Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Γουσταρετε καμια συναντηση??εμεις οι νεοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Kαι εγω Πατρινοςςς!!!!! Εχω βρει σπιτι στην Πλατει Ολγας αλλα δεν ξερω αν θα παω σε εκεινο, το Σαββατο θα αποφασισω τελικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Γουσταρετε καμια συναντηση??εμεις οι νεοι...


γιατί δηλαδή....εμείς οι παλιοί δεν σας κάνουμε???

ρατσιστές:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
γιατί δηλαδή....εμείς οι παλιοί δεν σας κάνουμε???
ρατσιστές:mad:

μας θεωρούν παππούδια...:redface:

Κάτω ο ρατσισμός των παλιών φοιτητών
:boxing: :drunk: :teasing: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Πατρα σου 'ρχομαι!!!!!!!!

( <<Παππουδια>> :P σας ερχομαιιιιι!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχαλης Κα

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ερχομαι πατρα!!!!!!!!!:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaT

Νεοφερμένος

Η MariaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδία πραγματικά ωραία θα ήταν μια συνάντηση , και παλιοί και καινούργιοι...οσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
άντε παίδες και εγώ αεροναυπηγών πάτρα! να οργανώσουμε καμιά συνάντηση!

υ.γ φυσικα ολοι καλοδεχουμενοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ναι θα ειναι πολυ ωραια μια συναντηση πλακα θα εχει ολοι μαζι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red.army07

Νεοφερμένος

Ο red.army07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια χρειαζομαι τη βοηθεια σας.Περασα φυσικοθεραπεια στο αιγιο αλλα επειδη μενω σε μικρο μερος θελω να ζησω σε πιο μεγαλη πολη.Ξερετε αν εχει συχνη συγκοινωνια απο πατρα για αιγιο?Γιατι θελω να μεινω πατρα.Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos7agrinio

Νεοφερμένος

Ο mitsos7agrinio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ακη εγώ φυσικοθεραπεία στο αίγιο πέρασα φιλε.Αν δε καταλήξω φοιτητική εστία κι εγώ το ίδιο σκοπεύω να κάνω, να μείνω στη πάτρα.Έχει συχνή συγκοινωνία(Εδώ είναι τα δρομολογιαhttps://aigio.gr/gr/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=118)
και υπάρχουν αρκετοί φοιτητές από ότι ξέρω που σπουδάζουν αίγιο και μένουν πάτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

red.army07

Νεοφερμένος

Ο red.army07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ακη εγώ φυσικοθεραπεία στο αίγιο πέρασα φιλε.Αν δε καταλήξω φοιτητική εστία κι εγώ το ίδιο σκοπεύω να κάνω, να μείνω στη πάτρα.Έχει συχνή συγκοινωνία(Εδώ είναι τα δρομολογιαhttps://aigio.gr/gr/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=118)
και υπάρχουν αρκετοί φοιτητές από ότι ξέρω που σπουδάζουν αίγιο και μένουν πάτρα.
Ωραια φιλε:clapup::clapup::clapup:.Τωρα θα τα λεμε συχνα.Καλυτερα γιατι το χειμωνα δεν ξερω αν την παλεψουμαι στο αιγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PhildP21

Νεοφερμένος

Ο PhildP21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και εγώ έρχομαι Πάτρα... Κανεις που πέρασε στους ΜΗΥΠ; Ή είναι ήδη εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Και εγω ναυπακτο περασα αλλα μενω πατρα,ελπιζω να με δεχτειτε στο μιτινγκ...
ενας φιλος του αδερφο μου μενει πατρα και περασε αιγιο,εχει ανα μια ωρα δρομολογιο νομιζω...

ελατε να κανονισουμε μιτινγκ,ολοι,παλιοι νεοι,και οποιος αλλος θελει...
εμεις οι νεοι θα εχουμε αναγκη απο παρεα στην αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red.army07

Νεοφερμένος

Ο red.army07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Και εγω ναυπακτο περασα αλλα μενω πατρα,ελπιζω να με δεχτειτε στο μιτινγκ...
ενας φιλος του αδερφο μου μενει πατρα και περασε αιγιο,εχει ανα μια ωρα δρομολογιο νομιζω...

ελατε να κανονισουμε μιτινγκ,ολοι,παλιοι νεοι,και οποιος αλλος θελει...
εμεις οι νεοι θα εχουμε αναγκη απο παρεα στην αρχη...
Ωραια.Ναι πρεπει να κανονισουμε ενα μιτινγκ.Καθε αρχη και δυσκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
παιδια καλη φοιτητικη ζωη στην Πατρα:clapup:θα περασετε σουπερ..αν και εζησα μονο ενα 6μηνο εκει μπορω να πω οτι ηταν παρα πολυ καλη εμπειρια και δεν βαρεθηκα τις εναλλακτικες που ειχα μιας και απο αθηνα πηγα σε μικροτερη πολη...φετος εκανα 10% και περασα τει αθηνας οποτε τελος η Πατρα για μενα..θα ερχομαι να βλεπω μονο τους φιλους που εκανα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Για πότε είπαμε οτι είναι η συνάντηση;;;
Κι εγώ μέσα!!!!!!:D:D

Αντε θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα δεχτώ και τους παπούδες:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τι λετε να ανοιγαμε ενα νεο τοπικ για να δουμε ποσοι ειμασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι γιατί όχι! ας το κάνει κάποιος!

ps δεν το κάνω γιατί έχω πρόβλημα με το pc και λατινικούς χαρακτήρες και δεν θέλω να κακοφαίνεται :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μας θεωρούν παππούδια...:redface:

Κάτω ο ρατσισμός των παλιών φοιτητών
:boxing: :drunk: :teasing: :kissing:


μην μασάς,θα πάμε στα μουλωχτά και θα τους κοιτάμε από μακρυά.

θα κοιτάνε δεξιά-αριστερά και θα ψάχνουν και εμείς θα γελάμε εις βάρος τους:teasing:



λοιπόν για τις συμμετοχές παένουμε εδώ.....
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=66095


παλιοψάρακλες8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top