Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Για να το λένε εδώ και 30 χρόνια, κάτι θα ξέρουν. :)

καραμελα πια βαρεθηκα να ο ακουω:clapup:...αυτο
Τέλεια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κωνσταντίνα όχι στο τμήμα μας δε γίνεται κάποια ξενάγηση... Στα τεφαα υπάρχουν εγκαταστάσεις (κολυμβητήριο, κλειστό στάδιο, εγκαταστάσεις ειδικοτήτων κι εργαστήρια εκτός των αιθουσών διδασκαλίας) στις οποίες ξεναγούν τους φοιτητές... Όσο για το τμήμα μου, είναι πολιτικό νομικής για τον απλούστατο λόγο του ότι διοικητικά το τμήμα εξαρτάται από τη νομική καθώς μετράει 4 χρόνια λειτουργίας... Το αν θα γίνει σχολή ΝΟΠΕ δε το γνωρίζουμε, αλλά δεν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα τμήματα πολιτικών επιστημών της χώρας... Ίσως να έρχεται πιο κοντά ως προς το πρόγραμμα σπουδών με αυτό της Αθήνας. Τέλος για την ιστορία, και συγγνώμη που βγαίνω εκτός θέματος, οι πολιτικές επιστήμες ήταν κατεύθυνση των τελευταίων ετών της νομικής κι αργότερα δημιουργήθηκαν ξεχωριστά τμήματα ΠΕ... Επί του θέματος, θα συνεχίσω να λέω ότι θα λατρέψετε την Κομοτηνή, κι ας μην έχει όλα όσα έχουν αθήνα-θεσσαλονίκη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Φίλτατη Λιβία έχει ποικιλία απο καταστήματα με ρούχα;
Δε θα το 'λεγα.

Αυτό μας ενδιαφέρει προφανώς, δεν θα μείνουμε μια ζωή εκεί. :) .
Αυτα τα 'παν κι αλλοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Δε θα το 'λεγα.

Αυτα τα 'παν κι αλλοι.:P

Εντάξει, μην προσπαθείς άλλο. Δε θα πάθουμε κατάθλιψη, επειδή περάσαμε στην Κομοτηνή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εντάξει, μην προσπαθείς άλλο. Δε θα πάθουμε κατάθλιψη, επειδή περάσαμε στην Κομοτηνή.:P
Ποιος προσπαθει να σας κανει να παθετε καταθλιψη;Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα περασετε καλα.:DΑλλα η αληθεια να λεγεται,για να μην υπαρξουν μετεπειτα απογοητευσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ποιος προσπαθει να σας κανει να παθετε καταθλιψη;Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα περασετε καλα.:DΑλλα η αληθεια να λεγεται,για να μην υπαρξουν μετεπειτα απογοητευσεις.:P
Μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ποιος προσπαθει να σας κανει να παθετε καταθλιψη;Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα περασετε καλα.:DΑλλα η αληθεια να λεγεται,για να μην υπαρξουν μετεπειτα απογοητευσεις.:P
Σιγά μην πάθουμε κατάθλιψη για μία πόλη:vroum:. Μακάρι να υπάρχει ηρεμία και ασφάλεια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Στην Κομοτηνη εχουν Γερμανο ή cosmote?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αν και δεν έμεινα πολύ,νομίζω η Κομοτηνή θα σας αφήσει πολύ ικανοποιημένους!Πανέμορφη πόλη!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αν και δεν έμεινα πολύ,νομίζω η Κομοτηνή θα σας αφήσει πολύ ικανοποιημένους!Πανέμορφη πόλη!:):)
Είχε κρύο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι έφτασα Κομοτηνή πολύ πρωινές ώρες....:)
Οπότε ναι,είχε κρύο σχετικά...:/:
Βασικά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι,ενώ δεν ήταν τόοοοσο πολύ το κρύο,παρ' όλα αυτά κι αυτό που είχε ήταν τσουχτερό,το 'νιωθες στα κόκκαλά σου!:eek::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι έφτασα Κομοτηνή πολύ πρωινές ώρες....:)
Οπότε ναι,είχε κρύο σχετικά...:/:
Βασικά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι,ενώ δεν ήταν τόοοοσο πολύ το κρύο,παρ' όλα αυτά κι αυτό που είχε ήταν τσουχτερό,το 'νιωθες στα κόκκαλά σου!:eek::whistle:
Αχά, αυτή είναι η υγρασία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηNikol

Νεοφερμένος

Η ΕλένηNikol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργια στο site :) ... Κρίμα που δεν σας είχα ανακαλύψει νωρίτερα. Λοιπόν είμαι από Αθήνα, έδινα και εγώ φέτος και πέρασα στο οικονομικό της τρίπολης καθώς δέν έπιανα Αθήνα...Το θέμα είναι πως με αυτα που γράφετε για την Κομοτηνή "με έχετε κανει να απογοητευτώ" λιγο με την επιλογή μου καθώς έπιανα διοίκηση επιχειρήσεων στην Κομοτηνή και εγώ επέλεξα την τριπολη μόνο και μόνο επειδή είναι μιαμιση ώρα απο το σπίτι μου :(... Pfff...Αν τα ήξερα όλα αυτά τα υπέροχα που γράφετε για την Κομοτηνή θα την είχα βάλει πρώτη στο μηχανογραφικο γιατι και οι δύο σχόλες ειναι σχεδόν ίδιες...Συγνώμη αν σας κούρασα με τις ανησυχίες μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top