Φοιτητική ζωή στην Πάτρα (tips)

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.
Έχουμε και στην Πάτρα.
Λογικό, κάπου πρέπει να πλένετε τα «άπλυτά» σας, είναι και πολλά…

Υ.Γ Τώρα για να απαντήσω και σοβαρά, εγώ δεν πολύ νιώθω άνετα να πλύνω τα ρούχα μου στο ίδιο πλυντήριο που πλένουν και άλλοι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λογικό, κάπου πρέπει να πλένετε τα «άπλυτά» σας, είναι και πολλά…
:ropalo:

Υ.Γ Τώρα για να απαντήσω και σοβαρά, εγώ δεν πολύ νιώθω άνετα να πλύνω τα ρούχα μου στο ίδιο πλυντήριο που πλένουν και άλλοι.
Το ακούω… Αλλά σε ανάγκη το κάνεις.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ξέρω απ΄ οτι βλεπω εχει απενεργοποιησει τον λογαριασμο της @Joji διαφώτισε μας
Το Μπριζολάκι είναι καλά! Μιλάμε. Όντως έκλεισε τον λογαριασμό της και μου είπε ότι δεν ξέρει αν θα επιστρέψει. Αυτά!
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Το Μπριζολάκι είναι καλά! Μιλάμε. Όντως έκλεισε τον λογαριασμό της και μου είπε ότι δεν ξέρει αν θα επιστρέψει. Αυτά!
Πάει το χάσαμε και το κορίτσι!
Πως και έτσι; Τσακώθηκε με κάποιον;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Για κοίτα εδώ, έχει πολλά στις περιοχές που αναφέρατε πάνω.
 

Βασιλης1234

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πηγαίνετε Ρίο και πάρτε ένα παπί και είστε κομπλέ σε 10 λεπτά είστε κέντρο εγώ αυτό έχω κανει
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.

Βασιλης1234

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αυτό είναι όντως το καλύτερο.. Το σκέφτηκα για αργότερα όμως , να μάθω πρώτα την Πάτρα
Εμενα παντως με βολευει φουλ γιατι το τμημα που σπουδαζω ειναι στο ριο ετσι και αλλιως. Και οταν ειναι για εξοδο καβαλαω μηχανακι και εφυγα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πλακα κανεις τωρα! Γιατι, που, πως, πότε??? :(
Πάει το χάσαμε και το κορίτσι!
Πως και έτσι; Τσακώθηκε με κάποιον;
Προσωπικοί λόγοι, δεν γνωρίζω. Και εγώ στεναχωρήθηκα αλλά προτιμώ να βρίσκεται αλλού και να είναι καλά, παρά εδώ και να μην είναι. Η συνεισφορά της στο φόρουμ μέχρι τώρα είναι αισθητή, όπως και να ‘χει.
 

depylop

Νεοφερμένος

Η depylop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Υπάρχει κάποιος που να ξέρει ιδιώτες με σπίτι για φοιτητή Κέντρο Πάτρα γιατί με μεσίτη πάει πολλά?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top