Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Όχι, το κόβεις απ το περίπτερο και ανεβαίνεις στο λεωφορείο. Μπορείς να κόψεις και απ τον οδηγό αλλά επιβαρυμένο.

Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία γιατί άλλος μου έλεγε από τον οδηγό άλλος από το περίπτερο και με είχαν καταμπερδέψει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία γιατί άλλος μου έλεγε από τον οδηγό άλλος από το περίπτερο και με είχαν καταμπερδέψει:D

Εγω ακουσα οτι το χτυπας απο τον οδηγο του περιπτέρου! :D :D Σπιτι βρήκες εσυ bro?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Εγω ακουσα οτι το χτυπας απο τον οδηγο του περιπτέρου! :D :D Σπιτι βρήκες εσυ bro?
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:D:DΝαι βρήκα μια πολύ ωραία γκαρσονιέρα στο κέντρο επιπλωμένη με ολες τισ ηλεκτρικές συσκευές γραφείο κρεβάτι βιβλιοθήκη κλιματισμό μέχρι και πλυντήριο στο μπάνιο.Μιλάμε μόλις την είδα τρελάθηκα.Εσυ βρήκες και ποιά σχολή είσαι???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:D:DΝαι βρήκα μια πολύ ωραία γκαρσονιέρα στο κέντρο επιπλωμένη με ολες τισ ηλεκτρικές συσκευές γραφείο κρεβάτι βιβλιοθήκη κλιματισμό μέχρι και πλυντήριο στο μπάνιο.Μιλάμε μόλις την είδα τρελάθηκα.Εσυ βρήκες και ποιά σχολή είσαι???:)
\
:eek:
Και πόσο πάει το ενοίκιο αν επιτρέπεται;

Τι σκατά ρε γμτ μόνο εγώ είμαι η άτυχη!!! μη χέσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγω βρηκα στην λουκη ακριτα στουντιο επιπλομενη με ενα μικρο μπαλκονακι με 260 το μηνα. πληροφορικη ειμαι Bro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ρε guys...έχει πουθενά super/mini market...προς Λάμπρου ή Πάργης; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Εγω βρηκα στην λουκη ακριτα στουντιο επιπλομενη με ενα μικρο μπαλκονακι με 260 το μηνα. πληροφορικη ειμαι Bro

Άντε ωραία καλές μας σπουδές:)

\
:eek:
Και πόσο πάει το ενοίκιο αν επιτρέπεται;

Τι σκατά ρε γμτ μόνο εγώ είμαι η άτυχη!!! μη χέσω:P

Ε είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή αφού είναι κέντρο και έχει τα πάντα μέσα...380 ευρώ το μήνα αλλά ήταν πολύ ωραία και σε σύγκριση με κάτι 450+ δυάρια που είδαμε χάλια από μέσα με κάτι έπιπλα προπολεμικά οπότε μια χαρά μου φάνηκε:DΑ ξέχασα να πω οτι έχει και τρία παράθυρα και ένα μικρό μπαλκονάκι όπου υποτίθεται οτι θα άπλωνα τα ρούχα μου αλλά από οτι διάβασα βρέχει πολυ σύχνα οπότε μέσα θα στεγνώνουν:PΕσύ τι βρήκες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κονα

Νεοφερμένος

Η κονα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε guys...έχει πουθενά super/mini market...προς Λάμπρου ή Πάργης; :P
Κοντα στην πλατεια παργης εχει μεγαλο σουπερ μαρκετ!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
και εγω....! μου ειχαν πει οτι πριν καμια 20αρια χρονια ειχε κανει τετοιο κρυο που παγωσε η λιμνη και πηγαινανε στο νησακι με τα ποδια την 1η μερα!!! :D
ειναι σιγουρο αυτο?Εμενα μου εχουν πει γιαννιωτες οτι σπανια χιονιζει μεσα στην πολη και μαλιστα περυσι χιονισε μετα απο πολυ καιρο και ειχε κλεισει και το παν/μιο!


Ρε guys...έχει πουθενά super/mini market...προς Λάμπρου ή Πάργης; :P

εχει 2 εκει κοντα.Υπαρχει ο Παμβωτις που ειναι στην Mιχαηλ Aγγελου κοντα στην καθετο με την Χριστοβασιλη, και υπαρχει και ο Αρβανιτιδης που ειναι λιγο πισω απο την πλατεια Παργης στην οδο Χαριλαου Τρικουπη.Νουμερα απο τις οδους δεν θυμαμαι αλλα θα τα βρεις ευκολα πιστευω.Mini market εχει πανω στην Σπυρου Λαμπρου,απεναντι και δεξια απο το playhouse.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Άντε ωραία καλές μας σπουδές:)



Ε είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή αφού είναι κέντρο και έχει τα πάντα μέσα...380 ευρώ το μήνα αλλά ήταν πολύ ωραία και σε σύγκριση με κάτι 450+ δυάρια που είδαμε χάλια από μέσα με κάτι έπιπλα προπολεμικά οπότε μια χαρά μου φάνηκε:DΑ ξέχασα να πω οτι έχει και τρία παράθυρα και ένα μικρό μπαλκονάκι όπου υποτίθεται οτι θα άπλωνα τα ρούχα μου αλλά από οτι διάβασα βρέχει πολυ σύχνα οπότε μέσα θα στεγνώνουν:PΕσύ τι βρήκες???
Πλάκα κάνεις; μην παραπονιέσαι καθόλου!! Εγώ τι να πω;; 350 προπολεμικό και δεν έχει ούτε τα μισά από αυτά που έχει το δικό σου!!:P Βέβαια εμένα είναι 3αρι αλλά τεσπα... το πολύ ένα χρόνο να κάτσω!! το πολύ...
Έχω σταμπάρει κάτι πολύ καλά και τώρα περιμένω να αδειάσουν!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις; μην παραπονιέσαι καθόλου!! Εγώ τι να πω;; 350 προπολεμικό και δεν έχει ούτε τα μισά από αυτά που έχει το δικό σου!!:P Βέβαια εμένα είναι 3αρι αλλά τεσπα... το πολύ ένα χρόνο να κάτσω!! το πολύ...
Έχω σταμπάρει κάτι πολύ καλά και τώρα περιμένω να αδειάσουν!!:redface:

Α μια χαρά.Για τριάρι καλή είναι η τιμή αλλά με τα έπιπλα δεν μπορεί να τα πάρει η ιδιοκτήτρια και να βάλεις τίποτα που θες εσύ????Έλα ντάξει θα περάσει γρήγορα ο καιρός και του χρόνου χωρίς άγχος και νωρίς αν ξεκινήσεις θα βρεις αυτό που ψάχνεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Α μια χαρά.Για τριάρι καλή είναι η τιμή αλλά με τα έπιπλα δεν μπορεί να τα πάρει η ιδιοκτήτρια και να βάλεις τίποτα που θες εσύ????Έλα ντάξει θα περάσει γρήγορα ο καιρός και του χρόνου χωρίς άγχος και νωρίς αν ξεκινήσεις θα βρεις αυτό που ψάχνεις:D
Όχι δεν έχει έπιπλα!! Το σπίτι είπα ότι είναι προπολεμικό:P
Αλλά γενικά είναι οκ, έχει μεγάλους χώρους κτλ.
Και εγώ αυτό λέω ρε συ, υπομονή ένα χρόνο!! Σιγά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Υπαρχει ο Παμβωτις που ειναι στην Mιχαηλ Aγγελου κοντα στην καθετο με την Χριστοβασιλη

Για όσους ενδιαφέρονται, Παμβωτίς άνοιξε και στην 21η Φεβρουαρίου (προέκταση της Μπυζανίου). Είναι μεγαλούτσικο και brand-new, 2 εβδομάδων περίπου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Α,ευχαριστώ ρε παιδιά.Το playhouse είναι πολύ κοντά εκεί που έπιασα(Λαμποβιτιάδη).
Τη Χ.Τρικούπη τη ξέρω,ok...τώρα με τη Χριστοβασίλη κάπου την έχω δει,αλλά δεν μπορώ να προσδιορίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ρε παιδια... πού τα βρηκατε τοσο τελεια σπιτια?!?!? :Ο τυχεροι!! εγω βρηκα καλο σπιτι, με 280 ευρω, σε ολοκαινουρια πολυκατοικια 5ετιας αλλα δεν εχει κανενα επιπλο μεσα...! θα καθομαι να τρεχω να βρω επιπλα!! και απο το κεντρο απεχει καμποσο... 10-15 λεπτα μου ειπαν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ρε παιδια... πού τα βρηκατε τοσο τελεια σπιτια?!?!? :Ο τυχεροι!! εγω βρηκα καλο σπιτι, με 280 ευρω, σε ολοκαινουρια πολυκατοικια 5ετιας αλλα δεν εχει κανενα επιπλο μεσα...! θα καθομαι να τρεχω να βρω επιπλα!! και απο το κεντρο απεχει καμποσο... 10-15 λεπτα μου ειπαν..!

Κοίτα βασικά είναι και λίγο τύχη να βρεις ωραίο σπίτι.Εγώ δεν μένω καν σε πολυκατοικία.Σαν μονοκατοικία είναι όπου στο ισόγειο μένουν κάτι άλλες κοπέλες και στον πρώτο όροφο εγώ.Και η οικοδομή είναι παλιά αλλά στο κέντρο μας είπαν οτι πολύ δύσκολα βρίσκουμε καινούρια οικοδομή.Μικρό το κακό με τα έπιπλα αν έχει καλούς χώρους είναι μία χαρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος χριστιανός πόσο είναι το εισιτήριο του ΚΤΕΛ Γιάννενα- Θεσσαλονίκη; Το φοιτητικό πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος χριστιανός πόσο είναι το εισιτήριο του ΚΤΕΛ Γιάννενα- Θεσσαλονίκη; Το φοιτητικό πάντα!
μεχρι την βεροια ειναι 20,4 ευρω.για θεσσαλονικη ειναι 23-24 ευρω δεν θυμαμαι ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babis1993

Νεοφερμένος

Ο babis1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μεχρι την βεροια ειναι 20,4 ευρω.για θεσσαλονικη ειναι 23-24 ευρω δεν θυμαμαι ακριβως
22.50 ειναι απο οτι θυμαμαι!!!

ρε παιδια... πού τα βρηκατε τοσο τελεια σπιτια?!?!? :Ο τυχεροι!! εγω βρηκα καλο σπιτι, με 280 ευρω, σε ολοκαινουρια πολυκατοικια 5ετιας αλλα δεν εχει κανενα επιπλο μεσα...! θα καθομαι να τρεχω να βρω επιπλα!! και απο το κεντρο απεχει καμποσο... 10-15 λεπτα μου ειπαν..!
Και γω το ιδιο ακριβως προβλημα εχω!!!Και η περιγραφη που κανεις ειναι ολοιδια με εκει που νοικιασα!!!Μηπως νοικιασες Σεισμοπληκτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Api

Νεοφερμένος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Για όσους ενδιαφέρονται, Παμβωτίς άνοιξε και στην 21η Φεβρουαρίου (προέκταση της Μπυζανίου). Είναι μεγαλούτσικο και brand-new, 2 εβδομάδων περίπου ;)
Έχει δίκιο η Θάλεια! Κι είναι και φτηνό σε σχέση με άλλα της περιοχής. Πήγα σήμερα... Κάνουν έκπτωση στους φοιτητές (μικρή βέβαια, αλλά κάνουν :P) και μου έδωσαν και 3 κουπόνια με 50% έκπτωση για παραγγελία από πιτσαρία! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top