Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Διπλα ειμαστε!:D
Εγω Κοινωνικη Διοικηση!
Oι σχολές σας θα είναι εκτός πόλης ή μέσα στην Κομοτηνή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

babouska1

Νεοφερμένος

Η babouska1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
με το πασο τελικα τι θα γινει?τον κωδικο μπορουμε να τον παρουμε και τηλεφωνικα ή πρεπει να παμε απο εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
I know:/:
Ολοι σχεδον στην ιδια θεση βρισκομαστε.
Αλλοι στεναχωριουνται λιγο περισσοτερο και αλλοι λιγο λιγοτερο. :/:

Χθες το βραδυ ελεγα "Μακαρι να ειχα περασει Αθηνα" ή "Μακαρι να μην ειχα πει οτι θα παω κομοτηνη και να εδινα παλι", παρολο που την παρασκευη μιλησα με εναν καθηγητη απο το ταδε πανεπιστημιο αθηνων και μου ειπε πως ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν περασα στην 1η μου επιλογη(η οποια ηταν ενα τμημα στην αθηνα),ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν περασα κρητη και ΕΥΤΥΧΩΣ που περασα Κομοτηνη. Μου ειπε πως εκανα την καλυτερη επιλογη!
Νιωθω ομως πως το εχω μετανιωσει που περασα εκει. :(

ΔΠΘ= Δε Περασα Θεσσαλονικη ΔΠΘ= Δοξα τω Θεω Περασα Θρακη!!! Ετσι λενε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ΔΠΘ= Δε Περασα Θεσσαλονικη ΔΠΘ= Δοξα τω Θεω Περασα Θρακη!!! Ετσι λενε!!

Αυτο το λενε αλλα δεν ισχυει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ΔΠΘ= Δε Περασα Θεσσαλονικη ΔΠΘ= Δοξα τω Θεω Περασα Θρακη!!! Ετσι λενε!!
To πρωτο στο 95% των φοιτητων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Τελευταια μερα στην Αθηνα :cry_x:
Αυριο το πρωι φευγω για την κομοτηνη :bounce:

καλο ταξιδι...:clapup::clapup:...σε λιγεσ μερες θα μαι και εγω πανω

παιδια μολις γυρισα απο κομοτηνη και θα ξαναπαω στις 29. Εχω να πω πως ηταν πολυ ομορφα, τα μαγαζια ειχαν καλες τιμες και επισης πως αυτο που λενε οτι δεν υπαρχουν πολλα αγορια καταλαβα οτι ειναι μυθος γιατι γινοταν χαμος απο αυτα!!!!
χαχαχαχα..αυτο για τα αγορια οντως ειναι μυθος....ειδικα στο τμημα της κοινωνικης δοιηκησης οποιος ειναι...μου ειπαν οτι φετος εχουν 50 επιπλεον εγγραφες του αντρικου φυλου...;)
Το καλό νέο της ημέρας:vroum:
;)
ιατοριας και εθνολογιας!εσεις?

Διπλα ειμαστε!:D
Εγω Κοινωνικη Διοικηση!
και εγω κοινωνικη δοιηκηση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Οποιος ταξιδεψει με κτελ να ξερει πως εχουν και internet!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εγω πηγα μια βολτα το Σαββατοκυριακο στην Κομοτηνη και ηταν μια χαρα. Πολλα πιτσιρικια βεαια, αλλα σε γενικες γραμμες ειχα πολυ κοσμο.
Το μονο αρνητικο ειναι πως το Σαββατο το βραδυ ξεπαγιασαμε, 12 βαθμους ειχε εξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγω πηγα μια βολτα το Σαββατοκυριακο στην Κομοτηνη και ηταν μια χαρα. Πολλα πιτσιρικια βεαια, αλλα σε γενικες γραμμες ειχα πολυ κοσμο.
Το μονο αρνητικο ειναι πως το Σαββατο το βραδυ ξεπαγιασαμε, 12 βαθμους ειχε εξω...

δηλαδη το βραδυ με μπουφαν και ετσι εε?...το πρωι πως ειναι ο καιρος?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
δηλαδη το βραδυ με μπουφαν και ετσι εε?...το πρωι πως ειναι ο καιρος?:)
Το βραδυ βγηκα εξω μια ενα πουκαμισακι και μια ζακετα, αλλα ειχε αρκετο κρυο. Στο σπιτι κοιμηθηκα με μια πικε και μια φλις κουβερτουλα. Το πρωι της Κυριακης πηρα μαζι και το φουτερ μου, αλλα εσκασα, το εβγαλα και εμεινα με το κοντομανικο...

Αλλα αν δεν κανω λαθος, το Σαββατο το βραδυ παντου κρυο πρεπει να ειχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Το βραδυ βγηκα εξω μια ενα πουκαμισακι και μια ζακετα, αλλα ειχε αρκετο κρυο. Στο σπιτι κοιμηθηκα με μια πικε και μια φλις κουβερτουλα. Το πρωι της Κυριακης πηρα μαζι και το φουτερ μου, αλλα εσκασα, το εβγαλα και εμεινα με το κοντομανικο...

Αλλα αν δεν κανω λαθος, το Σαββατο το βραδυ παντου κρυο πρεπει να ειχε.

ααα το πρωι ενταξει δηλαδη νορμαλ ο καιρος...μπα μην το λες το σαβατο εδω σε μενα δεν εκανε κρυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Mε μία πρώτη ματιά είναι πιο ωραία απ'όσο περίμενα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Mε μία πρώτη ματιά είναι πιο ωραία απ'όσο περίμενα.:D
Εγκατασταθηκες;Αντε,καλη αρχη!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εγκατασταθηκες;Αντε,καλη αρχη!:D:D
Όχι ακόμα, μιας και θα μείνω σε ξενοδοχείο σήμερα, απο αύριο αρχίζουν τα δύσκολα-καθάρισμα σπιτιού σε πρώτο στάδιο και έπονται τα υπόλοιπα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Όχι ακόμα, μιας και θα μείνω σε ξενοδοχείο σήμερα, απο αύριο αρχίζουν τα δύσκολα-καθάρισμα σπιτιού σε πρώτο στάδιο και έπονται τα υπόλοιπα. :D

αντε καλη αρχη βρε...!!...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Όχι ακόμα, μιας και θα μείνω σε ξενοδοχείο σήμερα, απο αύριο αρχίζουν τα δύσκολα-καθάρισμα σπιτιού σε πρώτο στάδιο και έπονται τα υπόλοιπα. :D
dont worry νηρηις...ερχομαστε ολοι σιγα σιγα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top