Φοιτητική ζωή στην Αθήνα

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
μηπως γνωριζετε σε ποια περιοχη βρισκεται το ΤΕΙ Αθηνων? και πως ειναι η περιοχή γενικά?

Αιγάλεω. Μέτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Αιγάλεω. Μέτρια.

και η Εστια του?:redface:

Πώ παιδιά εγώ που μένω στην Σπάρτη όταν πάω Αθήνα πιστεύω οτι θα νιώσω πολυ περίεργα καθώς δεν έχω συνηθίσει την ζωή της Αθήνας ... Αφου να φανταστείτε δεν μπήκα ποτέ σε μετρό(μόνο σε λεωφορεία)!!!!!!!!!!:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
και η Εστια του?:redface:

Πώ παιδιά εγώ που μένω στην Σπάρτη όταν πάω Αθήνα πιστεύω οτι θα νιώσω πολυ περίεργα καθώς δεν έχω συνηθίσει την ζωή της Αθήνας ... Αφου να φανταστείτε δεν μπήκα ποτέ σε μετρό(μόνο σε λεωφορεία)!!!!!!!!!!:redface::redface::redface:

Δε γνωρίζω.

Για όλα υπάρχει πρώτη φορά. Θέμα συνήθειας είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Η απόσταση από το γαϊδουράκι ως τη μερσεντέ είναι χαώδης, ήτοι Πατήσια- ΒΠ.

χαχα, το λές ρε φίλε με μια υπερηφάνια.. πατήσια-βπ
αθηναίοι, αν μπορείτε φύγετε με κάθε τρόπο απο αυτήν την πόλη. είναι μια κόλαση,μια φυλακή καλλίτερα.
αλλιώς θα γίνετε σαν τον γείτονα μου 90 χρονών να κάνει βόλτες στο μικρό του μπαλκόνι μόνος, με θέα την απέραντη τσιμεντούπολη με το δάσος απο κερέες tv.:D
οτιδήποτε όμορφο και καλόγουστο έχει εγκαταλείψει την αθήνα εδώ και καιρό.

(ζωγράφου-κπ)

https://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%91%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
κοιταξτε εχω ζησει ολη μου την ζωη στην αθηνα...εδω γεννηθηκα και μεγαλωσα...θα ηθελα να μην λεει ο καθενας οτι εχει ακουσει αλλα οτι εχει ζησει...απο εκει και περα τα μεσα μεταφορας αν εξαιρεσεις τις αυξησεις του γιωργακη που πηγε αν ειναι δυνατον 1.40 το εισιτηριο το ειδα και φωναζα στον σταθμο του τρενου δεν το πιστευα...το νεφος ηρεμια παιδια ενα συννεφο ειναι απλα το βλεπεις και αυτο αν παρεις τα βουνα δεν ειναι και κατι που σε πνιγει μια χαρα αναπνεεις ασε που αμα η απο κατω γειτονισσα μαγειρευει κανα στιφαδο το ευχαριστιεσαι με το παραπανω...πολυκατοικιες υπαρχουν παντου δεν ειναι αθηναικο το φαινομενο δηλαδη σε οποια πολη και να πας που εχει πανεπιστημιο το πιο πιθανο ειναι να μεινεις σε πολυκατοικια εκτος αν εισαι ζαμπλουτος και παρεις μια μονοκατοικια...η ζωη ειναι σε γρηγορους ρυθμους για αυτους που οπουδηποτε και να ηταν θα επρεπε να ειναι σε γρηγορους ρυθμους δεν μπαινεις επειδη ειναι οι αλλοι αλλα επειδη η ζωη σου το απαιτει αυτο ο τροπος ζωη σου που εσυ εχεις επιλεξει...διασκεδαση δεν το συζηταω εχεις αφθονες επιλογες απο φθηνη διασκεδαση εωσ ακριβη(αμα θες δηλαδη μια βιλα δεν πας με 20 ευρω) και ακομα καλυτερη ειναι η νυχτερινη διασκεδαση αν εισαι φοιτητης(εγω τωρα θα γινω)...μετα ειναι μια ζωντανη πολη σε αντιθεση με πολλες αλλες περιοχες που αν εξαιρεσεις το καλοκαιρι λογω τουρισμου ειναι νεκρες και παντα σε ευχαριστει να την τριγυρνας συνεχως ανακαλυπτεις νεες πτυχες της και την λατρευεις ακομα περισσοτερο εγω 18 χρονια τωρα ακομα υπαρχουν τοσα μερη που δεν εχω παει και περιμενουν να τα ανακαλυψω...η κινηση σε ενοχλει αν εχεις αυτοκινητο αλλα αμα εισαι φοιτητης το να εχεις αυτοκινητο ειναι δυσκολο με την τιμη της βενζινης...οι πορειες σιγα τα αυγα κρατανε ποσο δυο ωρες το πολυ κανενας δεν τραβαει κανενα τρομερο ζορι...σιγουρα παντως για καποιον που ερχεται απο κωμοπολη η απο χωριο θα αντιμετωπισει ενα προβλημα προσαρμογης τις πρωτες μερες...σιγουρα γνωριζεις ολων των ειδων κοσμο και κοσμακη και υπαρχουν και αρκετοι μεταναστες(και που δεν υπαρχουν) γενικα ακομα δεν φοβομαστε να βγουμε τουλαχιστον στην περιοχη που μενω εγω...τωρα αν πας και παρεις σπιτι στον αγ.παντελεημονα η στα πατησια ηθελεστα και παθεστα...εκει δεν εχω πατησει και δεν παταω ουτε εγω το ποδι μου(συμπεριλαμβανομενου και ομονοιας και πολλων αλλων ομορων περιοχων) και ειναι μερη που πρεπει να τα αποφευγεις εξαλλου δεν εχουν και κατι το σπουδαιο για να τις επισκεπτεσαι...οποιος περναει σε σχολη που του αρεσει και βρισκεται στην αθηνα ανεπιφυλακτα ελατε μην εχετε κανενα ερωτηματικο...ανθρωποι ειμαστε δεν τρωμε εξαλλου δεν θα ειστε και οι 'χωριατες' ολοι εδω κατα καποιο τροπο 'χωριατες' ειμαστε δεν εχω γνωρισει κανενα προγονο του περικλη ακομα...αυτα θα μπορουσα να πω και πολλα αλλα υποστηριζοντας την αθηνα αλλα δεν μπορω να γραφω αλλο πιαστηκαν τα χερια μου ελπιζω να βοηθησα πολλους που εχουν τις ενστασεις και τις αποριες τους...

Kαλα χαλαρωσε καλη η Αθηνα(ετσι και αλλιως και εγω εκει ηθελα να παω με χιλια)αλλα οχι και ετσι.Μεχρι και το νεφος ωραιοποιησες:P
Πιο ολοκληρωμενη γνωμη εχουν αυτοι που εχουν ζησει και εντος και εκτος Αθηνας.Γενικα η Αθηνα εχει τα θετικα και τα αρνητικα της που σε καθε ανθρωπο μετρανε με διαφορετικη βαρυτητα.Η φοιτιτικη ζωη εχει να κανει με αλλα πραγματα κυριως.Οπως ποια ειναι τα θελω σου,τι ορεξη θα εχεις,τι ατομα θα γνωρισεις και φυσικα πως θα στα φερει η τυχη που ειναι ενας απροβλεπτος παραγοντας.
Απο οσα εχω διαπιστωσει εγω υπαρχουν μερικες διαφορες που εχουν να κανουν με την Αθηνα καθαρα ως πολη σε σχεση με τις αλλες.
Καταρχην ειναι μια μεγαλη πολη που συνεχως ανακαλυπτεις νεα μερη και δεν βαριεσαι.Εχεις παρα πολλες επιλογες για εξοδο απο καθε αλλη πολη.Επισης οι σημαντικοτερες εκδηλωσεις και γεγονοτα της χωρας συναυλιες,αγωνες,θεατρικες παραστασεις κλπ γινονται εκει,εξαλλου ειναι η πρωτευουσα.Εχεις γενικα την αισθηση οτι ζεις σε μια μεγαλη πολη και βλεπεις συνεχως καινουρια προσωπα και μερη.Τα πανεπιστημια πολλα οπως και οι φοιτητες.
Τα βασικοτερα μειονεκτηματα που δεν θα συναντησεις αλλου τουλαχιστον σε τετοιο βαθμο ειναι τα εξης.Αρχικα προβλημα προσαρμοστικοτητας αν μενεις σε μικρη πολη κυριως.Τα ΜΜΜ που ειναι πολλα και ευχρηστα αλλα ορισμενες φορες χρειαζεται πολυς χρονος για καποιες διαδρομες.Αφορητη κινηση στο κεντρο ειδικα και σε μεγαλους δρομους.Αν εχεις αυτοκινητο και θεμα παρκινγ.Υψηλη εγκληματικοτητα ειδικα σε κακοφημες περιοχες.Ειδικα για τα κοριτσια ειναι ενα προβλημα οταν βραδιαζει υπαρχει ενας φοβος.Α και οι περισσοτεροι θα ειναι Αθηναιοι που σημαινει οτι θα εχουν ηδη τις παρεες τους και θα μενουν αρκετη ωρα μακρια σου.Μη καθαρη ατμοσφαιρα επισης.Παντως τα περισσοτερα προβληματα υπαρχουν στο κεντρο της Αθηνας που γινεται χαμος.Αν εχεις σκοπο να μην περνας απο εκει συχνα ολα ενταξει.Ετσι και αλλιως αν πας στο Καποδιστριακο δεν θα χρειαστει.Αν ησουν ΑΣΟΕΕ θα ηταν διαφορετικα.Η Αθηνα εκτος το κεντρο εχει πολυ ομορφες περιοχες,και θαλασσα, και γενικα ειναι μια ομορφη πολη.Αν δεν σε ενοχλει καποιο απο τα αρνητικα που εχει σε μεγαλο βαθμο ολα μα χαρα.Εξαλλου και οι αλλες πολεις δεν ειναι τελειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
αθηναίοι, αν μπορείτε φύγετε με κάθε τρόπο απο αυτήν την πόλη. είναι μια κόλαση,μια φυλακή καλλίτερα.
αλλιώς θα γίνετε σαν τον γείτονα μου 90 χρονών να κάνει βόλτες στο μικρό του μπαλκόνι μόνος, με θέα την απέραντη τσιμεντούπολη με το δάσος απο κερέες tv.:D
οτιδήποτε όμορφο και καλόγουστο έχει εγκαταλείψει την αθήνα εδώ και καιρό.
Φυλακή το μικρό διαμέρισμα που έχει μπαλκόνι με θέα τις κεραίες, φυλακή και η μονοκατοικία με θέα το πράσινο. Εξαρτάται από την οπτική του καθενός.
Κέντρο έχεις περπατήσει; Βόρεια; Νότια; Οάσεις μεν, αλλά υπαρκτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Φυλακή το μικρό διαμέρισμα που έχει μπαλκόνι με θέα τις κεραίες, φυλακή και η μονοκατοικία με θέα το πράσινο. Εξαρτάται από την οπτική του καθενός.
Κέντρο έχεις περπατήσει; Βόρεια; Νότια; Οάσεις μεν, αλλά υπαρκτές.
εντάξει, η πλεοψηφία όμως των αθηναίων μένει πιο κεντρικά στην τσιμεντούπολη, όπως και οι φοιτητές που ρωτάνε.

και εμένα το σπίτι των δικών μου στην πόλη μου, είναι μονοκατοικία με αυλή. απο την μια μεριά υπάρχουν λιβάδια με σιτάρια μέχρι εκεί που φτάνει το μάτι, και απο την άλλη φαίνετε το καημάκτσαλαν χιονισμένο τους περισότερους μήνες.
οι οάσεις που λές οπότε δέν με εντυπωσιάζουν., έχω παέι σε πολλά μέρη της αθήνας.

στην αθήνα οι καλές περιωχές που λές είναι και οι πιο ακριβές. στην επαρχία οι αυλές και η θέα είναι παντού, και 1 μαζονέτα είναι φτηνότερη απο ένα διαμέρισμα στου ζωγράφου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
εντάξει, η πλεοψηφία όμως των αθηναίων μένει πιο κεντρικά στην τσιμεντούπολη, όπως και οι φοιτητές που ρωτάνε.
στην αθήνα οι καλές περιωχές που λές είναι και οι πιο ακριβές. στην επαρχία οι αυλές και η θέα είναι παντού, και 1 μαζονέτα είναι φτηνότερη απο ένα διαμέρισμα στου ζωγράφου.

Πέντε μύρια είναι αυτά και ουσιαστικά η πόλη δεν έχει κάποιον σοβαρό ουρανοξύστη όπως η λόγου χάριν η Νέα Υόρκη. Εξ ου και οι τιμές στις αντικειμενικές ανά περιοχή.
Όσο για την θέα στην επαρχία, σχετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Kαλα χαλαρωσε καλη η Αθηνα(ετσι και αλλιως και εγω εκει ηθελα να παω με χιλια)αλλα οχι και ετσι.Μεχρι και το νεφος ωραιοποιησες:P
Πιο ολοκληρωμενη γνωμη εχουν αυτοι που εχουν ζησει και εντος και εκτος Αθηνας.Γενικα η Αθηνα εχει τα θετικα και τα αρνητικα της που σε καθε ανθρωπο μετρανε με διαφορετικη βαρυτητα.Η φοιτιτικη ζωη εχει να κανει με αλλα πραγματα κυριως.Οπως ποια ειναι τα θελω σου,τι ορεξη θα εχεις,τι ατομα θα γνωρισεις και φυσικα πως θα στα φερει η τυχη που ειναι ενας απροβλεπτος παραγοντας.
Απο οσα εχω διαπιστωσει εγω υπαρχουν μερικες διαφορες που εχουν να κανουν με την Αθηνα καθαρα ως πολη σε σχεση με τις αλλες.
Καταρχην ειναι μια μεγαλη πολη που συνεχως ανακαλυπτεις νεα μερη και δεν βαριεσαι.Εχεις παρα πολλες επιλογες για εξοδο απο καθε αλλη πολη.Επισης οι σημαντικοτερες εκδηλωσεις και γεγονοτα της χωρας συναυλιες,αγωνες,θεατρικες παραστασεις κλπ γινονται εκει,εξαλλου ειναι η πρωτευουσα.Εχεις γενικα την αισθηση οτι ζεις σε μια μεγαλη πολη και βλεπεις συνεχως καινουρια προσωπα και μερη.Τα πανεπιστημια πολλα οπως και οι φοιτητες.
Τα βασικοτερα μειονεκτηματα που δεν θα συναντησεις αλλου τουλαχιστον σε τετοιο βαθμο ειναι τα εξης.Αρχικα προβλημα προσαρμοστικοτητας αν μενεις σε μικρη πολη κυριως.Τα ΜΜΜ που ειναι πολλα και ευχρηστα αλλα ορισμενες φορες χρειαζεται πολυς χρονος για καποιες διαδρομες.Αφορητη κινηση στο κεντρο ειδικα και σε μεγαλους δρομους.Αν εχεις αυτοκινητο και θεμα παρκινγ.Υψηλη εγκληματικοτητα ειδικα σε κακοφημες περιοχες.Ειδικα για τα κοριτσια ειναι ενα προβλημα οταν βραδιαζει υπαρχει ενας φοβος.Α και οι περισσοτεροι θα ειναι Αθηναιοι που σημαινει οτι θα εχουν ηδη τις παρεες τους και θα μενουν αρκετη ωρα μακρια σου.Μη καθαρη ατμοσφαιρα επισης.Παντως τα περισσοτερα προβληματα υπαρχουν στο κεντρο της Αθηνας που γινεται χαμος.Αν εχεις σκοπο να μην περνας απο εκει συχνα ολα ενταξει.Ετσι και αλλιως αν πας στο Καποδιστριακο δεν θα χρειαστει.Αν ησουν ΑΣΟΕΕ θα ηταν διαφορετικα.Η Αθηνα εκτος το κεντρο εχει πολυ ομορφες περιοχες,και θαλασσα, και γενικα ειναι μια ομορφη πολη.Αν δεν σε ενοχλει καποιο απο τα αρνητικα που εχει σε μεγαλο βαθμο ολα μα χαρα.Εξαλλου και οι αλλες πολεις δεν ειναι τελειες.
μα δεν ωραιοποιησα το νεφος σιγουρα οταν παω επαρχια(διοτι τουλαχιστον 3 μηνες τον χρονο μενω στην επαρχια) λεω αχ ωραιος καθαρος αερας αλλα και το νεφος που το ακουμε ολη την ωρα απο μικρα παιδακια το γραφαμε στο σκεφτομαι και γραφω δεν ειναι κατι το σπουδαιο δεν βγαινεις και λες θεε μου τι αερας ειναι αυτος εχει 27% πυκνοτητα σε διοξειδιο του ανθρακα(λεμε τωρα) ειναι ενας αερας που τον αναπνεεις..οπως καθε πολη εχει και τα κακα της και οταν σε αυτην μενουν 5.000.000 ανθρωποι σιγουρα ο συνωστισμος δημιουργει προβληματα αλλα μην ειμαστε και των ακρων οτι ειναι χαλια οτι δεν κυκλοφορεις το βραδυ και οτι δεν μπορεις να παρεις ανασα...και εξαλλου μην περιμενετε να πω και κακα λογια αν δεν υποστηριξεις το σπιτι σου θα πεσει και θα σε πλακωσει λεει και ο σοφος λαος...εξαλλου αμα ηταν και τοσο χαλια η ζωη στην αθηνα θα ειχαμε πεσει ολοι σε καταθλιψη εγω στον περιβαλλον μου δεν εχω δει πολλους καταθλιπτικους...τι καλυτερο απο ενα καλοκαιρινο βραδακι στο θησειο να κανεις την βολτα σου και να εχεις μπροστα σου την ακροπολη φωτισμενη??? πως μπορεις να πεις αυτο το πραγμα ασχημο?και υπαρχουν και αλλες ωραιες πολεις και η θεσσαλονικη ειναι ωραια εχω παει αρκετες φορες και ο βολος και αλλες τοσες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για άλλα 4+ χρόνια εδω :(
Ποιός μας έρχεται στα μέρη μας?? Για να δω χεράκια !! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Για άλλα 4+ χρόνια εδω :(
Ποιός μας έρχεται στα μέρη μας?? Για να δω χεράκια !! :D
Δεν ερχομαι απλα παραμενω στα μερη μας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ θα έρθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
H Miss στην Αθήνα...unbelievable :P
Kι όμως να το πιστέψετε:pfff:
Εκτός και αν δε πέσει 17 μοριάκια και βρεθώ πολύ πιο μακριά, στα σύνορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,103 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kel12

Νεοφερμένος

Η kel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
λοιπον το θεματακι είναι απλουστατο...
η αθηνα είναι ομορφη πόλη και προσφέρει ολες τις πιθανες δραστηριοτητες ή ευκαιριες που μπορει να βρει καποιος στην Ελλαδα... και τη μεγαλυτερη δυνατη ποικιλια απο μερη για να πας (π.χ πατρα, χανια, κομοτηνη κάποτε στερευουν και περιοριζονται σε συγκεκριμενα μαγαζια). φυσικα ειναι απροσωπη οπως καθε μεγαλουπολη και οι μετακινησεις ειναι δυσκολες. αλλα αμα αγαπησεις τον τροπο ζωής και το παλμό δεν την αλλαζεις ουτε για Γιαννενα ουτε για Σαλονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nami93

Νεοφερμένος

Η nami93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε παιδια..δν καταλαβαινεις φοιτητικη ζωη στην αθηνα...ειν χαοτικη!δν παλευεται...πιστευω οτι ειν καλυτερη η επαρχια σ αυτο το θεμα...βεβαια στην επαρχια εχεις τ οικονομικο θεμα αλλα κ παλι..κανεις πιο ευκολα παρεες,βρισκεις στεκια κ φευγεις κ απο τον ελεγχο της οικογενειας..ειν τελειως διαφορετικα...ασυγκριτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top