Φοιτητική ζωή στην Πάτρα (tips)

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ξέρετε τίποτα «εναλλακτικά» μαγαζάκια στην Πάτρα πχ τύπου secondhand μαγαζιά, ειτε για ρούχα, βιβλία κτλ;
ειναι ένα γνωστο που πουλάει δίσκους αλλά δεν έχω ιδέα πού είναι, δεν έχω πάει ακόμα πατρα :/
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ειναι ένα γνωστο που πουλάει δίσκους αλλά δεν έχω ιδέα πού είναι, δεν έχω πάει ακόμα πατρα :/
Joe records

τα εναλλακτικα εγω παντως τα κανω gatekeeping whooops . Καλο ειναι να ανακαλυπτουμε μονοι μερη
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Joe records

τα εναλλακτικα εγω παντως τα κανω gatekeeping whooops . Καλο ειναι να ανακαλυπτουμε μονοι μερη
Λολ,για λίγες μέρες θα είμαι εκεί, δεν έχω τόσο χρόνο και οι φίλοι μου είναι νέοι φοιτητές εκει :upside: Κρίμα και ήλπιζα να προτείνεις τίποτα.
 

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Λολ,για λίγες μέρες θα είμαι εκεί, δεν έχω τόσο χρόνο και οι φίλοι μου είναι νέοι φοιτητές εκει :upside: Κρίμα και ήλπιζα να προτείνεις τίποτα.
νομίζω τα πιο αλτ ειναι Ηφαίστου και γεροκωστοπουλου ψηλά. άμα λεω βλακειες διορθώστε πλιζ
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάλληλο θρεντ για την συγκεκριμένη ερώτηση, αλλά ξέρει κανείς αν το ΚΤΕΛ και το αστικό δέχονται να πάρεις μισό εισιτήριο εφόσον τους δείξεις την ηλεκτρονική επισκόπηση του πάσου; (αφού δεν έχει εκδοθεί ακόμα)
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
και να τρώνε μπριζολάκια ή μπριζόλες μεγάλες; :cool:
Ο,τι αγαπανε !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάλληλο θρεντ για την συγκεκριμένη ερώτηση, αλλά ξέρει κανείς αν το ΚΤΕΛ και το αστικό δέχονται να πάρεις μισό εισιτήριο εφόσον τους δείξεις την ηλεκτρονική επισκόπηση του πάσου; (αφού δεν έχει εκδοθεί ακόμα)
Δειξε καλυτερα βεβαιωση σπουδων γτ δεν εχει εγκριθει ακομα το πασο αρα δεν εχεις παρει με σιγουρια αριθμο
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ζητα την αλλιως μπες progress με το upnet id και κανε αιτηση πιστοποιητικου
το έχω κάνει και μου βγάζει ότι το αίτημα είναι ολοκληρωμένο, αλλά δεν μου το έχουν στείλει. Απ'οτι κατάλαβα από τις οδηγίες του προγκρες, μάλλον πρέπει να πάω στην γραμματεία να το πάρω;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
το έχω κάνει και μου βγάζει ότι το αίτημα είναι ολοκληρωμένο, αλλά δεν μου το έχουν στείλει. Απ'οτι κατάλαβα από τις οδηγίες του προγκρες, μάλλον πρέπει να πάω στην γραμματεία να το πάρω;
Οχιιι , στειλε μειλ με τα στοιχεια σου (ονομα επωνυμο ΑΜ) και πες τους οτι εχεις αιτηθει πιστοποιητικο ενεργου φοιτητη ή σπουδων , οπως το λεει το προγκρεσς. Και θα στο στειλουν
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Οχιιι , στειλε μειλ με τα στοιχεια σου (ονομα επωνυμο ΑΜ) και πες τους οτι εχεις αιτηθει πιστοποιητικο ενεργου φοιτητη ή σπουδων , οπως το λεει το προγκρεσς. Και θα στο στειλουν
αχ ωραία, το έστειλα και θα δούμε. Σ'ευχαριστώ πολύ μπριζολάκι<3
 

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάλληλο θρεντ για την συγκεκριμένη ερώτηση, αλλά ξέρει κανείς αν το ΚΤΕΛ και το αστικό δέχονται να πάρεις μισό εισιτήριο εφόσον τους δείξεις την ηλεκτρονική επισκόπηση του πάσου; (αφού δεν έχει εκδοθεί ακόμα)
Κανονικά μπορείς να δείξεις την βεβαίωση σπουδών αλλά εγώ, επειδή δεν μου έχει έρθει ούτε αυτή ακόμα ,δείχνω την αίτηση προεγγραφης κ μου κόβουν μισό εισιτήριο.
 

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπορεί να μου στείλει κάποιος την τοποθεσία για να βγάλω μηνιαίο εισητηριο για το λεωφορείο στην Πάτρα;
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

Matenma

Νεοφερμένος

Η Matenma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μια ερωτηση πως βρισκεις σπιτι στην πατρα;; Οι τιμες ειναι στο θεο. Γνωριζει κανεις κατι για σπιτι κοντα κεντρο; να ειναι αξιοπρεπες και βιωσιμο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top