι συμφορουμίστες είμαστε αν δεν προσφέρουμε τη βοήθειά μας;;:P
Καλή αρχή σε όλους μας στον νέο κύκλο της ζωής μας που λέγεται... Π Α Ν Ε Π Ι Σ Τ Η Μ Ι Ο!!!!:clapup:


πανεπιστημιο πατρών.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τίποτα! Τι σόι συμφορουμίστες είμαστε αν δεν προσφέρουμε τη βοήθειά μας;;:P
Καλή αρχή σε όλους μας στον νέο κύκλο της ζωής μας που λέγεται... Π Α Ν Ε Π Ι Σ Τ Η Μ Ι Ο!!!!:clapup:


Xαχα,σε ποιο τμήμα εσύ συμφορουμίστρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδιά, από το Πανεπιστήμιο για να γυρίσεις πίσω στον Καστελόκαμπο τι ώρα περνάει το λεοφωρείο του ΟΣΕ;

Ανά μια ώρα, αν θυμάμαι καλά περνάει παρά 15 με παρά 5. Για σιγουριά, ρώτησε τον οδηγό του πρωινού λεωφορείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω ειχα παει Navona, Ma cocotte και Βig ben και ηταν πολυ ωραια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
παιδιά, από το Πανεπιστήμιο για να γυρίσεις πίσω στον Καστελόκαμπο τι ώρα περνάει το λεοφωρείο του ΟΣΕ;

εξαρτάται που βρίσκεσαι (π.χ πρυτανεία, ιατρική) και πόσα λεωφορεία έχουν στείλει...
γενικά από πρυτανεία που ξέρω το πρώτο περνάει παρά 5, κάθε μία ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

kat xat

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
χεχεχε :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν υπάρχει το πρωινό στον προαστιακό.........τέτοιο σπρωξίδι δεν έχω ξαναδεί ποτέ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Έχω ακούσει τα χειρότερα για τις εστίες στην πάτρα. Πληρούν τουλάχιστον τους βασικούς κανόνες υγιεινής; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Έχω ακούσει τα χειρότερα για τις εστίες στην πάτρα. Πληρούν τουλάχιστον τους βασικούς κανόνες υγιεινής; :hmm:

ξερω μονο οτι εχουν κοινοχρηστα μπανια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
https://www.smik.gr/ τσεκαρετε αυτο! Διαμεριασματα στο κεντρο της πατρας μονο για φοιτητες πληρως εξοπλισμενα και λενε σε οικονομικη τιμη!
πραγματικα ζηλευω οσους θα μεινουν εκει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
πραγματικα ζηλευω οσους θα μεινουν εκει
Μόνο εγώ δεν μπορώ να βρω τιμές για τα διαμερίσματα ? :confused:
Πάντως ισχύει οτι είναι φανταστικός χώρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν μπορώ να βρω τιμές για τα διαμερίσματα ? :confused:
Πάντως ισχύει οτι είναι φανταστικός χώρος

πρεπει να παρεις τηλ να ρωτησεις. :P δεν το γραφει καπου για αυτο απορω ποσο 'οικονομικα' θα ειναι ειδικα με τετοιες παροχές. τουλαχιστον εχει τα παντα μεσα και ειναι ενελως στο κεντρο και κοντα στο προαστιακο που σε παει στο πανεπιστηιο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
πρεπει να παρεις τηλ να ρωτησεις. δεν το γραφει καπου για αυτο απορω ποσο 'οικονομικα' θα ειναι ειδικα με τετοιες παροχές. τουλαχιστον εχει τα παντα μεσα και ειναι ενελως στο κεντρο και κοντα στο προαστιακο που σε παει στο πανεπιστηιο.
Έστειλα μειλ,έχω μεγάλη περιέργια να δω τί θα μου απαντήσουν. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πες μας κι εμάς, αν σου απαντήσουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Έστειλα μειλ,έχω μεγάλη περιέργια να δω τί θα μου απαντήσουν. :whistle:

χαχχα ωραιοσ πεσ μασ κ μασ να ξερουμε γιατι δειχνει οντωσ πολυ ωραιο:P αν και το κοβω για ακριβο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Φοιτητικη ζωη και μαθηματικο δεν πανε μαζι, σ οποια πολη κι αν εισαι. Ειναι βαρια τα καλογερικα και χωρις αποτελεσμα.

συμφωνω. και εγω μαθηματικο θελω και ξερω απο παρα πολλους οτι αν δεν στρωθεις πτυχιο στα χρονια του δεν βλεπεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,843 μηνύματα.
Παιδιά δεν είναι τόσο τραγικά. Απλώς δεν είναι μια Σχολή που την επιλέγουμε όταν δεν έχουμε να βάλουμε κάτι στο Μηχανογραφικό. Το 90% των φοιτούντων την σιχτιρίζει ημερησίως. Αυτό δείχνει ότι μάλλον δεν την ήθελαν. Ή μάλλον ότι τους δυσκολεύει πολύ. Ή μάλλον ότι δεν βγαίνουν Οικονομολόγοι ή Πληροφορικάριοι όπως περίμεναν. Δεν είναι τόσο «εύπεπτη» επιστήμη λόγω φύσης του αντικειμένου και νοοτροπίας των διδασκόντων. Δεν ξέρω κατά πόσο είστε έτοιμοι να κάνετε κάποιες θυσίες που ενδεχόμενα άλλοι συνάδελφοί σας σε άλλες επιστήμες δεν θα κάνουν ως φοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο.
Μου είπαν για τα 33 τμ που βρίσκονται στον 1ο όροφο είναι 370 ευρώ. Για τους άλλους ορόφους πιο ακριβά, δεν ρώτησα πόσο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top