Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

ΕΛΛΗ*

Νεοφερμένος

Η ΕΛΛΗ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Mην το σκεφτεσαι μονιμα μπορει να σου κατσει καμια δουλεια στο πρωτο εξαμηνο και να βολεψει να συγκατοικησεις

Το εύχομαι αν και δεν το βλέπω ..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Το εύχομαι αν και δεν το βλέπω ..:whistle:
Mην απελπιζεσαι και εγω με το που εγκατασταθω θα αρχισω να ψαχνω για δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Συμφέρει με τρένο;
Το πρωινό του τρένου είναι 12Ε και διαρκεί 5 ώρες το ταξίδι,το βραδινό κοστίζει κάπου στα 6 με 8(δεν θυμάμαι ακριβώς). Προσωπικά αν ήμουν απο Θεσσαλονίκη θα προτιμούσα τα ΚΤΕΛ φυσικά σε 3 ώρες να έχω φτάσει στην πόλη μου με την άνεσή μου και να μην κάνω 5 με το τρένο. Πάντως εγώ που έκανα σπαστό δρομολόγιο για τον τόπο διαμονής μου μου έκαναν έκπτωση 50% για Θεσσαλονίκη και οι 3 ώρες με τον ύπνο και τα συναφή πέρασαν γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
πηγα σημερα να βρω σπιτι στξμ κομοτηνη εειδα 5 6 αλλα τελικα κατεληξα σε ενα 3ο οοφο χωρις ανσασερ και κοινοχρηστα.το νερο το πληρωνει ο ιδιοκτητης ο οποιος ειναι εξαιρετικος.το <<προβλημα ειναι οτι ειναι μικρο αλλα ταυτοζρονα ανετο καθως ειναι ενιαιος χωρος και ειναι καπως εξω δλδ βγαινοντας απο τ σπιτι αντικρυζω μια τεραστια ταρατσα πολυ περιποιημεΗ οπου μπορω να κατσω.μου εδωσε και καποια επιπλα και πληρωνω 230 ευρω .Δεν μπορουσα να μην τ κλεισω γιατι δεν θα εβρισκα τοσα σε καλη τιμη.Ειμαι κεντρο και πρεπει να παιρνω αστικο για να παω στην σχολη.
Η πολη μου αρεσε απλα δεν μπορεσα να τν δω καλα γτ ειχα το αγχος του σπιτιου
Απο φοιτητικη ζωη εχω ακουσει καλα λογια
Το καλο ειναι οτι περασε και μια φιλη μου αλλα κοινωνικη διοικηση και αυτη ειναι κοντα στο πανεπιστημιο παντως θα ειναι πολυ ευκολο πιστευω και ευχομαι να προσαρμοστουμε και να γνωρισουμε ατομα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά ! Πέρασα στο τμήμα Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης - Κοινωνικής Διοίκησης με 14600 μόρια και σειρά επιτυχίας 35 γενική σειρά. Υπάρχει κάποιος/κάποια συμφοιτήτης / συμφοιτήτρια ; Συγχαρητήρια σε όλους !!!

Συγχαρητηρια!!!:)

Φοιτω και γω στο συγκεκριμενο τμημα αλλα ειμαι στο 2ο ετος τωρα!
Αν εχεις καμια απορια σχετικα με τα μαθηματα και γενικα με το τμημα μας, θα χαρω να σε βοηθησω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΛΛΗ*

Νεοφερμένος

Η ΕΛΛΗ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!!!:)

Φοιτω και γω στο συγκεκριμενο τμημα αλλα ειμαι στο 2ο ετος τωρα!
Αν εχεις καμια απορια σχετικα με τα μαθηματα και γενικα με το τμημα μας, θα χαρω να σε βοηθησω!:)
Χρύσα ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια και για τη πρόθεση σου ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Συζητούσα με έναν φίλο μου για Κομοτηνή που θα πάω, και είχαμε την εξής (χαζή) απορία:
Στη Θεσσαλονίκη, είσαι σε μια καφετέρια και κατα λάθος κάποιος σπάει ενα ποτήρι. Κλασσικά όλο το μαγαζί χειροκροτάει (και φωνάει «μπράβο», «ωραίος» κλπ αλλά για πλάκα εννοείται)
Στην Κομοτηνή το έχουν αυτό ή θα παρεξηγηθεί κάποιος και θα με χώσει κανένα μπουκέτο;
Στην Αθήνα πχ δε το έχουν αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Συζητούσα με έναν φίλο μου για Κομοτηνή που θα πάω, και είχαμε την εξής (χαζή) απορία:
Στη Θεσσαλονίκη, είσαι σε μια καφετέρια και κατα λάθος κάποιος σπάει ενα ποτήρι. Κλασσικά όλο το μαγαζί χειροκροτάει (και φωνάει «μπράβο», «ωραίος» κλπ αλλά για πλάκα εννοείται)
Στην Κομοτηνή το έχουν αυτό ή θα παρεξηγηθεί κάποιος και θα με χώσει κανένα μπουκέτο;
Στην Αθήνα πχ δε το έχουν αυτό.
Aπο λαρισα και πανω αυτα ισχυουν αραξε, χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KouTaVi

Νεοφερμένος

Η KouTaVi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά ! Πέρασα στο τμήμα Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης - Κοινωνικής Διοίκησης με 14600 μόρια και σειρά επιτυχίας 35 γενική σειρά. Υπάρχει κάποιος/κάποια συμφοιτήτης / συμφοιτήτρια ; Συγχαρητήρια σε όλους !!!

Γεια σου συμφοιτήτριαααααααααααααα! :D


Όλοι μου λένε ότι είναι χάλια και έχω πελαγώσει ..:worry:

μια από τα ίδια ρε 'σύ...:/

πηγα σημερα να βρω σπιτι στξμ κομοτηνη εειδα 5 6 αλλα τελικα κατεληξα σε ενα 3ο οοφο χωρις ανσασερ και κοινοχρηστα.το νερο το πληρωνει ο ιδιοκτητης ο οποιος ειναι εξαιρετικος.το <<προβλημα ειναι οτι ειναι μικρο αλλα ταυτοζρονα ανετο καθως ειναι ενιαιος χωρος και ειναι καπως εξω δλδ βγαινοντας απο τ σπιτι αντικρυζω μια τεραστια ταρατσα πολυ περιποιημεΗ οπου μπορω να κατσω.μου εδωσε και καποια επιπλα και πληρωνω 230 ευρω .Δεν μπορουσα να μην τ κλεισω γιατι δεν θα εβρισκα τοσα σε καλη τιμη.Ειμαι κεντρο και πρεπει να παιρνω αστικο για να παω στην σχολη.
Η πολη μου αρεσε απλα δεν μπορεσα να τν δω καλα γτ ειχα το αγχος του σπιτιου
Απο φοιτητικη ζωη εχω ακουσει καλα λογια
Το καλο ειναι οτι περασε και μια φιλη μου αλλα κοινωνικη διοικηση και αυτη ειναι κοντα στο πανεπιστημιο παντως θα ειναι πολυ ευκολο πιστευω και ευχομαι να προσαρμοστουμε και να γνωρισουμε ατομα ..

Ε δεν το πιστεύω! Στελλίτσαααααααααα; Είσαι σίγουρα αυτή που υποψιάζομαι... 8)
Elena Lne εδώ! :D

Συγχαρητηρια!!!:)

Φοιτω και γω στο συγκεκριμενο τμημα αλλα ειμαι στο 2ο ετος τωρα!
Αν εχεις καμια απορια σχετικα με τα μαθηματα και γενικα με το τμημα μας, θα χαρω να σε βοηθησω!:)


Γεια σου κι εσένα, μελλοντική "συμφοιτήτρια"! :D
Ρε 'σύ, έχει καλούς καθηγητές;
Τα μαθήματα πώς είναι; Είχα δει το πρόγραμμα σπουδών και μου άρεσε, αλλά άλλο να το βλέπω κι άλλο να το κάνω. :P
Βασικά, το πρόγραμμα σπουδών μένει ίδιο, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
αυτό γίνεται και στη Λαμία ...:whistle:
Σορρυ:P οι εμπειριες μου ειναι απο λαρισα και πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ποτε θα αρχισετε να ανεβαινετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Ποτε θα αρχισετε να ανεβαινετε;

Πέμπτη θα πεταχτώ για να κάνω αίτηση για ΔΕΗ, ΝΕΡΟ, ΟΤΕ και ν' αφήσω καποια πράγματα. Μετά θα παω κατα τις εγγραφές για να καθαρίσω το σπίτι και τα λοιπά και μετά ή θα κάτσω μέχρι ν' αρχίσουν τα μαθήματα, ή θα γυρίσω και να ξαναπάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ποτε θα αρχισετε να ανεβαινετε;
Εγώ σκέφτομαι να ανέβω κατά τις 25 για την εγγραφή και να μείνω κιόλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγω παιζει να ανεβω αυριο για τις συνδεσεις συμβολαια και λοιπα,αυτα στο ονομα του γονεα δεν γινονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Εγω παιζει να ανεβω αυριο για τις συνδεσεις συμβολαια και λοιπα,αυτα στο ονομα του γονεα δεν γινονται;

Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για φοιτητικές προσφορές(π.χ.Internet) πρέπει να έχετε τη βεβαίωση εγγραφής έστω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top