Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
oντως η ρεββεκα εχει δικιο...:xixi::xixi:...!!! παιδια..καλα να'μαστε...και ελπιζω να τα πουμε ολοι μαζι στην πατρα....:D..(ασχετοοοο..βεβαια αλλα οκ:no1:)
καλα τα λες....να βγουν οι βασεις κ μετα οι θριαμβολογιες...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimator

Νεοφερμένος

Ο jimator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια και εγω μαλλον Πατρα ή Διοικηση επιχειρησεων ή Οικονομικο.Τι λετε να κανονισουμε ολοι μια συνταντηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Παιδια και εγω μαλλον Πατρα ή Διοικηση επιχειρησεων ή Οικονομικο.Τι λετε να κανονισουμε ολοι μια συνταντηση?
ναι ρε συ...κατσε με το καλο να περασουμε και κατι θα κανονισουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Αρχές Σεπτεμβρίου θα τα κανονίσουμε αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγώ είμαι 293 μόρια πάνω από Θεσσ/νίκη! αλλά τι να πω...μπορεί να περάσω Πάτρα, αν και δεν μου έχει κάτσει καλά στο μυαλό...:(
για ΗΜΜΥ / ΗΜΤΥ πάντως.

πείτε τπτ για τη ζωή εκεί ρε παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Γιατί καλέ δεν σου κάθεται καλά? Μια χαρά είναι η Πάτρα. Και η σχολή ημτυ μια από τις καλύτερες. Ο προγραμματιστής μου εκεί τέλειωσε και λέει τα καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
χαχαχαχα εννοώ ο καθηγητής που μου κάνει προγραμματισμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:P..το λες σαν εισαι ο ρομποτ!
ειπα κ εγω να το πω αλλα βαριομουν να γραψω.....:jumpy::jumpy::jumpy::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Κι εσύ τέκνον Βρούτε?!!!!!:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Levi

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μια συμβουλη απο μενα που θα παω 2ο ετος στην πατρα τωρα...
Για σπιτι οσο πιο νωρις μπορειτε, φευγουν!

Οχι πανω απο γουναρη αν ειστε αει ειναι πολυ πιο μακρυα απ οτι θα νομιζετε. Καλυτερες περιοχες για μενα απο Αγιας Σοφιας μεχρι Πλατεια Ολγας, ησυχια και κοντα στο κεντρο. Καλα ειναι και απο Ολγας μεχρι πλατεια Γεωργιου αλλα περισσοτερη φασαρια...επισης καλυτερα ειναι προς τα "πανω" Κορινθου για παραδειγμα.
(ξερω οτι ειναι αγνωστοι οι δρομοι αλλα θα μαθετε μολις πατε)

Επισης αλλες συμβουλες/προειδοποιησεις :
-Τα λεωφορεια ποτε δεν ειναι στην ωρα τους
-Να βρειτε σπιτι κοντα την πρωτη σταση του λεωφορειου, ειδικα τις πρωτες μερες γεμιζουν αμεσως (Κοντα στη φαβιερου ειναι η 1η σταση του 9 και κοντα στην Αγιου νικολαου του 6 και τα 2 πανε πανεπιστημιο με πιο συχνα δρομολογια το 6)
-Μην μπειτε στα ταξι "μεθυσμενος" κ "ανεμος" κοινως 84 κ 96 αντιστοιχα αν θυμαμαι καλα!:P

Γενικως η πατρα ειναι τελεια κ θα περασετε τελεια.......κουραγιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
-Να βρειτε σπιτι κοντα την πρωτη σταση του λεωφορειου, ειδικα τις πρωτες μερες γεμιζουν αμεσως (Κοντα στη φαβιερου ειναι η 1η σταση του 9 και κοντα στην Αγιου νικολαου του 6 και τα 2 πανε πανεπιστημιο με πιο συχνα δρομολογια το 6)
Δεν ειναι λογος αυτος για να μεινεις τοοοοσο κεντρο (για το 6 παντα). Οκ, θα χρειαστει να περπατας 10-15 λεπτα το πρωι τις πρωτες μερες για να πας στην πρωτη σταση αν μεινεις λιγακι πιο εξω, αλλα τον υπολοιπο καιρο γλιτωνεις την φασαρια του κεντρου.

-Μην μπειτε στα ταξι "μεθυσμενος" κ "ανεμος" κοινως 84 κ 96 αντιστοιχα αν θυμαμαι καλα!:P
Εγω θα παω 3ο ετος και δεν τα ηξερα αυτα:P
Τι μαθαινει κανεις.......:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Levi

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γι αυτο ειπα κοντα στη Νικολαου, πχ Κολοκοτρωνη που ειναι 5 λεπτα με τα ποδια...

Οσο ζει κανεις μαθαινει, τι αλλο μπορεις να κανεις στι μιναρουπολη που μπλεξαμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
παιδια πηγα πατρα κ νοικιασα σπιτι στην αγια σοφια....καλα η πατρα δεν παιζεται σαν πολη ....κ αφηστε τις θεσσαλονικες κ τις αθηνες να κουρευονται....c ya there!!!:P
-----------------------------------------
Κι εσύ τέκνον Βρούτε?!!!!!:'(:P
πλακιτσα!!!:lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
Καλωσόρισες στην πόλη μου...και στην παλιά μου γειτονιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Καλωσόρισες στην πόλη μου...και στην παλιά μου γειτονιά! :)
ευχαριστω:Pαετοραχης λεγετε η οδος...εσυ σε ποια σχοκη εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
Τμήμα Μαθηματικών στο ομώνυμο Πανεπιστήμιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Τμήμα Μαθηματικών στο ομώνυμο Πανεπιστήμιο
ωραια.....καλα ρε συ η πατρα σαρωνει...τα λεμε εκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
ωραια.....καλα ρε συ η πατρα σαρωνει...τα λεμε εκει..
Αφού σε εντυπωσίασε η πόλη σημαίνει πως μάλλον θα έχεις εκεί καλή διαμονή.
Όμως υπερβάλλουμε καμμιά φορά αλλά σε αυτη την περίπτωση δεν είναι κάτι το κακό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top