Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια η κομοτηνη ειναι τελεια...πηγα βρηκα σπιτι και ηρθα...τρελαθηκα...αν και οποιος περναει ας μην καθυστερησει πολυ γιατι σπιτια δεν υπαρχουν...πεσαμε σαν τα κορακια...πιο μετα ελπιζω να αδειασουν :D

Σημείωση: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα "[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Oντως πολυ ωραια πολη η Κομοτηνη, ειχα παει περυσι το καλοκαιρι για παν ενδεχομενο μηπως και σπουδαζα εκει και μου αρεσε! Αλλα τελικα με κερδισε η Αθηνα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
παιδια η κομοτηνη ειναι τελεια...πηγα βρηκα σπιτι και ηρθα...τρελαθηκα...αν και οποιος περναει ας μην καθυστερησει πολυ γιατι σπιτια δεν υπαρχουν...πεσαμε σαν τα κορακια...πιο μετα ελπιζω να αδειασουν :D

Σοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Το ίδιο έμαθα κι εγώ, αν και θεωρώ ότι είναι λίγο υπερβολικό.
Όλοι είπαν ότι θα αδειάσουν σπίτια και οι τιμές θα πέσουν μόλις τελειώσει η εξεταστική του Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ρε παιδια το εισητηριο στο κτελ....ποσο παει εκει?...1,60Ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Το ίδιο έμαθα κι εγώ, αν και θεωρώ ότι είναι λίγο υπερβολικό.
Όλοι είπαν ότι θα αδειάσουν σπίτια και οι τιμές θα πέσουν μόλις τελειώσει η εξεταστική του Σεπτέμβρη.

Πτώση τιμών ναι. Όμως απειροελάχιστη. Στα υπόλοιπα, το αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Το ίδιο έμαθα κι εγώ, αν και θεωρώ ότι είναι λίγο υπερβολικό.
Όλοι είπαν ότι θα αδειάσουν σπίτια και οι τιμές θα πέσουν μόλις τελειώσει η εξεταστική του Σεπτέμβρη.

συμβουλη απο μια κοπελα που εψαξε αρκετα στην κομοτηνη: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ...τεραστιο προβλημα

ενταξει ξερω οφ τοπικ αλλα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ωραία πόλη η Κομοτηνή αλλά τα σπίτια ήταν πολλά απο αυτά σε άσχημη κατάσταση,και τα ενοίκια πολλά δεν τα άξιζαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδια η κομοτηνη ειναι τελεια...πηγα βρηκα σπιτι και ηρθα...τρελαθηκα...αν και οποιος περναει ας μην καθυστερησει πολυ γιατι σπιτια δεν υπαρχουν...πεσαμε σαν τα κορακια...πιο μετα ελπιζω να αδειασουν :D
:eek:...και εγω το ελπιζω!!

Σημείωση: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα "[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;".

συμβουλη απο μια κοπελα που εψαξε αρκετα στην κομοτηνη: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ...τεραστιο προβλημα

ενταξει ξερω οφ τοπικ αλλα οκ
σε ευχαριστουμε για την συμβουλη..:)

Ωραία πόλη η Κομοτηνή αλλά τα σπίτια ήταν πολλά απο αυτά σε άσχημη κατάσταση,και τα ενοίκια πολλά δεν τα άξιζαν
....μμμμμ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ βρήκα γκαρσονιέρα με 150 ευρώ, πάντως.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Χρυσές δουλειές οι ντόπιοι αυτή την εποχή.Αφού σαν κράτος ιδρύσαμε πανεπιστήμιο σε κάθε πόλη και κατσικοχώρι της Ελλάδας...Και τα πληρώνουμε οι υπόλοιποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χρυσές δουλειές οι ντόπιοι αυτή την εποχή.Αφού σαν κράτος ιδρύσαμε πανεπιστήμιο σε κάθε πόλη και κατσικοχώρι της Ελλάδας...Και τα πληρώνουμε οι υπόλοιποι...

Κατσικοχώρι η Κομοτηνή;:confused::confused:
Τι ακριβώς πληρώνεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Απο τους φόρους χρηματοδοτείται και η παιδεία.Η χώρα χρεοκόπησε δεν έχει ανάγκη τόσα πανεπιστήμια.Ενα στην Θεσσαλονίκη,ένα στην Αθήνα και άλλο ένα στην νότιο Ελλάδα.Αντέ και ένα στα νησιά.Τα υπόλοιπα δημιουργήθηκαν για να εξυπηρετήσουν τοπικά και κομματικά συμφέροντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια και εγω εκειιιι να κανονισουμεεεεεεε:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγώ βρήκα γκαρσονιέρα με 150 ευρώ, πάντως.:whistle:
ααα εσυ εισαι πολυ τυχερος.:)..ειναι κοντα στο κεντρο?
παιδια και εγω εκειιιι να κανονισουμεεεεεεε:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
ναι αμε...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ααα εσυ εισαι πολυ τυχερος.:)..ειναι κοντα στο κεντρο?

Είναι 10 λεπτά από την πλατεία Ειρήνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Είναι 10 λεπτά από την πλατεία Ειρήνης.

μια χαρα....και εγω κοντα στο κεντρο θα ψαξω...ελπιζω να βρω οταν ανεβω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Απο τους φόρους χρηματοδοτείται και η παιδεία.Η χώρα χρεοκόπησε δεν έχει ανάγκη τόσα πανεπιστήμια.Ενα στην Θεσσαλονίκη,ένα στην Αθήνα και άλλο ένα στην νότιο Ελλάδα.Αντέ και ένα στα νησιά.Τα υπόλοιπα δημιουργήθηκαν για να εξυπηρετήσουν τοπικά και κομματικά συμφέροντα

επίτρεψέ μου να διαφωνήσω!!! όντως υπάρχουν πανεπιστημιακά ιδρύματα που μπορεί να χρειάζεται να συγχωνευτούν με άλλα μεγαλύτερα, αλλά αυτό του δημοκριτείου είναι απαραίτητο... το συγκεκριμένο πανεπιστήμιο (ως σύνολο όχι ξεχωριστά τμήματά του) δεν ιδρύθηκε για κομματικά συμφέροντα, αλλά για εθνικά... επίσης να αναφέρω ότι κάποια τμήματα του συγκεκριμένου πανεπιστημίου είναι κλάσης ανώτερα από αντίστοιχα της Θεσσαλονίκης και της Αθήνας, όσο περίεργο και να σου φαίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Σκοπεύει κανεις απο εσας να μεινει σε εστια?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γεια παιδια και απο μενα!!!
Εχω μια απορια, η κοινωνικη διοικηση ειναι στην πανεπιστημιουπολη ή στο κεντρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top