Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Mπράβο και σε σένα...συμφοιτήτρια ε;
ναι ναι συμφοιτητρια... αντε να δουμε τι μας περιμενει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κatrin

Νεοφερμένος

Η Κatrin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κι εγω μιλοντας με την γραμματεια μου ειπαν οτι η νεα σχολη θα ισχυσει για απο το ετος 13-14, και δεν ηξεραν σε περιπτωση που παραμεινω πληροφορικη αν θα μπορεσω να βγω και μηχανικος..αλλα αφου μπηκα ξανα με πανελληνιες δεν ανησυχω για αυτο πια!

Well, θα δούμε σύντομα αν μπήκες ή όχι στο ίδιο τμήμα.

Από τότε που ανακοινώθηκε η μετονομασία μέχρι τώρα, σύμφωνα με νόμο του 2011, ό,τι μπαίνεις βγαίνεις, τουτέστιν εμείς που είμαστε ήδη μέσα θα πάρουμε πτυχίο πληροφορικού και οι φετινοί πρωτοετείς θα είναι οι πρώτοι μηχανικοί που θα βγουν.

Τις τελευταίες ημέρες μας ενημέρωσαν κάποιοι καθηγητές για μία τροπολογία που είναι προς ψήφιση σύμφωνα με την οποία όσοι είμαστε μέσα μπαίνουμε αυτόματα στο 5ετές πρόγραμμα σπουδών (κάνοντας επιπλέον μαθήματα) και βγαίνουμε επίσης μηχανικοί.

Αναμένουμε να ξεκαθαρίσει το τοπίο!

Καλώς ήρθες στη σχολή μας. :D
Καλως σας βρηκα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά: υπάρχει κάποιο μέρος που μπορείς να κάνεις τζόκινγκ κοντά στο κέντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά: υπάρχει κάποιο μέρος που μπορείς να κάνεις τζόκινγκ κοντά στο κέντρο;

Στην λιμνη! Πηγα το χειμωνα 3ημερη με το σχολειο μου και πραγματικα ξετρελαθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην λιμνη! Πηγα το χειμωνα 3ημερη με το σχολειο μου και πραγματικα ξετρελαθηκα!
Εκεί σκεφτόμουνα να σου πω την αλήθεια αλλά είμαι εκεί ένα χρόνο κι ούτε που πρόσεξα αν τρέχει κόσμος πέρα δώθε :/: Θα το τσεκάρω.
Η λίμνη btw τρελαίνει όντως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς πότε ξεκινάει το πανεπιστήμιο περίπου?λέτε τώρα με τις απεργίες να πάει μετά τις 15 Οκτωβρίου?για μάθημα μιλάω όχι για τις εγγραφές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Πλέον είναι πιθανό να αρχίσουν διαφορετικές ημερομηνίες ανά τμήμα οπότε δύσκολα θα σου απαντήσει κανείς. Να ενημερώνεσαι συχνά από το σάιτ της σχολής σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Και γω φετος περασα Γιαννενα στο τμημα Μηχανικων Η/Υ και Πληροφορικης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλησπέρα στους φίλους,και εγώ ομοίως με τα παραπάνω παιδιά πέρασα στο τμημα μηχανικων ηλεκτρονικων υπολογιστων και πληροφορικης.Γνωριζουμε εαν εχουν ξεκινησει οι εγγραφες για το εν λογω τμημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Crusader οχι δεν γνωριζουμε ακομη φιλε μου! Εχω μια γνωστη που σπουδαζει στα Γιαννενα και το απογευμα θα την παρω τηλ για να με ενημερωσει αν θα αρχησουν αυριο! Μολις ενημερωθω θα γραψω και εδω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τελικα ως τελος Σεπτεμβρη δεν θα γινουν εγγραφες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τελικα ως τελος Σεπτεμβρη δεν θα γινουν εγγραφες!
Ναι, κι εγώ μόλις το είδα στην ιστοσελίδα του πανεπιστημίου. :confused:
Δε θα γραφτούμε ποτεεεε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ναι ρε συ ασεε!! Εγω αναρωτιεμαι τα χαρτια για τον στρατο ποτε θα τα κανουμε? Πρεπει να παρουμε και αναβολη πριν μας καλεσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ναι ρε συ ασεε!! Εγω αναρωτιεμαι τα χαρτια για τον στρατο ποτε θα τα κανουμε? Πρεπει να παρουμε και αναβολη πριν μας καλεσουν!
Ναι σωστα ειναι κι αυτο...
Και σκοπευα να παω Τεταρτη, γιατι εκτος απο εγγραφη εχω να κανω κι αλλα πραγματα (αιτηση για την φοιτητικη εστια, σιτιση, να δω κανα σπιτι σε περιπτωση που δεν με παρουν)
Τουλαχιστον θα δωσουν παραταση για τις εγγραφες και για την εναρξη των μαθηματων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πιστευω ετσι θα κανουν! Αλλιως την βαψαμε! Θα τρεχουμε και δεν θα προλαβαινουμε! Εγω παντως θα παω αυριο γτ πρεπει να μεταφερω πραγματα για το σπιτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι σωστα ειναι κι αυτο...
Και σκοπευα να παω Τεταρτη, γιατι εκτος απο εγγραφη εχω να κανω κι αλλα πραγματα (αιτηση για την φοιτητικη εστια, σιτιση, να δω κανα σπιτι σε περιπτωση που δεν με παρουν)
Τουλαχιστον θα δωσουν παραταση για τις εγγραφες και για την εναρξη των μαθηματων...
Για τη σίτιση μην αγχώνεσαι. Όσο ημουν πρώτο έτος πέρυσι, όλοι είχαν δωρεάν σίτιση. Όλοι μα όλοι. Δεν ξέρω αν θ' αλλάξει αυτό βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Crusader οχι δεν γνωριζουμε ακομη φιλε μου! Εχω μια γνωστη που σπουδαζει στα Γιαννενα και το απογευμα θα την παρω τηλ για να με ενημερωσει αν θα αρχησουν αυριο! Μολις ενημερωθω θα γραψω και εδω! ;)

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastazz

Νεοφερμένος

Ο anastazz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Να δουμε μεχρι ποτε θα ειμαστε στην αναμονη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ελπιζω 1 Οκτωβρη να μπορουμε να γραφτουμε παντως! #FingersCrossed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Χαλαρώστε και απολαύστε τις λίγες ακόμη που σας έμειναν ατελείωτες ώρες βαρεμάρας και ταβανοθεραπείας φίλοι μου:)
Γιατί όταν αρχίσουν τα μαθήματα στο υοι θα τρέχετε και δεν θα φτάνετε! Γι αυτό μην αγχώνεστε πότε θα γίνουν οι εγγραφές, για όλους το ίδιο ισχύει:) relax λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top