Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κανεις απο το Μαθηματικο Ιωανννινων(ή γενικα) να γνωριζει ποτε αρχιζει η εκδηλωση για τους πρωτοετεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
θελω να παω αυριο στην λεσχη δεν ξερω ομως δικαιουμαι...εχω κανει τα χαρτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κανεις απο το Μαθηματικο Ιωανννινων(ή γενικα) να γνωριζει ποτε αρχιζει η εκδηλωση για τους πρωτοετεις?

Ποια εκδήλωση; Κάνουν εκδήλωση; :P

Πέρασα στα Γιαννενα και βρήκα ένα σπιτάκι κοντά στο κέντρο(Νομαρχεία), ωραία πόλη!!!

Βρε παιδιά ένα Βύσσινο (μαγαζί) που είναι;;;;:/:

Είναι στην Γαριβάλδη, στην "παραλία" της πόλης. Πήγαινε όσο είναι ανοιχτά και έχουν κόσμο γιατί σε λίγο ο κόσμος θα μεταναστεύσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ποια τα θετικα και αρνητικα της πολης;
Εχω ακουσει οτι ειναι υπεροχη πολη αλλα αρκετα βροχερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά ξέρουμε κανένα σπιτάκι; γιατί χανόμαστεεεεε

Ποια τα θετικα και αρνητικα της πολης;
Εχω ακουσει οτι ειναι υπεροχη πολη αλλα αρκετα βροχερη...
Λοιπόν τα αρνητικά είναι οτι είναι ακριβά και ότι έχει υγρασία άρα θα πρέπει να προσέχεις για το σπίτι που θα βρεις γιατί 9 μήνες θα είσαι σχολή-σπίτι, σπίτι-σχολή οπότε πρέπει να είναι όμορφο, ζεστουλιάρικό και καλό. Για μένα πάντως ένα αρνητικό ακόμα είναι οτι δεν υπάρχουν ΜΕΤΑΛΑ στο ΑΤΕΙ μ:hehe:


Παιδιά ξέρουμε κανένα σπιτάκι; γιατί χανόμαστεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μέταλα; :confused:

Σπιτάκι δύσκολο να σου πει κάποιος. Πάρε μία εφημερίδα, την "Ηπειρωτική Ευκαιρία". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μέταλα; :confused:

Σπιτάκι δύσκολο να σου πει κάποιος. Πάρε μία εφημερίδα, την "Ηπειρωτική Ευκαιρία". ;)

Τη πήρα και ψάχνω ψάχνω και τίποτα δεν βρήσκωωω!!!

Ναι βρε Μεταλακια, να ναι καλά το indian που έχει και heavy metal βραδιές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τη πήρα και ψάχνω ψάχνω και τίποτα δεν βρήσκωωω!!!

Ναι βρε Μεταλακια, να ναι καλά το indian που έχει και heavy metal βραδιές!

Tότε να το πάρεις ποδαράτο. :/:
Εχμ, αν ενδιαφέρεσαι για μαγαζιά με μεταλ μουσική τότε πάνε στο Legacy.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Tότε να το πάρεις ποδαράτο. :/:
Εχμ, αν ενδιαφέρεσαι για μαγαζιά με μεταλ μουσική τότε πάνε στο Legacy.;)
χέχε ναι ρε legacy μετράει, είχα πάει πιο παλιά αλλα το άτιμο ανοίγει 12 του μηνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
γνωριζει κανεις για την μηνιαια καρτα απεριοριστων διαδρομων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κοστίζει 40ευρώ η φοιτητική και κατά τη γνώμη μου δεν συμφέρει. Αν πηγαίνεις 5μέρες την εβδομάδα στη σχολή για όλο το μήνα θα χρειαστείς γύρω στα 32ευρώ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Κοστίζει 40ευρώ η φοιτητική και κατά τη γνώμη μου δεν συμφέρει. Αν πηγαίνεις 5μέρες την εβδομάδα στη σχολή για όλο το μήνα θα χρειαστείς γύρω στα 32ευρώ. :/:
αν πηγανεις ομως 2 φορες?επειδη ειναι και η λεσχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
αν πηγανεις ομως 2 φορες?επειδη ειναι και η λεσχη

Θα πηγαίνεις 2 φορές τη μέρα στο πανεπιστήμιο; Σίγουρος; Όλη τη χρονιά; Δεν ξέρω... Γνώμη μου κλείσε ένα μήνα χωρίς κάρτα, δες πόσα ξοδεύεις και αν δίνεις πάνω από 40 πάρε κάρτα. Πάντως αν δεις, λίγα παιδιά έχουν κάρτα (έναν ξέρω μόνο) γιατί την έχουν μυριστεί την δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
γνωριζει κανεις για την μηνιαια καρτα απεριοριστων διαδρομων?

εγω εχω βγαλει καρτα και με βολευει πολυ γιατι μενω Περαμα,οποτε εκτος απο το περα-δωθε στη σχολη τη χρησιμοποιω καποιες φορες για να πηγαινω στο κεντρο!;) γιατι καθε φορα με τα ποδια δεν γινεται...τωρα αν καποιος μενει στο κεντρο δεν νομιζω να συμφερει ιδιαιτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εγω εχω βγαλει καρτα και με βολευει πολυ γιατι μενω Περαμα,οποτε εκτος απο το περα-δωθε στη σχολη τη χρησιμοποιω καποιες φορες για να πηγαινω στο κεντρο!;) γιατι καθε φορα με τα ποδια δεν γινεται...τωρα αν καποιος μενει στο κεντρο δεν νομιζω να συμφερει ιδιαιτερα!

Ναι! Αυτό ακριβώς. Και τα παιδιά που μένουν Σεισμόπληκτα/Ανατολή γι'αυτό έχουν κάρτα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ναι! Αυτό ακριβώς. Και τα παιδιά που μένουν Σεισμόπληκτα/Ανατολή γι'αυτό έχουν κάρτα. ;)
οντως,μονο τοτε συμφερει...αλλιως δεν βλεπω το λογο να βγαλει καποιος καρτα!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
για να κανεις εγγραφη στην βιβλιοθηκη του πανεπιστημιου θελει μονο ταυτοτητα?ποτε μπορω να παω για εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
για να κανεις εγγραφη στην βιβλιοθηκη του πανεπιστημιου θελει μονο ταυτοτητα?ποτε μπορω να παω για εγγραφη?

Κάνεις εγγραφή από δυο υπολογιστές που έχει κοντά απέναντι από τον πάγκο εξυπηρέτησης. Θα σου χρειαστει γιατι ζητάει κάτι στοιχεία. Επίσης να θυμάσαι τον αριθμό μητρώου σου απαραιτήτως. Όταν πας να την πάρεις την επομένη θα σου ζητήσουν ταυτότητα. Πάντως όλοι είναι πολλοί εξυπηρετικοί, ρώτα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
παιδια ποια η γνωμη σας για το ροκ καφε/μπαρ legacy???θα παω αυριο με κατι κοριτσια απ το πανεπιστημιο...λεει σαν μαγαζι ή θα βαρεθω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
το κλαμπ w ειναι στην πολη μεσα??/τα ταξι δουλευουν και αργα το βραδυ στις 3-4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top