Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Προχθες πρεπει να ανοιξε μικελ παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Προχθες πρεπει να ανοιξε μικελ παντως
Ναι, άνοιξε απ' ό,τι έμαθα.. θα εγκατασταθούμε εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Για ποτε το βλεπετε να πηγαινετε οριστικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Λιγες μερες πριν αρχίσουν τα μαθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Και εγω λεω 2-3 μερες πριν αρχισουν τα μαθηματα να κανονισουμε για κανεναν καφε αν ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Γιατί όχι; Φάση θα έχει.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Φυσικα, καλη ιδεα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΛΛΗ*

Νεοφερμένος

Η ΕΛΛΗ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
[FONT=&quot] "Η γραμματεία, κατά την εγγραφή, ελέγχει και αντιπαραβάλλει τα στοιχεία αυτών που προσέρχονται για εγγραφή με το ατομικό δελτίο επιτυχίας τους και το επίσημο αντίγραφο του ονομαστικού πίνακα". Τα δύο τελευταία τι είναι ;;; Εγώ πάντως δεν έχω [/FONT][FONT=&quot]ατομικό δελτίο επιτυχίας :hmm:[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

Η dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πάντως η κομοτηνή είναι ωραία πόλη για φοιτητές :) εύχομαι να κανουμε και οολοι γρηγορα παρεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arikos

Νεοφερμένος

Ο arikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σε ολους και απο εμενα!!κ εγω τλκ κομμοτηνη,και συγκεκριμενα οικονομικων επιστημων!!αν μπορουσατε ν μ πειτε γ τ μερη π α3ιζουν γ αρχη κ εννοω βαρ/club κ γενικα γ τν νυχτερινη ζωη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
γεια σε ολους και απο εμενα!!κ εγω τλκ κομμοτηνη,και συγκεκριμενα οικονομικων επιστημων!!αν μπορουσατε ν μ πειτε γ τ μερη π α3ιζουν γ αρχη κ εννοω βαρ/club κ γενικα γ τν νυχτερινη ζωη!!


Αν και πρωτοετής κι εγώ, σου παραθέτω κάποια μαγαζιά, στα οποία (απ' ό,τι έχω ακούσει) μαζεύεται συνήθως ο φοιτητόκοσμος:

Διασκέδαση:

In μαγαζιά: στην πλατεία. Θέατρο, Avant Gard (Πηγαίνεις εκεί γιατί έτσι σου είπαν. Στέκι των κομμάτων, με πολύ κόσμο, ωραία διακόσμηση, πολύ ακριβές τιμές).
Lobby: Club. (Τετάρτη Ελληνική Βραδιά)
Ηχοδρόμιο: Το μοναδικό μπουζουκτσίδικο (έχουν τραγουδήσει εδώ στα πρώτα τους βήματα ο Οικονομόπουλος και ο Καλίδης).

Εναλακτικά καφέ-έξω από την πλατεία (φραπέ 2€, τα ποτά από 4€ έως 5€)

Λού.Κι: Έκανε την αρχή πριν 3 χρόνια και τόλμησε να ανοίξει μαγαζί εκτός πλατείας. Καθιέρωθηκε. Διαθέτει αυλή.
Αλάβαστρον: Από τα πιο ιστορικά μαγαζιά στην πόλη.
Valhalla (που σημαίνει παράδεισος στα σουηδικά) είναι ο ναός του rock και του metal. Ανοίγει μόνο το βράδυ.
Κύκλος: καφενείο. Ανοίγει μετά τις 7 το απόγευμα. Για ουζοκατάσταση και πολλά ρακόμελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Διασκέδαση:

In μαγαζιά: στην πλατεία. Θέατρο, Avant Gard (Πηγαίνεις εκεί γιατί έτσι σου είπαν. Στέκι των κομμάτων, με πολύ κόσμο, ωραία διακόσμηση, πολύ ακριβές τιμές).
άμα είσαι λίγο ποζέρι και λίγο κομματόσκυλο..εκεί βρίσκεις την υγεια΄σου σίγουρα:P
Ηχοδρόμιο: Το μοναδικό μπουζουκτσίδικο (έχουν τραγουδήσει εδώ στα πρώτα τους βήματα ο Οικονομόπουλος και ο Καλίδης).
εντάξει, αρκετά σημαντικές προσωπικότητες δηλαδή:P
Λού.Κι: Έκανε την αρχή πριν 3 χρόνια και τόλμησε να ανοίξει μαγαζί εκτός πλατείας. Καθιέρωθηκε. Διαθέτει αυλή.
πολύ ωραίο μαγαζί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αυτά είδα, αυτά δημοσίευσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Κορίτσια προσοχή στους Κομοτηναίους:Μην ερωτευτείτε κανέναν Γιώργο που τελικά τον λένε Χασάν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Κορίτσια προσοχή στους Κομοτηναίους:Μην ερωτευτείτε κανέναν Γιώργο που τελικά τον λένε Χασάν.:D
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Καλό! Σαν τον "Μουράτ" στην σειρά "Μη μου λες αντίο" δεν κυκλοφορούν στη Κομοτηνή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αυτά είδα, αυτά δημοσίευσα :P
και εγώ σχολίασα αυτά τα οποία έχω πάει..το ηχοδρόμιο είναι λίιιγο παρακμιακό αλλά δεν πειράζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου πει που ειναι η βιβλιοθηκη και η εστια? Α και ξερετε αν εχουν απεργια στη γραμματεια της Διοικηση Επιχειρησεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου πει που ειναι η βιβλιοθηκη και η εστια? Α και ξερετε αν εχουν απεργια στη γραμματεια της Διοικηση Επιχειρησεων?

Εστία πάνω στην πανεπιστημιούπολη (φιλολογία, τεφαα, νομική)/
Βιβλιοθήκη κοντά στη σχολή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εστία πάνω στην πανεπιστημιούπολη (φιλολογία, τεφαα, νομική)/
Βιβλιοθήκη κοντά στη σχολή σου

Θελω να κανω αιτηση για διαγραφη και χρειαζεται χαρτια απο αυτα τα 2... απο τα κτελ παιζει λεωφορειο κοντα ή θα τα σκασω στους ταριφες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top