Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έχει δίκιο η Θάλεια! Κι είναι και φτηνό σε σχέση με άλλα της περιοχής. Πήγα σήμερα... Κάνουν έκπτωση στους φοιτητές (μικρή βέβαια, αλλά κάνουν :P) και μου έδωσαν και 3 κουπόνια με 50% έκπτωση για παραγγελία από πιτσαρία! ;)

Ααααα αυτά δεν τα ήξερα...

(θυμάσαι που λέγαμε ότι δεν έχει εκεί κοντα κανένα μεγαλούτσικο σουπερ-μάρκετ; για εμάς το έφτιαξαν :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Api

Νεοφερμένος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ααααα αυτά δεν τα ήξερα...

(θυμάσαι που λέγαμε ότι δεν έχει εκεί κοντα κανένα μεγαλούτσικο σουπερ-μάρκετ; για εμάς το έφτιαξαν :P )

Ναι, ναι! :) (για μας, εννοείται!;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vera29

Νεοφερμένος

Η vera29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα , περασα και εγω φετος στα γιαννενα...Το προβλημα μου ειναι οτι αναγκαστηκα να νοικιασω σπιτι στα σεισμπληκτα.Δε βρηκα τιποτα καλυτερο στο κεντρο και τωρα αγχωνομαι για το πως ειναι εκει...Ολοι μου λενε οτι δεν παλευεται και οτι οι περισσοτεροι μετακομιζουν...Ειναι αληθεια? Τοσο χαλια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Δεν ειναι καθόλου χαλια ρε Βερα. Απλα για το βραδακι οταν βγαινεις εξω θα περνεις ενα ταξακι για να γυρισεις ή θα κοιμασαι στο κεντρο σε καμια φιλη σου. Τα σεισμοπληκτα ειναι τινγκα στους φοιτητες. σε ποια σχολη περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

babis1993

Νεοφερμένος

Ο babis1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπερα , περασα και εγω φετος στα γιαννενα...Το προβλημα μου ειναι οτι αναγκαστηκα να νοικιασω σπιτι στα σεισμπληκτα.Δε βρηκα τιποτα καλυτερο στο κεντρο και τωρα αγχωνομαι για το πως ειναι εκει...Ολοι μου λενε οτι δεν παλευεται και οτι οι περισσοτεροι μετακομιζουν...Ειναι αληθεια? Τοσο χαλια ειναι?


Kαι εγω εκει περασα!!!Αραξε δν νομιζω να ειναι τοσο χαλια οσο τα λες!!!Αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι γεματο φοιτητες....


χεχε νοικιασα ηθελα να πω*:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vera29

Νεοφερμένος

Η vera29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαλιστα, απλα θα πρεπει να το συνηθισω !!! :) Πληροφορικη περασα...εσυ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
και εγω πληροφορικη! εμαθες ποτε ξεκιναμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
17 ξεκιναει η πληροφορικη γιαννη,προγραμμα θα βγει στην σελιδα της σχολης μεσα στην εβδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα ήθελα να ενημερώσω για μια δράση της κάταληψης πληροφορικής που έχει σκόπο την δωρέαν μετακίνηση των φοιτητών μιας και το εισητήριο είναι πανάκριβο..
Λέμε όσοι διαθέτουν αυτοκίνητο να βάζουν ένα αναγνωριστικό αυτοκολλητάκι(θα δούμε πως θα είναι αυτό) στο μπαμπρίζ και να παίρνουν κόσμο απο τις στάσεις του αστικού-κτελ με προορισμό το πανεπιστήμιο ή τις ενδιάμεσες διαδρομές..

https://katalipsi-cs-uoi.blogspot.com/2011/09/blog-post_23.html το σχέτικο λινκ απο το μπλογκ της κατάληψης..

https://www.facebook.com/pages/%CE%A0%CE%AC%CE%BC%CE%B5-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%B9%CE%BF/133200830113033 και το αντιστοιχο στο facebook..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Έχει δίκιο η Θάλεια! Κι είναι και φτηνό σε σχέση με άλλα της περιοχής. Πήγα σήμερα... Κάνουν έκπτωση στους φοιτητές (μικρή βέβαια, αλλά κάνουν :P) και μου έδωσαν και 3 κουπόνια με 50% έκπτωση για παραγγελία από πιτσαρία! ;)


Σε ποια οδό είναι αυτό το σούπερ μάρκετ????Αφού δίνουν και προσφορά για πιτσαρία να πάμε να αγοράσουμε:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σε ποια οδό είναι αυτό το σούπερ μάρκετ????Αφού δίνουν και προσφορά για πιτσαρία να πάμε να αγοράσουμε:P:P:P:P

Στην 21η Φεβρουαρίου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Στην 21η Φεβρουαρίου :)

Έγινε μπορεί να μην με πολυβολεύει αλλά αν μπορέσω θα παω ν' αγοράσω αφού είναι και μεγάλο:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έγινε μπορεί να μην με πολυβολεύει αλλά αν μπορέσω θα παω ν' αγοράσω αφού είναι και μεγάλο:P:P:P

Κατάλαβες που είναι περίπου; Στο τζαμί κοντά είναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Κατάλαβες που είναι περίπου; Στο τζαμί κοντά είναι... :P

Ναι ναι κατάλαβα.Μπήκα σε χάρτη και το είδα.Απλά εγώ μένω κοντά στη Ναπολέοντος Ζέρβα και δεν βολέβει.Και όποιος ξέρει και άλλες τέτοιες προσφορές ας πει:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι ναι κατάλαβα.Μπήκα σε χάρτη και το είδα.Απλά εγώ μένω κοντά στη Ναπολέοντος Ζέρβα και δεν βολέβει.Και όποιος ξέρει και άλλες τέτοιες προσφορές ας πει:D:D

Με τη σχολή μας τι γίνεται; Ξέρεις καθόλου; 17 ξεκινάμε τελικά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
17 ξεκιναει η πληροφορικη γιαννη,προγραμμα θα βγει στην σελιδα της σχολης μεσα στην εβδομαδα.

και επισημα τα μαθηματα αρχιζουν στις 17 και η δηλωση μαθηματων ειναι 24-10 με 7-11.λινκ εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ρε παιδιά,το λεωφορείο 16,κάνει στάση μόνο στην Νομαρχία; Όχι και σε άλλα σημεία,όπως άλλα αστικά;
Επιπλέον,από το περίπτερο τι εισητήρια θα ζητήσουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ρε παιδιά,το λεωφορείο 16,κάνει στάση μόνο στην Νομαρχία; Όχι και σε άλλα σημεία,όπως άλλα αστικά;
Επιπλέον,από το περίπτερο τι εισητήρια θα ζητήσουμε; :P

Το 16 κανει σιγουρα και αλλου σταση εκτος της νομαρχίας αφου το πείρα λίγες στάσεις πριν την νομαρχία. Νομιζω σε καθε σταση γραφει πανω στην ταμπελα ποια αστικα παιρνανε. Εισητηρια θα ζητας φοιτητικα για τα πανεπιστημια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Γιάννη,σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. :)
Δε ξέρω καθόλου,αν υπάρχουν στάσεις, Σπ.Λάμπρου ή Πάργης π.χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ξέρετε καθόλου μαγαζιά (για ρούχα, παπούτσια, φαγάδικα κτλ) που να έχουν εκπτώσεις για φοιτητές;
Όχι τίποτα άλλο, απλά επειδή λένε πως με το πάσο υπάρχουν κι άλλα προνόμια πέρα από τα δρομολόγια του ΚΤΕΛ!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top