Φοιτητική ζωή στην Ξάνθη

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Don25

Νεοφερμένος

Ο Don25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Don25

Νεοφερμένος

Ο Don25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Από Ξάνθη είμαι οπότε ακου
Ούτε τρομερό κρύο έχουμε, απλά έχουμε βορια, ούτε ψωφια είναι
Εχει φοιτητές εννοείται, και υπάρχουν κ στέκια που έγιναν φοιτητικά ενώ πριν ήταν μαθητικά
πχ το Λόλα κτλ

Επίσης ναι χιονίζει, όχι πάντα το ίδιο αλλά συνήθως Μάρτιο στρώνει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εχει καλα ενοικια..φαγητο.. κλαμπακια?
Ναι στο φαγητό
Κομπλέ στο ενοίκιο, έχει κ με 200 ξερω γω
Κλαμπακια, έχει το Λόλα που έγινε φοιτητικό, το μικρό που είναι μπαρ περισσότερο, και κάτι άλλα άλλης ποιότητας, κ το μαι κλαμπ που είναι μεγάλο κλαμπ καλοκαιρινό λίγο εκτός πόλης,
Η αλήθεια είναι πως όταν ήμουν εγω λύκειο είχε περισσότερα, αλλά τώρα τελευταία 5 χρόνια έγιναν όλα μεζεδοπωλεία κ τέτοια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top