Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Θα πάω αύριο για εγγραφή! Η πόλη μου φαίνεται άσχημη :P Δεν έχει τίποτα ωραίο :P Το μόνο καλό είναι ότι έχει έντονη φοιτητική ζωή! Βέβαια, δεν συγκρίνεται με Θεσσαλονίκη,Αθήνα αλλά δεν βαριέσαι..:P
Αυτό μας ενδιαφέρει προφανώς, δεν θα μείνουμε μια ζωή εκεί. :) Ο καθένας με τις προτιμήσεις του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Θα πάω αύριο για εγγραφή! Η πόλη μου φαίνεται άσχημη :P Δεν έχει τίποτα ωραίο :P Το μόνο καλό είναι ότι έχει έντονη φοιτητική ζωή! Βέβαια, δεν συγκρίνεται με Θεσσαλονίκη,Αθήνα αλλά δεν βαριέσαι..:P

Μας έκανες την καρδία περιβόλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έχω ένα σχοινί, να σου το δανείσω;:P

Κατάνα δώσε του, να το κάνει με στυλ. :P

Και με το σχοινί καθαρίζεις, άρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Κατάνα δώσε του, να το κάνει με στυλ. :P
Αχαχαχαχαχα, δεν θέλουμε αίματα να μείνει λεκες στα ρούχα και στην μοκέτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frozen...fire

Νεοφερμένος

Η frozen...fire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σχεδιάζετε τη δολοφονία μου; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σχεδιάζετε τη δολοφονία μου; :eek:
Σου προγραμματίζουμε την αυτοκτονία σου. Πρωτάρης είσαι, να μην σε βοηθήσουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frozen...fire

Νεοφερμένος

Η frozen...fire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σχεδιάζετε τη δολοφονία μου; :eek:

Σου προγραμματίζουμε την αυτοκτονία σου. Πρωτάρης είσαι, να μην σε βοηθήσουμε;:P

Δολοφονία κι αηδίες..Φέτος θα γίνει χαμός! Θα κάνουμε την Κομοτηνή δεύτερη Ίμπιζα :P

:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σου προγραμματίζουμε την αυτοκτονία σου. Πρωτάρης είσαι, να μην σε βοηθήσουμε;:P

Mέσα στο Πανεπιστήμιο την θέλω. Α, θέλω και χαρτί για να αφήσω σημείωμα με υπεύθυνους, επιθυμίες για όσους μένουν πίσω κλπ.:P

:eek:Οκέι. Φτάνει.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Mέσα στο Πανεπιστήμιο την θέλω. Α, θέλω και χαρτί για να αφήσω σημείωμα με υπεύθυνους, επιθυμίες για όσους μένουν πίσω κλπ.:P

:eek:Οκέι. Φτάνει.:eek:
Χμ, καλά καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Θυμήθηκα κι εγώ μετά από 15 σελίδες να ποστάρω :P για το αλιτακι που ρώτησε, μπαίνω στο τρίτο έτος του πολιτικού της νομικής:) όσο για τη συνάντηση δε γνωρίζω ακόμη το πρόγραμμα της σχολής μου... Και για όσους ρωτάνε πότε ξεκινούν οι σχολές μπορείτε να μπαίνετε στο www.duth.gr και να επιλέξετε τη σχολή σας για να δείτε το πρόγραμμα... Εκτός από τη σχολή μου που ξεκινάει 1 Οκτώβρη, την ίδια ημέρα ξεκινάει και το τεφαα, με διήμερη ξενάγηση-ενημέρωση για τους πρωτοετείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Θα μας κάνουν και εμάς ξενάγηση στο τμήμα Πολιτικών Επιστημών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Μας έκανες την καρδία περιβόλι...
Μη φοβάσαι φιλαράκο, κάθε γνώμη είναι υποκειμενική και δεν χρειάζεται να προεξοφλούμε πριν είμαστε σε θέση να σχηματίσουμε την δική μας γνώμη. Στην σχολή θα ακούς συμφοιτητές να προεξοφλούν οτι το ταδε μάθημα είναι πανδυσκολο, μην κατεβεις να το δωσεις γιατι θα κοπεις κλπ. Στο 99% των περιπτώσεων δεν θα έχουν δίκιο αφού οι γνώμες παίρνουν την μορφη ραδιο αρβυλας μετα απο καποιο σημειο.
Η Κομοτηνή έχει έντονη φοιτητική ζωή και μέσω αυτού (παρέες, κοπέλα κλπ) θα μπορέσεις να αντισταθμίσεις τα όποια αρνητικά βρείς.Αν έρχεσαι από Αθήνα, η αλήθεια είναι πως δυσκολευεσαι στην αρχή να προσαρμοστείς. Ωστόσο ισχύει και αυτό:
Οι φοιτητες της Κομοτηνης δυο φορες κλαίνε: οταν έρχονται και όταν φεύγουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οι φοιτητες της Κομοτηνης δυο φορες κλαίνε: οταν έρχονται και όταν φεύγουν. :P
Όλοι αυτό (μας) λένε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
...μπαίνω στο τρίτο έτος του πολιτικού της νομικής:)
Ε, όχι δα.:confused: Πολιτικών Επιστημών σπουδάζεις. Η Νομική είναι Νομική και δεν έχει ούτε Πολιτικό ούτε Οικονομικό. Η σχολή στην Αθήνα λέγεται ΝΟΠΕ (οι προαναφερθείσες τρεις σχολές). Ούτε εγώ σπουδάζω στο Νομικό του Πολιτικού.
Μη φοβάσαι φιλαράκο, κάθε γνώμη είναι υποκειμενική και δεν χρειάζεται να προεξοφλούμε πριν είμαστε σε θέση να σχηματίσουμε την δική μας γνώμη. Στην σχολή θα ακούς συμφοιτητές να προεξοφλούν οτι το ταδε μάθημα είναι πανδυσκολο, μην κατεβεις να το δωσεις γιατι θα κοπεις κλπ. Στο 99% των περιπτώσεων δεν θα έχουν δίκιο αφού οι γνώμες παίρνουν την μορφη ραδιο αρβυλας μετα απο καποιο σημειο.
Η Κομοτηνή έχει έντονη φοιτητική ζωή και μέσω αυτού (παρέες, κοπέλα κλπ) θα μπορέσεις να αντισταθμίσεις τα όποια αρνητικά βρείς.Αν έρχεσαι από Αθήνα, η αλήθεια είναι πως δυσκολευεσαι στην αρχή να προσαρμοστείς. Ωστόσο ισχύει και αυτό:
Οι φοιτητες της Κομοτηνης δυο φορες κλαίνε: οταν έρχονται και όταν φεύγουν. :P

Μάλιστα. Όλοι το λένε το τελευταίο ρητό.:P
Δεν έρχομαι από Αθήνα, αλλά ΠΑΝΤΑ είχα «κάψα» να σπουδάσω εκεί (μιας κι εκεί ζούσα πιο παλιά).
Όπως και νά'χει, σε μία εβδομάδα θα ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μάλιστα. Όλοι το λένε το τελευταίο ρητό.:P
Δεν έρχομαι από Αθήνα, αλλά ΠΑΝΤΑ είχα «κάψα» να σπουδάσω εκεί (μιας κι εκεί ζούσα πιο παλιά).
Όπως και νά'χει, σε μία εβδομάδα θα ξέρω.
Να είσαι ζωντανός μέχρι τις 2 Οκτώβρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top