Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια για οσους περασαν Μηχανικοι Η/Υ και Πληροφορικης να ξερετε βγηκε το προγραμμα του χειμερινου εξαμηνου στο σαιτ της σχολης μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
"Ενημερώνουμε τους φοιτητές ότι με βάση το ομόφωνο ψήφισμα της Συγκλήτου (συνεδρία 1000/9/30-9-2013) η έναρξη των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου για το ακαδημαϊκό έτος 2013-14 θα γίνει τη Δευτέρα, 7 Οκτωβρίου 2013."

Μα χωρίς οι πρωτοετείς να έχουμε κάνει εγγραφή θα παρακολουθήσουμε μαθήματα;Ή ξεκινούν και οι εγγραφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ωραίο μαγαζί είναι και το ΑΡΩΜΑ (arΩma) για το βραδακι. Σε οποιον αρέσει το ελληνικο τραγούδι νομίζω θα του αρέσει αυτο το μερος. Κυριως παιζουν ελληνικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Ενημερώνουμε τους φοιτητές ότι με βάση το ομόφωνο ψήφισμα της Συγκλήτου (συνεδρία 1000/9/30-9-2013) η έναρξη των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου για το ακαδημαϊκό έτος 2013-14 θα γίνει τη Δευτέρα, 7 Οκτωβρίου 2013."

Μα χωρίς οι πρωτοετείς να έχουμε κάνει εγγραφή θα παρακολουθήσουμε μαθήματα;Ή ξεκινούν και οι εγγραφές;
Είναι δυνατόν να ξεκινήσουν τα μαθήματα χωρίς να έχουν γίνει οι εγγαφές. Εξάλλου, πριν μπεις στο μάθημα, δεν σου ζητούν ταυτότητα ή βεβαίωση σπουδών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έχουμε τον πόνο μας με τα μαθήματα που ακυρώνονται το ένα πίσω από το άλλο, που τα διαβάζουμε και τα ξαναδιαβάζουμε και μετά σταματάμε και πιάνουμε άλλα εδώ και σχεδόν 20 μέρες, περιμένουμε απλά να τελειώσει η εξεταστική και να ηρεμίσουν τα νεύρα μας, γιατί αλήθεια βαρέθηκα να μαθαίνω 12 ώρες πριν αν θα δώσω μάθημα ή όχι γιατί οι καθηγητές δεν απαντάνε σε mail/τηλέφωνα, να φοβόμαστε μήπως τα χάσουμε τελικά όπως πριν 2 χρόνια ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΟΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ, διαβάζω στα γκρουπ του facebook και παντού, τον πόνο των πρωτοετών για το τι θα κάνουν με την εγγραφή τους. Δεν θα μείνει κανείς άγραφος, ειλικρινά γκάιζ. Αν είναι να μείνετε άγραφοι θα πέσει η σχολή.

Sorry, για την χολή αλλά σήμερα έχασα μάθημα (μαθαίνοντάς το αργά εχθές το απόγευμα) που το διάβασα 3 φορές x5μέρες και παίζει να το χάσω φορέβερ, και την πέμπτη χάνω κι άλλο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ποτε θα παρουμε το πασο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ποτε θα παρουμε το πασο;

Ας γίνουν οι εγγραφές και αυτό είναι το μόνο εύκολο. Εντός 15 ημερών άι γκεςς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ας γίνουν οι εγγραφές και αυτό είναι το μόνο εύκολο. Εντός 15 ημερών άι γκεςς.

okkkkkk,σε ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
βγηκε το προγγραμμα της ιατρικης στο επισημο site...
αυτο σημαινει οτι την δευτερα 7 οκτωβριου παμε γ μαθημα κανονικα εμεις οι πρωτοετης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
βγηκε το προγγραμμα της ιατρικης στο επισημο site...
αυτο σημαινει οτι την δευτερα 7 οκτωβριου παμε γ μαθημα κανονικα εμεις οι πρωτοετης?
Υποθέτω πως ναι, άντε καιρός ήταν να αρχίσουμε κι εμείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να ξέρετε πάντως, ότι δεν ξεκινούν όλοι οι καθηγητές την πρώτη εβδομάδα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τζινατζ

Νεοφερμένος

Η τζινατζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια γεια, σας ειμαι πρωτοετεις στο πανεπιστημιο ιωννινων στο τημα παιδαγωγικο νηπιαγωγων εχω ψαξει παντου για φωτογραφιες-πληροφοριες σχετικα με την εστια αλλα δεν βρηκα τιποτα..μηπως μπορειτε να μου πειτε πως ειναι οι εγκαταστασεις σχετικα με τους χωρους την υγιεινη και ολα αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παιδια γεια, σας ειμαι πρωτοετεις στο πανεπιστημιο ιωννινων στο τημα παιδαγωγικο νηπιαγωγων εχω ψαξει παντου για φωτογραφιες-πληροφοριες σχετικα με την εστια αλλα δεν βρηκα τιποτα..μηπως μπορειτε να μου πειτε πως ειναι οι εγκαταστασεις σχετικα με τους χωρους την υγιεινη και ολα αυτα..

Ανάλογα σε ποιες εστίες ανήκεις. Αν είσαι σε αυτές που είναι μέσα στο Πανεπιστήμιο θα είσαι τυχερή (μάλλον) γιατί έχεις πολλές πιθανότητες να μπεις στις καινούριες, με ατομικό μπάνιο κτλ. Αν μπεις στις εστίες της Δόμπολης (έξω από το Πανεπιστήμιο, στα Γιάννενα) τότε μάλλον είσαι άτυχη γιατί είναι παλιές και έχουν κοινόχρηστο μπάνιο (άι γκεςς). Αν έχω κάπου λάθος ας με διορθώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τζινατζ

Νεοφερμένος

Η τζινατζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οοο σευχαριστω!! και γενικα πως μαθαινω σε ποια εστια ανηκω?
αυτοι επιλεγουν σε ποια θα πας?
(ξερω λεω γελοιες ερωτησεις αλλα μου χουν σπασει τα νευρα δεν υπαρχει καμια πληροφορια πουθενα σχετικα με τσ εστιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
οοο σευχαριστω!! και γενικα πως μαθαινω σε ποια εστια ανηκω?
αυτοι επιλεγουν σε ποια θα πας?
(ξερω λεω γελοιες ερωτησεις αλλα μου χουν σπασει τα νευρα δεν υπαρχει καμια πληροφορια πουθενα σχετικα με τσ εστιες)

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω. Φαντάζομαι οι γραμματείες μπορούν να σε ενημερώσουν! :/:

Ξέρω, τι σου λέω τώρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τζινατζ

Νεοφερμένος

Η τζινατζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οοο ενταξει ενταξει σευχαριστω παααααρα πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Κάνεις αίτηση και στις 2 και όπου πέσεις.

Ψάξε στο αντίστοιχο θέμα με τις εστίες, τα χω ξηγήσει τα περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roz vraki

Νεοφερμένος

Η roz vraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 73 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
2.Η έναρξη των εγγραφών των πρωτοετών, υπό τις παρούσες συνθήκες, δεν μπορεί να γίνει και θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση, μόλις οι συνθήκες το επιτρέψουν. Είναι γνωστό ότι η προθεσμία εγγραφών έλαβε παράταση, με προηγούμενη απόφαση της Συγκλήτου, μέχρι 21-10-2013.

αρααα,δεν γραφομαστε απο Δευτερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariamel

Νεοφερμένος

Η mariamel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια να σας ρωτησω κατι? Επειδη και εγω περασα ιατρικη ιωαννινων και ειδα και το προγραμμα απο οτι καταλαβα εχουμε και εργαστηριο την δευτερα? 5:30 με 7:30?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδια να σας ρωτησω κατι? Επειδη και εγω περασα ιατρικη ιωαννινων και ειδα και το προγραμμα απο οτι καταλαβα εχουμε και εργαστηριο την δευτερα? 5:30 με 7:30?

Δύσκολα. Τα εργαστήρια πρώτα τα δηλώνεις και μετά τα ξεκινάς. Λογικά θα τα ξεκινήσετε την επόμενη εβδομάδα ή βαριά την παραεπόμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top