Φοιτητική ζωή στην Λάρισα

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τότε σε τι αναφέρεαι;
Θα σου κανω μια απλη ερωτηση: Εσυ ενα χρονο που εισαι στη Λαρισα μονο σε σκυλαδικα και κλαμπς πας?? Αν, ναι τοτε μαλλον πρεπει να ψαχτεις καλυτερα!! Μπορω να σου πω διαφορα μαγαζια για νυχτερινη διασκεδαση, που δεν ειναι ουτε σκυλαδικα, ουτε κλαμπς, αλλα θα μας παρει 2 μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xionath

Νεοφερμένος

Η xionath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πεστα Κωνσταντινεεεεεε!!! παλιε μου συμμαθητη!!!!;) η πολη μας ειναι τελεια!! και εχει πολλες διεξοδους!! σας μιλαει φοιτητρια που δεν ηθελε να φυγει απο την Λαρισα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ΧΑΛΙΑ ειναι.....................δε μου αρεσε καθολου!!!!!!!και πανακριβη ειναι και δεν εχει να βγεις και μια τρυπα ειναι και ολοι εχουν ενα τουπε του στυλ εμεις ειμαστε καλυτεροι απο εσας τους Αθηναιους!!αλλα οταν εχουν να κατεβουν Αθηνα κανουν λες κι εχουν να πανε στη ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ !!ουστ !!!απο τοτε που εφυγα απο 'κει αλλαξε η διαθεση μου!!!!!!!!!!!μονο που σκεφτομαι οτι πρεπει να ξαναπαω για να ξεγραφτω απο τη σχολη αναγουλιαζω!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σιγά ρε πρωτευουσιάνοι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ΧΑΛΙΑ ειναι... μια τρυπα ειναι οταν κατεβουν Αθηνα κανουν λες κι εχουν να πανε στη ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ !!ουστ !!!!!!!!!!
Η εσύ έχεις το τουπέ,ή ξεσπάς λόγω Λαρισαίου.Σε συγχωρώ μόνο αν είναι το δεύτερο.

On topic:Τι θετικό έχει η Λάρισα;Μα φυσικά το ότι είναι κοντά στα Τρίκαλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Σιγά ρε πρωτευουσιάνοι...:whistle:

να κι αλλος!!!:Dτόσο κακο είναι να εισαι Αθηναιος;;;;δε μπορω να το καταλαβω!!!:hmm:λες κι εχουμε χολερα κανουν ολοι της επαρχιας....επισης νομιζω ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει μια γνωμη,αν μου επιτρεπεις..κι ο,τι λεω δε το λεω ετσι...εχω ζησει στη Λαρισα οποτε μπορω να εκφερω γνωμη στο topic..:)
Η εσύ έχεις το τουπέ,ή ξεσπάς λόγω Λαρισαίου.Σε συγχωρώ μόνο αν είναι το δεύτερο.

On topic:Τι θετικό έχει η Λάρισα;Μα φυσικά το ότι είναι κοντά στα Τρίκαλα!:D
ούτε το ένα,ούτε το αλλο...
η εκφραση προσωπικης γνωμης συνεπαγεται με τουπε;συγγνωμη αλλα την αληθεια ειπα..Μα δε γινεται να ειναι αρεστη σε ολους η Λαρισα!και με αφορμη το σχολιο σου να αναφερω πως ολοι οι Θεσσαλοι ανταγωνιζονται μεταξυ τους ποιοι ειναι οι καλυτεροι!εδω ταιριαζει το τουπε.......και αν διαβασες προσεχτικα δε χαρακτηρισα τους Λαρισαιους ως ατομα αλλα τη Λαρισα και τη φοιτητικη ζωη της..το οτι οι Λαρισαιοι εχουν τουπε απεναντι στην Αθηνα ειναι γεγονος...το ζουσα καθε μερα.και δεν ανεφερα καν τα υβριστικα σχολια που λενε για ΄μας χωρις λογο απλα και μονο για να νιωθουν καλυτερα!!!επιμενω πως ειναι χαλια,συμφωνα με τα δικα μου γουστα και σε συγκριση με τη ζωη στην Αθηνα.....τί να κανουμε τωρα...δε γινεται να αρεσει σε ολους.Όπως κι η Αθηνα δε γινεται να αρεσει σε ολους.;).......και ναι προτιμω τα Τρικαλα!(εχω παει κι εκει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
να κι αλλος!!!:Dτόσο κακο είναι να εισαι Αθηναιος;;;;δε μπορω να το καταλαβω!!!:hmm:λες κι εχουμε χολερα κανουν ολοι της επαρχιας....επισης νομιζω ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει μια γνωμη,αν μου επιτρεπεις..κι ο,τι λεω δε το λεω ετσι...εχω ζησει στη Λαρισα οποτε μπορω να εκφερω γνωμη στο topic..:)

Εγώ δεν είμαι από τη Λάρισα ούτε έχω κάτι με τους Αθηναίους.Φυσικά και ο καθένας μπορεί να εκφέρει την άποψη του αλλά όταν το κάνει πρέπει να φροντίζει να ναι κάπως πιο κόσμιος.Μη τσουβαλιάζεις όλη την επαρχία επειδή εσύ δε πέρασες καλά.


Και δεν έχουν μόνο οι επαρχιώτες θέμα με τους Αθηναίους αλλά και οι Αθηναίοι με αυτούς πολλές φορές;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Φυσικά και ο καθένας μπορεί να εκφέρει την άποψη του αλλά όταν το κάνει πρέπει να φροντίζει να ναι κάπως πιο κόσμιος.
Αν και δεν εγραψα κατι με κακη προθεση ζητω συγγνωμη αν εθιξα καποιον με το λογο μου και γενικα με τη διατυπωση μου πανω στο θεμα.:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αν καποιος απο εσας μενει στην λαρισα ή γνωριζει μπορειτε να με ενημερωσετε για το αν τα καναλια της τηλεορασης λειτουργουν χωρις συστημα degea?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Mεχρι στιγμης λειτουργουν και χωρις αποκωδικοποιητη, παρολο που εχει ερθει το ψηφιακο σημα στη Λαρισα!! Τωρα αυτο δεν ξερω μεχρι ποτε θα ειναι εφικτο, αλλα αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει κανενα προβλημα...

Μαρια: Πρωτα απ'ολα, μαλλονησουν απο τις φοιτητριες που εκλαιγε τη μοιρα τους που περασε επαρχια και δε θελησε να ψαχτει!! Η Λαρισα δεν ειναι μικρη πολη (ελεος δηλαδη, ακους εκει τρυπα), αλλα φυσικα σε μεγεθος δε συγκρινεται με την Αθηνα... Εχει πολλα μερη να βγεις: κεντρο, φρουριο, νεαπολη, προφητη Ηλια και επιλογες για ΟΛΑ τα γουστα!! Ο κοσμος της ξερει να περναει καλα και με καθε ευκαιρια θα βγει εξω να διασκεδασει... Και ολα αυτα στα λεει ενας ανθρωπος που εζησε 18,5 χρονια στη Λαρισα (τωρα ειμαι φοιτητης:)) και δεν τρεφει καμια ιδιαιτερη συμπαθεια για τον τοπο καταγωγης του!! Οσο για τους Λαρισαιους, εδω θα συμφωνησω, οι περισσοτεροι απο αυτους εχουν ενα τουπε και ενα ψευτοστυλακι, αλλα αυτο εχει να κανει κυριως με το φαινομενο του νεοπλουτισμου... Και τελος, αν σου φαινοταν η Λαρισα τρυπα, τα Τρικαλα θα επρεπε να ηταν μια καρφιτσα για σενα:P!!

Αυτα, με απολυτη αντικειμενικοτητα, για να ξερουμε πανω κατω τι λεμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εχω τοσες αποριες για τη Λαρισα και δυστυχως πρεπει αρκετες να τις λυσω συντομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εχω τοσες αποριες για τη Λαρισα και δυστυχως πρεπει αρκετες να τις λυσω συντομα :P

ειπαμε ο,τι θες τηλεφωνο ή και οταν ερθεις σε κανω ενα mini tour:D:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ειπαμε ο,τι θες τηλεφωνο ή και οταν ερθεις σε κανω ενα mini tour:D:P;)
το την εννοειται...αλλα πρεπει να βρω φροντιστηριο για ιταλικα και συντομα μην χασω την χρονια,γυμναστηριο (αυτα τα 2 οσο πιο κοντα σπιτι μου καλυτερα) πρεπει να μαθω 2-3 αστικα για αρχη οπως με ποιο θα μπω στη Λαρισα απο εκει που θα με αφησει το κτελ..επισης μαγαζι για να κανω συνδεση ιντερνετ και αλλα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχω μια απορία όλη την χρονιά...η δημοτική βιβλιοθήκη που βρίσκεται?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Έχω μια απορία όλη την χρονιά...η δημοτική βιβλιοθήκη που βρίσκεται?:worry:

και γω το ψάχνω καιρό αυτό στην δική μου πόλη, αλλά δεν την εχω βρει ένα χρόνο, οπότε μην νοιώθεις παράξενα, στην Λάρισα σπουδάζεις άλλωστε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Έλα ρε μαλάκα!Στο Χατζηγιάννειο είναι!(Εκεί που έκανε την παράσταση η θεατρική ομάδα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έλα ρε μαλάκα!Στο Χατζηγιάννειο είναι!(Εκεί που έκανε την παράσταση η θεατρική ομάδα!)
έλειπα εκείνη την μέρα ρε:/: που κοντά είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Παίρνεις τη Ρούσβελτ τέρμα κάτω.Η Ρούσβελτ ξέρεις ποια είναι,ναι;Εκεί που είναι το Prego,το Quick κλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Στην παπακυριαζή έχει βιβλιοθήκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top