Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

MAKARIOS

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?απο ζαρουχλεικα στο κεντρο με τα ποδια ποσο ειναι?γιατι λεω οταν κατεβω να το επιχειρησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_1985

Νεοφερμένος

Ο George_1985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια τελειωνω 6ο ετος στην πατρα τωρα σε σχολη μηχανικων η/υ κ πληροφορικης,οποτε οτι θελετε ρωτηστε κ θα σας πω αν μπορω!

μακαριε ζαρουχλεικα ειναι καπως μακρια απο το κεντρο με τα ποδια,δεν θυμαμαι καλα αλλα αν ειναι πολυ κοντα στα τει,δλδ πας με τα ποδια στα τει απο ζαρουχλεικα,τοτε ειναι λιγο δυσκολο να πας με τα ποδια στο κεντρο εως αδυνατο.Με λεωφοριο οποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδια τελειωνω 6ο ετος στην πατρα τωρα σε σχολη μηχανικων η/υ κ πληροφορικης,οποτε οτι θελετε ρωτηστε κ θα σας πω αν μπορω!
Έχουμε και δικό μας θέμα οι η/υ. Δες εδώ Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας:)
Πέρνα κι από 'κει να μας πεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_1985

Νεοφερμένος

Ο George_1985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οκ ρεβεκκα κ το εψαχνα, ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αθηνά32577

Νεοφερμένος

Η Αθηνά32577 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Βρήκα το ακόλουθο άρθρο σχετικά με τον φοιτητόκοσμο της Πάτρας στο fititis.gr και σκέφτηκα να το μοιραστώ με τους πρωροετείς..

:welcome: to Patras!


Τελείωσε μια κουραστική εβδομάδα,κατά την οποία
κανείς δεν πάτησε στην σχολή του,παρα μόνο στα εργαστήρια=ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ και έφτασε το Σαβ/κο...ώωωρεεεε γλέντια η μάλλον ώωωρεεεε γέλια!!!
Γεροκωστοπούλου στην Πάτρα σημαίνει ότι Εξάρχεια στην Αθήνα,ότι πλατεία Ναυαρίνου στην Θεσ/κη...του φοιτητή το κάγκελο κοινώς!!!Ότι καρυδιάς καρύδι θές,you can find it here!
Τί εννοώ;Διάβασε παρακάτω και θα καταλάβεις!

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1

Πρωτοετής,ετών 18(male):
Παντελονάκι σένιο,πουκάμισο που μου πήρε δώρο η μαμά,παπουτσάκι...ότι φοριέται περισσότερο και μαλλί κοκκαλομένο απο τα 2 βαζάκια ζελέ που έχουν πάνω!
Στόχος:Να φανώ όσο το δυνατόν μεγαλύτερος,να είμαι cool για να κάνω εντύπωση και να ρίξω γκόμενα επειγόντως γιατί έτσι το είχα φανταστεί απο το σχολείο!!!
Στέκι:Όπου κάτσει ή μάλλον όπου έχει περισσότερες γυναίκες.
Ιδεολογία:Πέρασα επιτέλους και έπιασα τον Θεό απο τ'**χίδια (μετά συγχωρήσεως)!!!

Πρωτοετής,ετών 18(female):
Ντύσιμο εξ'ολοκλήρου απο ZARA,τακούνια γιατι πρέπει να φαίνομαι πιο ψηλή και μαλλί με ανταύγες που τις έκανα 1 μέρα πριν έρθω στην Πάτρα.
Στόχος:Να αποσπάσω τα ανδικά βλέμματα,κατα προτίμηση των κατα 2 ή 3 χρόνων μεγαλύτερών μου και να γνωρίσω όσο το δυνατόν περισσότερα άτομα για να το πώ στις φίλες που άφησα πίσω και να σκάσουν απο την ζήλεια τους!!!
Στέκι:Όπου έχω ακούσει τις πρώτες μέρες στην σχολή πως είναι trendy!!!
Ιδεολογία:Τώρα έχω δικό μου σπίτι...επιτέλους θα κοιμάμαι με το αγόρι μου. ''Είναι όλα όπως τα περιέγραφε το Cosmopolitan''!!!

Τους διακρίνεις:Απο τον πανικό και και την ασταμάτητη φασαρία που προκαλλούν σε όποιο μαγαζί και να κάτσουν (βγαίνουν πάντα όλη η σχολή μαζί) και απο τα ξερατά που ρίχνουν έξω απο τα club λίγο αργότερα απο τις 3.00 τα ξημερώματα,ποτίζοντας το έδαφος με Τequila και Johnnie Walker!!!


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2

Είμαι χύμα και το δείχνω(unisex):
Παντελόνι βρώμικο Diesel,Levi's,Replay...οτιδήποτε με καμπάνα.Εναλλακτική λύση αποτελεί το κοτλέ ψιλοφαρδύ ή το capri ανάλογα με την εποχή!!!Μπλούζα με στάμπα εξωγήινους η λογότυπα αλλά Νάιδας (ο γνωστός απο το bar).
Παπουτσάκι Adidas,Puma,Nike,Emerica...οτιδήποτε σε flat σχέδιο!
Μαλλί out of bed look(επιμελώς ατιμέλητο,κατα Ελευθερουδάκη),με ντεκαπάζ και ανταύγεια σε extreme αποχρώσεις ή rasta ή μοϊκάνα,αλλα beckham!Τον τελευταίο καιρό παίζει πολύ και το:'φράτζα μπροστά,χαίτη πίσω' style.
Στόχος:Να το παίζω τρελαμένος,να μιλάω ανάποδα,να ακούω progressive ή underground μουσική και να πάω το καλοκαίρι στο cavo paradiso!!!
Στέκι:Έξω απο την είσοδο του μαγαζιού που αράζουν και άλλοι σαν κι εμένα!!!
Ιδεολογία:Βλέπω πολύ πιο μπροστά απ'όλους τους άλλους...ίσως γιατι οι άλλοι δεν πίνουν αυτά που πίνω εγώ (και δεν εννοώ αλκοόλ)!!!

Τους διακρίνεις:Μόνο απο τους υπολοιπούς,γιατι μεταξύ τους είναι ολόιδιοι!!!


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3

Όι φίλοι με φωνάζουν Γκλέτσο(male)!!!!:
Παντελονάκι υφασμάτινο με πιέτα,που φτάνει μέχρι τον αφαλό,(κατα προτίμιση μαύρο).Πουκάμισο άσπρο μέσα απο το παντελόνι για να φαίνεται η αγκράφα στην ζώνη.
Παπουτσάκι λουστρίνι κατσαριδοκτόνο και απο μέσα άσπρη κάλτσα αθλητική.Μαλλί βρεγμένο με φορά προς τα πίσω και φαβορίτα αλλα Νότης!
Στόχος:Να περάσω κανένα μάθημα γιατι χρωστάω τα κερατά μου και είμαι 3 χρόνια επί πτυχείο!!!Να τα ρίξω σε κανένα πιπίνι για να το παίξω ιστορία στα φιλαράκια μου και την επόμενη φορά που θα βγώ να βάλω λίγο αποσμητικό,γιατί βρωμάνε οι μασχάλες μου!!!
Στέκι:Όπου παίζει μπουζουκάκι ή σε κανένα bar με 'χαμηλό φωτισμό'!!!
Ιδεολογία:Οι γυναίκες με γουστάρουν επειδή έχω τρίχα σαν αρκούδι!!!Φίλε έφυγε ο Στράτος κτλ

Οι φίλοι μου με φωνάζουν...να πάω απο το σπίτι τους(female):
Mαύρο μακρύ φόρεμα με βαθύ ντεκολτέ (πολύ βαθύ)
με έξω το πόδι μέχρι το κρίσιμο σημείο,έξω ο αφαλός,εξω η πλάτη μέχρι τους 'δίδυμους πύργους'...εξω όλα γενικά (είναι το λεγόμενο ξέ**λο)!!!Παπούτσι γόβα στιλέτο ή κάτι με όσο το δυνατόν περισσότερους πάτους για να αγγίξει το 1.65 Μαλλί κατακόκκινο ή πλατινέ και πρόσωπο σοβατισμένο με σπάτουλα!!!!
Στόχος:Να θυμηθώ να ξυπνήσω αύριο.Να μην κάνω sex πρίν απο τις 2 πρώτες ώρες του πρώτου ραντεβού,γιατι θα με περάσουν για εύκολη.Να διαβάσω το εγχειρίδιο της τηλεόρασης για να μάθω πως ανοίγει και....να μάθω πόσες γωνίες έχει ένα τρίγωνο!!!BOINGGG
Στέκι:Όπου με βγάλουν...παντου πάω!!!
Ιδεολογία:.........Να πάρω την βοήθεια του κοινού;

Tους διακρίνεις:Απο την ευφράδια λόγου,απο τα άπειρα μπινελίκια που εξαμολύουν σε χρόνο dt
και απο το άρωμα 'σανέλ ντε πατσουλί' που συνήθως φοράνε (για τον Γκλέτσο πάει η 'Μυρτό' με άρωμα λεμόνι)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Lol, πρεπει να ειναι το πιο ακυρο αρθρο ομως που εχω διαβάσει στη ζωή μου...-_-

Ποιο trendoulo το εγραψε? :P
Τι σχεση εχει η Γερωκοστοπούλου και η Ναυαρινου με τα Εξάρχεια?
Απο πότε ο κόσμος χωριζοταν σε αυτες τις τελειωμενες κατηγοριες?
Ειδικά οι 2 τελευταιες δεν καν αρκετες για να ονομαζονται κατηγορίες...
Πραγματικα δεν μπορουσε να πεσει περισσότερο έξω... :P Αν ηταν ολοι χαζοtrendoula, π^&^&νες ή υβριδια παππου-φοιτητη τοτε θα ειχε ερθει το τελος του κοσμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.

Αθηνά32577

Νεοφερμένος

Η Αθηνά32577 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μην πυροβολείτε τον αγγελιοφόρο!!
Εγώ απλά δημοσιοποίησα αυτό το άρθρο γιατί μου φάνηκε αστείο..Συγγνώμη αν το θεωρείτε μ*****α..Λάθος μου..Το σβήνω..

pizza_dora,μένω στην Πάτρα και ξέρω λίγο-πολύ τι κόσμος κυκλοφορεί..Δεν ξέρω τι εστί Ναυαρίνου και Εξάρχεια,ξέρω όμως τι εστί Γεροκωστοπούλου..Δεν ισχυρίζομαι ότι όλοι είναι χαζοτρέντουλα,π******ς ή οτιδήποτε,αλλά έχω δει και αρκετούς τέτοιους μεταξύ άλλων (τόσο στη Γεροκωστοπούλου όσο και στην Αγ.Νικολάου)..

Συγγνώμη και πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
Εμένα μου άρεσε Αθηνά μου! Έλιωσα στο γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
ρε παιδες το νερο στην πατρα ειναι πόσιμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
ρε παιδες το νερο στην πατρα ειναι πόσιμο?

τι να σου πω...εγω οσες φορες ρωτησα δεν πηρα ξεκαθαρη απαντηση ..και ειχα ρωτησει καμποσους!παντως ξερω πολλους που πινουν εμφιαλωμενο νερο(ειμαι και γω σε αυτους)!η αληθεια ειναι οτι δεν νομιζω να εχει κατι αλλα μεχρι να παρω μια ξεκαθαρη απαντηση θα συνεχισω το εμφιαλωμενο!ετσι και αλλιως 1.5Ε η εξαδα κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Μην πυροβολείτε τον αγγελιοφόρο!!
Εγώ απλά δημοσιοποίησα αυτό το άρθρο γιατί μου φάνηκε αστείο..Συγγνώμη αν το θεωρείτε μ*****α..Λάθος μου..Το σβήνω..

pizza_dora,μένω στην Πάτρα και ξέρω λίγο-πολύ τι κόσμος κυκλοφορεί..Δεν ξέρω τι εστί Ναυαρίνου και Εξάρχεια,ξέρω όμως τι εστί Γεροκωστοπούλου..Δεν ισχυρίζομαι ότι όλοι είναι χαζοτρέντουλα,π******ς ή οτιδήποτε,αλλά έχω δει και αρκετούς τέτοιους μεταξύ άλλων (τόσο στη Γεροκωστοπούλου όσο και στην Αγ.Νικολάου)..

Συγγνώμη και πάλι


ειχε πλ πλακα καλε:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι όλα τα λεφτά είναι τα συμπεράσματα ειδικά αυτό το σανέλ ντε πατσουλί:lol::lol::lol:

φυσικά οι γενικεύσεις είναι κακό πράγμα αλλά σίγουρα υπάρχουν κάποιες πολύ συγκεκριμένες τάσεις που απλά διανθίζοντε αλλά παραμένουν τάσεις...

το νερό απλά είναι λίγο "βαρύ" και έχει λίγα άλατα παραπάνω,εγώ που πίνω πάντως από την βρύση δεν έχω πάθει τίποτα,στην τελική και τα πλαστικά μπουκάλια που μεταφέροντε μες στον καύσωνα και φυλάσοντε σε κάτι αποθήκες στη μέση του πουθενά είναι πιο υγιεινά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim91

Νεοφερμένος

Η dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τι να σου πω...εγω οσες φορες ρωτησα δεν πηρα ξεκαθαρη απαντηση ..και ειχα ρωτησει καμποσους!παντως ξερω πολλους που πινουν εμφιαλωμενο νερο(ειμαι και γω σε αυτους)!η αληθεια ειναι οτι δεν νομιζω να εχει κατι αλλα μεχρι να παρω μια ξεκαθαρη απαντηση θα συνεχισω το εμφιαλωμενο!ετσι και αλλιως 1.5Ε η εξαδα κανει...


Ποσιμο ειναι καλε το νερο στην Πατρα! :)
Σιγουρα, σας μιλαει Πατρινια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki4

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Εγώ τώρα μπαίνω 3ο έτος χημ. μηχ. θα έρθει κανείς??? Κάποιους άκουσα να ενδιαφέρονται γι' αυτό... Επίσης μένω ψηλαλώνια ότι βοήθεια θέλετε γενικά ρωτήστε!!!!
Άντε και καλές εγγραφές!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Εγώ τώρα μπαίνω 3ο έτος χημ. μηχ. θα έρθει κανείς??? Κάποιους άκουσα να ενδιαφέρονται γι' αυτό... Επίσης μένω ψηλαλώνια ότι βοήθεια θέλετε γενικά ρωτήστε!!!!
Άντε και καλές εγγραφές!!! :D
Να 'σαι καλά! Ευχαριστούμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Εγώ τώρα μπαίνω 3ο έτος χημ. μηχ. θα έρθει κανείς??? Κάποιους άκουσα να ενδιαφέρονται γι' αυτό... Επίσης μένω ψηλαλώνια ότι βοήθεια θέλετε γενικά ρωτήστε!!!!
Άντε και καλές εγγραφές!!! :D

αντε επιτελους καποιος απο ψηλα αλωνια...ειχα αρχισει να απελπιζομαι:)

να σε ρωτησω γενικα η περιοχη (μας πλεον:D) βολευει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
την δευτερα παω για εγγραφη και εχω καποιες αποριες
1)πως παω (ποιο λεωφοριο -μενω διπλα στο γηπεδο της παναχαικης και κοντα στο δρομο ελληνου στρατιώτη-)
2)για το τμημα των μηχαν. υπ. (ceid) πρεπει να σταματησω σε καποια συγκεκριμενη σταση?
3)χρειαζομαι ΜΟΝΟ αυτα που λεει η σχολη εδω για την εγγραφή μου ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
1) To 9 περνάει απο την ελληνος στρατιώτου. Απλως βρες μια στάση και οκ!
2) Ναι, πρεπει να σταματησεις σε συγκεκριμενη σταση μεσα στην πανεπιστημιουπολη. Τωρα ποια, θα σε γελασω...:P Ρωτα τον κόσμο γύρω σου στο λεωφορειο, καποιος μεγαλυτερος θα βρεθει που θα ξερει. Πεντε(στην ουσια 4) στασεις ειναι ολες και όλες. Και η τελευταια ειναι μονο ιατρικη, αρα μια απο τις 3 πρωτες θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top