Φοιτητική ζωή στην Θεσσαλονίκη

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Α δε το γνώριζα.Ε συνήθως αυτοί νοικιάζουν σπίτια όλοι μαζί για τα σ/κ που βγαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τι να το κανεις το σπιτι??

Tις λίγες μέρες που θα βγαίνουμε δεν θα πρέπει να μένω κάπου? Ξέρω ότι πολλά παιδιά που είναι στη ΣΣΑΣ νοικιάζουν σπίτι. Βασικά,δεν ξέρω ακόμη τι θα κάνω σίγουρα... Μπορεί να συγκατοικήσω κ με μία φίλη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Λοιπον παιδια...Σπιτι να κοιταξετε και Ανω Τουμπα...Ειναι βεβαια κανα τεταρτακι απο τ κεντρο αλλα δε θα τ μετανιωσετε...Η καλυτερη και με διαφορα περιοχη της Θεσσαλονικης και ειδικα και για φοιτητες,,,!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Λοιπον παιδια...Σπιτι να κοιταξετε και Ανω Τουμπα...Ειναι βεβαια κανα τεταρτακι απο τ κεντρο αλλα δε θα τ μετανιωσετε...Η καλυτερη και με διαφορα περιοχη της Θεσσαλονικης και ειδικα και για φοιτητες,,,!!!


Εγώ μένω κάτω απο την Κάτω Τούμπα και είναι πολύ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Γενικά στις Τούμπες μου έιχαν πει ότι είναι πολύ καλά οτάν έψαχνα αλλά εγώ, τουλάχιστον για το 1ο έτος, ήθελα να μένω πιο κοντά στο κέντρο (να πηγαινοέρχομαι με τα πόδια στη σχολή και στο κέντρο)! Πάντως μου φάνηκε ωραία περιοχή (κ κάπως "οικογενειακή"). Επίσης μου έχουν πει ότι έχει πολύ καλή συγκοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σε ποια περιοχη εχετε νοικιασει σπιτι??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
καλαμαριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

maria!!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ μένω κάτω απο την Κάτω Τούμπα και είναι πολύ καλα!
και εγώ κατω τούμπα μένω!!που έχεις περάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
σε ποια περιοχη εχετε νοικιασει σπιτι??:)

40 εκκλησιες ... 2 σταυροδρομια απ'το ΠΑ.ΜΑΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ στην Άνω Πόλη!
-----------------------------------------
Tις λίγες μέρες που θα βγαίνουμε δεν θα πρέπει να μένω κάπου? Ξέρω ότι πολλά παιδιά που είναι στη ΣΣΑΣ νοικιάζουν σπίτι. Βασικά,δεν ξέρω ακόμη τι θα κάνω σίγουρα... Μπορεί να συγκατοικήσω κ με μία φίλη μου.


Πάντως ,αφού,για λίγες μέρες θα είσαι έξω, μπορείς να νοικιάσεις studio! Τα studios είναι πιο μικρά και ίσως( δεν είμαι σίγουρη) συμφέρουν και οικονομικά! Απ'οσο ξέρω ως το τέλος Οκτωβρίου θα μένετε αποκλειστικά στη ΣΣΑΣ! Άρα έχεις πολύ καιρό μπροστά σου για να ψάξεις και να βρείς κάτι που θα σε ενδιαφέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
και εγω ανω πολη. 3 λεπτα απο το πανεπιστιμιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
3 λεπτά μόνο? Πολύ...ευχάριστο αυτό! Για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω κάνει ακόμα τη διαδρομή...! Τη Δευτέρα! Πάντως η Άνω Πόλη είναι πολύ ωραία και θα έλεγα...γραφική περιοχή! Σε ποιά σχολή είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
3 λεπτά μόνο? Πολύ...ευχάριστο αυτό! Για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω κάνει ακόμα τη διαδρομή...! Τη Δευτέρα! Πάντως η Άνω Πόλη είναι πολύ ωραία και θα έλεγα...γραφική περιοχή! Σε ποιά σχολή είσαι?
φαρμακευτικη . φετος περασα . ειναι ωντος ωραια αλλα εκεινες οι ανηφορες :jumpy::jumpy::jumpy:ευτυχως υπαρχει και η συγκοινωνια :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Πράγματι έχει αρκετές ανηφόρες! Αλλά...γι αυτό είναι γραφική! Το χειμώνα ,σε περίπτωση που βρέχει, η συγκοινωνία θα φανεί...πολύ χρήσιμη αλλά όταν ο καιρός είναι καλός θα έχουμε την ευκαιρία να κάνουμε φυσική άσκηση!:) Σιγά! Όσο είμαστε νέοι...πρέπει να περπατάμε! Φαρμακευτική? Πολύ ωραία, συγχαρητήρια! Αν δεν κάνω λάθος επιλέγετε κατευθύνσεις...! Εγώ πέρασα νομική...! Αν και ποτέ δεν ήμουν των...θετικών επιστημών, θαυμάζω ιδιαίτερα τις επιστήμες υγείας!
Λοιπόν...καλή διαμονή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ευχαριστω,επισης καλα να περασουμε τα φοιτητικα χρονια. η νομικη σε ποιο κτιριο στεγαζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
αυριο ερχομε για εγραφη στο τει CU ALL!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ευχαριστω,επισης καλα να περασουμε τα φοιτητικα χρονια. η νομικη σε ποιο κτιριο στεγαζεται?

Επίσης...! Καλή φοιτητική ζωή! :) Είναι-απ'όσο ξέρω-πίσω απο τη Θεολογία...και πολύ κοντά με τη Φιλολογία! Στο κτίριο, συστεγάζονται τα τμήματα Νομικής,Οικονομικών και Πολιτικών επιστημών...! Εσείς, ανήκετε στα ανεξάρτητα τμήματα, σωστά? Έχει γνωστοποιηθεί σε ποιό κτίριο θα παρακολουθείτε τα μαθήματα ή δεν έχετε ενημερωθεί ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Επίσης...! Καλή φοιτητική ζωή! :) Είναι-απ'όσο ξέρω-πίσω απο τη Θεολογία...και πολύ κοντά με τη Φιλολογία! Στο κτίριο, συστεγάζονται τα τμήματα Νομικής,Οικονομικών και Πολιτικών επιστημών...! Εσείς, ανήκετε στα ανεξάρτητα τμήματα, σωστά? Έχει γνωστοποιηθεί σε ποιό κτίριο θα παρακολουθείτε τα μαθήματα ή δεν έχετε ενημερωθεί ακόμα?
βασικα η σχολη στεγαζεται στο ιδιο κτηριο με το βιολογικο. απο εκει και περα το χαος . πας οπου σου λενε!!!! πχ :bye::bye:μεχρι και στη κτηνιατρικη πας για αγγλικα . τι να κανουμε . δε λες θα αλλαζουμε και παραστασεις.:lol::lol::lol:πλακα θα εχει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos Kalapodi

Νεοφερμένος

Ο Panos Kalapodi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Πάντως η Άνω Πόλη είναι πολύ ωραία και θα έλεγα...γραφική περιοχή!

Όλοι στην Άνω Πόλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top